Ještě mě nezabíjej

Ještě mě nezabíjej https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41422/bmid_jeste-me-nezabijej-Vjt-41422.jpg 4 464 106

Casey Marshallová je pohádkově bohatá dědička a spokojená manželka pohledného a milujícího Warrena. Její dokonalý svět je rozbit na kusy ve chvíli, kdy do ní plnou rychlostí narazí auto a vážně ji zraní. Casey leží v kómatu na nemocničním lůžku a postupně si uvědomuje, že sice slyší, ale nevidí, nemůže komunikovat ani se hýbat. Zmocňuje se jí neskutečný děs, že do konce života zůstane živou mrtvolou, odsouzenou k čekání na chvíli, kdy se pro své blízké stane jen věcí na obtíž. Ani někteří z jejích přátel, kteří ji navštěvují, nejsou takoví, za jaké je považovala. A od detektiva náhodně zaslechne, že její nehoda byla nejspíš dobře naplánovaným pokusem o vraždu... Casey se všemožně snaží vymanit ze svého umírání zaživa, ale během pobytu v nemocnici si nakonec musí položit otázku, zda to, co ji v blízké budoucnosti čeká, není mnohem horší než kóma...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Ikar (ČR)

Still Life , 2009

hanka616
04.04.2016 5 z 5

Hezká napínavá kniha, úplně jsem cítila to zoufalství hlavní hrdinky.

Pajina68
31.03.2016 5 z 5

Přečetla jsem zatím všechny knihy od této autorky, některé byly slabší, ale tato kniha se mi moc líbila.

dominikB951
01.02.2016 5 z 5

Zajímavá knížka, dobře se čte (přečetl jsem ji za 3 dny). Podle mě neobvyklé téma (V žádném případě bych nechtěl být Casey, musí to být hrozné).

Alienn
17.01.2016 4 z 5

Další z knih od mé oblíbené autorky. Přečetla jsem jedním dechem a doporučuji.

studentice
25.12.2015 3 z 5

Knížka se četla jedním dechem, ale hodně mi připomínala jiné knížky od této autorky. Navíc žádná velká překvapení se při četbě nekonala.

DK197
30.11.2015 3 z 5

Kniha s poněkud nijakým začátkem, která mě nakonec dokonale zblbnula v tom, komu věřit a komu ne. Co je halucinace a co realita. A to napětí, jak to autorka uválí s koncem. Bude to neočekávané, nebo kýčovité? Osobně myslím, že se to ideálně smíchalo. I když pro zážitek z četby bych klidně vyškrtla poslední kapitolu. Ty poslední věty předposlední kapitoly jsou natolik úderné, jak si představuji dobrý, otevřený, byť vlastně po všech důležitých stránkách vyřešený konec. :-)

Aniga
23.06.2015 4 z 5

Zajímavý příběh o touze žít a přežít.
Kniha je velmi čtivě napsaná, od začátku zaujala. Děj se posunoval dopředu, nezdálo se mne nikde, že by se zbytečně natahoval.
Konec mi neseděl, bylo toho na mne trochu moc, myslím, že by kniha byla zajímavá i bez toho "famózního" finále.

kadgam
21.06.2015

Dobrá zápletka aj zaujímavé rozuzlenie. Oplatí sa prečítať

Veeris
11.03.2015 5 z 5

Moc povedená Joyovka, nedala bych z ruky:)

alnahu
27.11.2014 5 z 5

Tuto knihu jsem přečetla jedním dechem.Velmi napínavý děj i když trošku pro nás neuvěřitelný ,ale vše je možné.Takto bych nechtěla dopadnout ležet v kómatu ,slyšet co se děje a nemoci nic dělat ani se bránit brr-děs.
Kdo má rád napínavé knihy tuto rozhodně doporučuji.

Imor
17.07.2014 4 z 5

Tato kniha se povedla- udělala mi radost :-)

Wish
15.07.2014 2 z 5

První knížka od Fieldingové a pro mě bohužel zklamání... Knížka se četla dobře, ale přišla mi plná klišé .. Nenabídne žádné neočekávané zvraty nebo překvapivá odhalení... místy mě bavila víc, místy mě spíš nudila a počítala jsem strany, které mi ještě zbývaly do konce, který byl... nijaký, protože všechno bylo řečeno už předem a dalo se odhadnout, jak to asi dopadne. Happy end se vší grácií. Abych jen nekritizovala - líbily se mi vzpomínky hlavní hrdinky na dětství. Doufala jsem, že to bude mít nějakou hlubší spojitost se samotným "zločinem", ale to bohužel nemělo... Popravdě mě tak vysoké hodnocení knížky překvapuje..

Pavlnka
23.06.2014 5 z 5

super knížka, velice zajímavé téma

Adlethka
31.01.2014 5 z 5

Napínavé, hodně čtivé, doporučuji ;)

Sosovica
02.01.2014 5 z 5

Zaujímavá kniha, ktorá sa vďaka dobre napísanému deju veľmi rýchlo číta. Určite môžem odporúčať.

kellishova
23.12.2013 5 z 5

napínavé a hodně zajímavé téma

Linu
07.12.2013 5 z 5

Super kniha. Zajímavá, napínavá. Mohu jedině doporučit!!

danalis
07.12.2013 3 z 5

Děj byl příliš rozvláčný, bez nějakých velkých zvratů a napínavých situací, Fieldingová napsala mnohem lepší knihy.

palamka
30.11.2013

Teď jsem ji dočetla,byla super napínavá.

BeruškaB
11.11.2013 5 z 5

Pohltilo mě to od začátku až do konce.