Její konec

Její konec
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454784/bmid_jeji-konec-oCW-454784.jpg 4 1605 1605

Začalo to šokujícím obviněním...ale kde je pravda? Stephanie a Patrick jsou novomanželé, kterým se právě narodila dvojčata. I když je Stephanie vyčerpaná z nedostatku spánku a staráním se o miminka, je si jistá jednou věcí - má vše, po čem kdy toužila. Potom se ale objeví žena z Patrickovy minulosti a na povrch vyplují tajemství o něm a jeho první manželce. Její smrt byla přeci nehoda - nebo byla zavražděna? Patrick tvrdí, že je nevinný, a tohle všechno jsou jen pouhé plytké pomluvy. Ale říká pravdu? Neudělala Stephanie osudovou chybu?... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Kalibr

The End Of Her , 2020

katpas76
27.02.2022 4 z 5

Knihy od této autorky mám moc ráda. Její konec mě zaujal, vtáhl do děje, ale přesto nehodnotím plným počtem. Především proto, že poslední třetina knihy byla pro mě až moc "násilná" a to jak po stránce obsahové (násilí páchané na lidech - nechci psát víc, abych nevyzradila zápletku), tak po stránce "násilného nacpání co největšího WOW na samotný konec". Uvítala bych, kdyby byl román svižnější uprostřed, tam jsem se ke čtení občas musela trochu nutit, protože se tam toho až zas tolik nedělo. V závěru to byla jízda, samozřejmě jsem chtěla znát konec, což se autorce povedlo výborně. Přesto bych uvítala, kdyby trochu ze závěrečných dramat autorka rozstrkala někam víc do předchozího děje, přišlo mi to totiž hodně nevyvážené. Knihu mohu doporučit, nicméně pro mě se stane jednou z mnoha, na které si nejspíš po pár týdnech nevzpomenu. Přesto Shari zůstává i nadále autorkou, kterou budu mít v hledáčku.

Dalamanek831
24.02.2022 5 z 5

Tak tahle knížka se mi opravdu líbila, musím říct že od autora zatím nejlepší co jsem četl.Dobre se to četlo a děj postupně gradoval a ten konec no kdo by to čekal? Samozřejmostí jsou skvělé vykreslené i postavy.Za mě plný počet hvězdiček.Kdo už něco od autorky četl tak tohle by si měl přečíst.

Siege03
23.02.2022 5 z 5

Klasika,Lapena nezklamala.Doporucuji

Višnička
17.02.2022 5 z 5

Tak tohle bylo hodně dobrý !!!

hnilda3
15.02.2022 5 z 5

Rozhodně zatím nejlepší knížka, kterou jsem od autorky četla.

Monya.grch
15.02.2022 5 z 5

Tak tohle byla naprostá pecka. Napínavé od začátku do konce. Za mě zatím nejlepší kniha autorky.

Hell_Rihova
10.02.2022 4 z 5

Nebylo to pro mě tak nervy drásající jako jiné knihy podobného žánru, ale napínavé to bylo. Už trochu vím, co od autorky čekat, takže jsem tušila jak to dopadne, ale i tak se příběh četl svižně, stránky plynuly a knížka se mi líbila.

tanecnica
09.02.2022 5 z 5

Tak tohle se mi líbilo moc. Příběh je promyšlený, rychle odsýpá, knížka nešla odložit. Díky dvojčatům a strastem s náročným rodičovstvím jsou hrdinové lidštější, zdají se jako úplně normální lidé, kteří žiji mezi námi, známe je. A přitom prožívají neskutečné drama. Já jsem se opravdu bavila a konec mě dostal úplně, uf.

zelda7
08.02.2022 1 z 5

Na začátku knihy mě zápletka zaujala, ale od druhé poloviny jsem si jen říkala co na této autorce ostatní vidí a já ne, že jsou jeji knihy označovány jako bestsellery? Kniha mě zklamala a nejvíce asi její konec.

rumova_kulicka
04.02.2022 2 z 5

Sice se to četlo dobře a rychle, ale jinak to bylo ze slabšího soudku. Za týden nebudu vědět, o čem to bylo.

jjanca
03.02.2022 3 z 5

Moja tretia kniha od autorky, ale bohužiaľ najslabšia. Neviem, či ma viac iritovala Erica alebo Stephanie tým, že je unavená, nemôže spať a dvojičky majú koliku. Ďalej ma štvalo nelogické chovanie postáv. Akože keď vás niekto vydiera, necháte to tak a nepôjdete na políciu? Ten záver ma až tak neprekvapil, nejak to tak k nemu smerovalo.

aguslava
03.02.2022 1 z 5

Uf.... přeskakovala jsem stránky ve velkém, kniha v první polovině byla o tom jak je Stephanie unavená, druhá o tom jak podezírá manžela.. nuda a ztráta času... nervy drásající bylo možná to jak se to táhlo... Slabá kniha.

Jikovka
02.02.2022 4 z 5

Čtivá, zajímavé vyústění

Bara52
01.02.2022 2 z 5

Trochu slabsi kniha. Docetla jsem do konce, nicmene zadny efekt prekvapeni se nedostavil, spis efekt trapnosti, jakoze slovo autorky: "hmm, cely pribeh tady varim uplne z vody, a jak bych ho ted ukoncila?" Nacez se zrodil uplny nesmysl :)

PetraBery
30.01.2022 4 z 5

Stejně jako ostatní autorčiny knihy je tato opravdu čtivá, stránky ubíhají pod rukama a nikde to nedrhne. Kdo je Erika, která chce zničit Stephaniin a Patrickův život? Postupné odkrývání nových skutků, posuzování, jak to bylo... A stejně mě konec překvapil :o).

Nika2191
28.01.2022 5 z 5

velmi čtivá

jasmína
27.01.2022 5 z 5

To byla opět jízda se skvělou autorkou :)

lucakuca
25.01.2022 4 z 5

A já jsem spokojená! Čtivé, napínavé (tak kudla kdooooooooo) a zajímavé!
Všem jsem dala pro dnešní den vale (v práci jsem tělem byla, doma něco navařila) a hupky dupky do pelíšku se svým novým knižním kamarádem.
A to byla jízda! Tady vlastně nejde o vinu "kdo že to", ale jak se ke všemu postaví další skorohlavni hrdinka. A ta se teda postavila :-)

Becca_books
23.01.2022

Mně se prostě tento styl psaní líbí. Není to žádná drasťárna, i když zprvu při popisech všech těch dětí kolem jsem měla trošku obavu. Autorka si s námi trošku hraje, sama jsem občas nevěděla komu mám vlastně věřit. Kniha se četla velmi dobře a rychle utíkala.

makyla
20.01.2022 3 z 5

Napínavé a nervydrásající? To opravdu ne. Kniha je čtivá, to nepopírám, ale že bych napětím ani nedýchala, to říct nemůžu.

kanadská literatura thrillery pro ženy

Shari Lapena
kanadská, 1960