Jeho balík

Jeho balík https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/483180/bmid_jeho-balik-6Ue-483180.jpeg 4 558 101

Objekty touhy série

Jeho balík skončil v mé schránce. Uklidni se, úchyláku. V mé poštovní schránce. Jakmile jsem zjistila, co je uvnitř, uvědomila jsem si dvě věci: Patřil mému sexy sousedovi a ten měl temné tajemství. Většinou jsem se řadila mezi milovníky koček. V tom smyslu, že bych upřednostnila kočku v devíti z deseti případů. Nebylo to proto, že bych je měla nějak extra ráda, jen jsem neměla extra ráda většinu lidí. Můj soused mezi většinu lidí nepatřil. Žil v bytě naproti mně a byl to ten typ perfektně oblečeného chlapa v nóbl botách, který voněl jako reklama na Calvina Kleina a navíc to vypadalo, že ví, jak se používá dentální nit. Ale k věci, tenhle chlap měl očividně svůj život pečlivě uspořádaný. Byl to pan Dokonalý, ale co se mě týká, potřeboval by trochu srazit hřebínek. A jako na zavolanou jeho dlouhý, tlustý balík pronikl do mé malé, úzké poštovní schránky. Vím. Naprosto nechutné. Evidentně to byl trik, jak po mně vyjet. Pomineme-li fakt, že ho tam dala pošťačka, věděla jsem, co hraje můj soused za hru. Ano, naprosto přesně jsem to věděla. Tak jdeme do toho. Nebo spíš na to, pokud chcete. Omylem mi v bytě na balík několikrát spadl nůž. Prakticky se sám otevřel a já neměla na výběr, než se do něj podívat. Z balíku na mě koukalo jeho malé tajemství. Jak se ukázalo, pan Dokonalý nakonec nebyl tak dokonalý. Kdo by to byl tušil? Nápověda: Já ano. Ale naprosto jsem si hodlala užít každou vteřinu toho, co mělo přijít.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Kontrast

His Package , 2018

Zirvith
27.05.2022 3 z 5

Kniha se četla celkem v pohodě a Lilith mám dost v oblíbě, ta postava je mi docela blízká a v některých věcech mi je podobná. Občas zde však byly nějaké nudnější části a hlavně situace se Celií mě také příliš nebavila - ale ten závěr byl fakt hezký. Ale moc mě nebaví knihy, ve kterých se děj točí okolo práce a hlavně z prostředí podnikatelů a boháčů. Děj se dá zasadit do mnohem originálnějších prostředí.

Iris30
25.05.2022 4 z 5

Oddechovka, která pobavila, ovšem musím konstatovat, že ten konec si nedovedu představit :-)

Kekik
23.05.2022 3 z 5

To, že jsem se na tento díl vůbec netěšila, jsem si připomněla před čtením, když jsem si přečetla svůj komentář k třetímu dílu. Bylo to kvůli Lilith, která mně byla v třetím díle doslova odporná. Málem jsem knihu zase vrátila do své knihovny, ale pak jsem se rozhodla, že když už jsem po ní sáhla, tak si ji přečtu. A jsem za to ráda. Třetí díl byl pro mě zklamání. Naštěstí tento díl mně sedl. A může za to překvapivě právě Lilith. Její hlášky mě moc bavily. Také jsem měla možnost ji nahlédnout do hlavy a pochopit tak její chování. Velký plus má ode mě za její lásku ke zvířatům.
Určitě velkým mínusem je zde přehnanost dějové linky s nevlastní sestrou "Boba". Dokonce jsem ji i prokoukla, když se objevila na scéně. Nedovedu si představit, že by se nějaká žena chovala ke svému nevlastnímu bratrovi jako Celie k "Bobovi". A k tomu ten její důvod takového chování. Za mě uhozené. Zvláště její kapitola. To bylo vážně trapné.
Jistě, i zde je plno blbostí, a ta babička je čím dál nechutnější, ale dá se to vydržet.
Pokud uvidím v akci další díly (jako jsem koupila třetí a čtvrtý díl), pořídím si je. Za plnou cenu určitě ne. Na to je tahle série přeci jenom už směšná.

Lacie
16.05.2022 2 z 5

4. díl, Lilith a Liam. Na Lilith jsem se celkem těšila, co z ní udělalo takovou osobu, jak bude vypadat její šťastný konec?
Dost mě to zklamalo, její životní trauma se snad ani nedá brát jako trauma a Liam – další miliardář krasavec, tentokrát s osobní stalkerkou, ježkovy oči. Nemůžu si pomoct, ale opravdu si neumím představit, jak spolu fungují. Lilith celý život za něco bojuje, aby se pak během týdne všeho vzdala a stala se přesně tím, čím být nechtěla, zatímco Liam se mrknutím oka přerodí z workoholika na citlivého pohodáře. Možná kdybych nečetla ty minulé díly a tohle byl jediný, hodnotila bych lépe, ale takhle je to ubíjejíci stereotyp, jediná opravdu zábavná věc byla pomsta Celii. Přísahám na psí uši a uštěkanou duši, že jsem knihu četla s otevřenou myslí, chtěla jsem jen romantiku, zápletku a sem tam sex, ale znám hromady lepších, takže nedám víc, než 2*.

orangerose
22.04.2022 5 z 5

Super odpočinková knížka, je zábavná, vtipná, plná akce, je boziiii :)

Digiivca
22.04.2022

Jelikož jsou tyto knihy obsahově stejné, není moc k této knize co dodat. Jen nebýt Williama skoro by to byla nuda. Ale zase na druhou stranu, sarkazmus a upřímnost Lillit byla boží. Ale Její třešničky u mě zatím vítězí.

Fidibus
22.04.2022 3 z 5

Nějak to přestává fungovat. Pěkná zápletka s výměnou balíků a bláznivou nevlastní sestrou, ale celkově kromě pár vtipů dost nuda, některé dialogy opravdu k přeskočení. Ani babička už nefunguje. Jediným plus bodem ke konci knihy je balíček pro Celii, hezká originální pomsta.
Chybí tomu něco víc, ale přečíst se to dá...

zimolka
14.04.2022 3 z 5

Tento díl byl lepší než ten předešlý,je to taková jednohubka na jedno odpoledne.

uzivatel1061
30.03.2022 1 z 5

Nemůžu ohodnotit jinak, než 2*. Jednoduše mě to nebavilo. Psaní autorky nebylo nejhorší, ale děj mě vůbec nevtáhl a ke konci jsem už části přeskakovala.

Nissi
08.03.2022 4 z 5

Po předchozím dílu se mi do balíku ani nechtělo, ale pak jsem byla mile překvapena. Děj měl spád, ale naštěstí se nezamilovali za 3dny. Samozřejmě nechyběl humor. Tento díl se povedl

zuzca.h
02.03.2022 3 z 5

Opět klasická lehká jednohubka. U tédle jsem se i celkem nasmála a rozhodně lepší než Jeho zákusek.

dooky
19.02.2022 2 z 5

Jsem zklamaná. Nemohla jsem se začíst a bylo jen pár chvilek, kdy mě příběh bavil. Začínám pochybovat, jestli dočtu sérii do konce, ale jak se znám, zvědavost mi nedá, protože co když další díly překvapí. Toto mi přišlo uspěchané, povrchní a bez nějakého jiskření a chemie.

evik2710
15.02.2022 4 z 5

Další pěkná oddechovka

kaja9825
14.02.2022 5 z 5

Tohle je pro mě taková oddechovka, kterou spolknu za dva dny. Miluju dvojsmysly a Lilith je prostě moje krevní skupina. Tato série je prostě skvělá.

Gweny
10.02.2022 5 z 5

"Jaký je lepší důvod milovat někoho, než když se díky němu naučíte mít rádi sami sebe?" (s. 220)

Takhle hlubokou myšlenku bych od téhle knihy nečekala. Musím ale uznat, že jsem se opravdu bavila a řekla bych, že tohle byl zatím nejlepší díl z celé série. Sarkastická Lilith, trochu tajemný Liam a chudinka Celie. William a babička opět nezklamali. Smála jsem se nahlas sice jen dvakrát, ale stálo to za to i když konec byl malilinko sentimentální, a část děje byla předvídatelná. Ale co, byl to příjemně strávený čas při čtení Jeho balíku. :)

Ellinek
30.01.2022 4 z 5

Pro mě je tohle nejlepší díl série. Konečně jsem těm postavám něco věřila, tu lásku i ten vývoj. :D Možná to bylo všechno jako vždy hop a skok, ale Liam a Lilith pro mě byly nejupřímnější postavy z celé série. Žádný maniakální kleptoman, potrefená nastrčená sekretářka nebo cupcakeová akce na letišti. Prostě fajn románek protkaný sarkasmem, což je přesně moje krevní skupina.

Maky1505
28.01.2022 5 z 5

Naprosto skvělá knížka u které se hodně zasměje tě pokud vám nevadí sarkasmus, u mě vede na prvním místě, uz ji miluju víc jak její třešničky.

adevis
27.01.2022 4 z 5

„Jeho balík skončil v mé schránce. Uklidni se, úchyláku. V mé poštovní schránce. Jakmile jsem zjistila, co je uvnitř, uvědomila jsem si dvě věci: Patřil mému sexy sousedovi a ten měl temné tajemství.“…

Anotace nás opět láká na humorem protkané čtení s erotickým nádechem. V balíku se setkáváme s Lilith, kterou jsem poznali v knize předchozí, kde neměla zas tak velkou roli. Tentokrát jsem dostali větší šanci na seznámení. Lilith je bláznivá, pomstychtivá a nebojí se absolutně ničeho. Strašně mě bavili její konverzace se šéfem. Myslím, že bych si s ní rozuměla, hh. Lilithin sexy soused Liam byl taktéž sympaťák. I přesto, že měl své temné tajemství :)))

Po lehčím zklamání ze zákusku jsem se obávala, jaká bude tato kniha, ale troufám si říct, že je ze série prozatím nejvíce čtivá a humorná. Hodně a upřímně jsem se u ní smála.

Jsem moc ráda, že jsem na tuto sérii narazila a že mám přečtené všechny čtyři knihy. Těším se totiž na pátou - Její tajemství, která vychází již za pár dní. A jsem zvědavá, zda kniha překoná knihy předchozí.

Mesicnililie
22.01.2022 3 z 5

Autorka píše skvěle. Kombinace erotiky,romantiky a vtipu je úžasná. Ikdyž si myslím,že tento kousek byl slabší než-li ostatní tak se mi líbil.

Makkys
18.01.2022 4 z 5

Po zákusku se mě do téhle knihy moc nechtělo, ale autorka ukázala že umí psát a tenhle díl byl super jako banán a třešničky dokonce bych řekla že i lepší. U knihy jsem se hodně nasmála, hlavní hrdinové byli skvělí, tak jak mě Lilith vadila v zákusku tak tady byla super. Líbilo se mě když bylo nějaké nedorozumění tak si to řekli na rovinu a také bych řekla že tam bylo více sexu než v předchozích dílech. Je to odpočinkové, romantické a vtipné čtení.