Jeho balík

Jeho balík https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/483180/bmid_jeho-balik-6Ue-483180.jpeg 4 558 101

Objekty touhy série

Jeho balík skončil v mé schránce. Uklidni se, úchyláku. V mé poštovní schránce. Jakmile jsem zjistila, co je uvnitř, uvědomila jsem si dvě věci: Patřil mému sexy sousedovi a ten měl temné tajemství. Většinou jsem se řadila mezi milovníky koček. V tom smyslu, že bych upřednostnila kočku v devíti z deseti případů. Nebylo to proto, že bych je měla nějak extra ráda, jen jsem neměla extra ráda většinu lidí. Můj soused mezi většinu lidí nepatřil. Žil v bytě naproti mně a byl to ten typ perfektně oblečeného chlapa v nóbl botách, který voněl jako reklama na Calvina Kleina a navíc to vypadalo, že ví, jak se používá dentální nit. Ale k věci, tenhle chlap měl očividně svůj život pečlivě uspořádaný. Byl to pan Dokonalý, ale co se mě týká, potřeboval by trochu srazit hřebínek. A jako na zavolanou jeho dlouhý, tlustý balík pronikl do mé malé, úzké poštovní schránky. Vím. Naprosto nechutné. Evidentně to byl trik, jak po mně vyjet. Pomineme-li fakt, že ho tam dala pošťačka, věděla jsem, co hraje můj soused za hru. Ano, naprosto přesně jsem to věděla. Tak jdeme do toho. Nebo spíš na to, pokud chcete. Omylem mi v bytě na balík několikrát spadl nůž. Prakticky se sám otevřel a já neměla na výběr, než se do něj podívat. Z balíku na mě koukalo jeho malé tajemství. Jak se ukázalo, pan Dokonalý nakonec nebyl tak dokonalý. Kdo by to byl tušil? Nápověda: Já ano. Ale naprosto jsem si hodlala užít každou vteřinu toho, co mělo přijít.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Kontrast

His Package , 2018

KTera
08.02.2023 5 z 5

úžasná oddechová kniha, zase jsem se krásně nasmála. Tato série je pro mě úžasná na relax. Sex, napětí, humor, blaznive akce, vše v jednom.

tatjana1737
22.01.2023 2 z 5

(SPOILER) Konečně se dostávám k psaní komentářů ke knihám, které jsem přečetla loni:

!!! POZOR SPOILERY !!!

Bohužel to, co jsem psala u Jeho zákusku neplatí pro Jeho balík. Tahle kniha mi přišla zatím úplně nejpitomější ze série, a to hlavně kvůli hlavní hrdince, která byla opravdu divná. Pokud člověk přijme, že vše, co Bloom ve svých knihách píše, je jenom fikce a nepřemýšlí nad tím, že je to nereálné, tak se ujetostí postav i situací pobaví. Nicméně sexy soused mne nenadchnul a zápletka s jeho pošahanou sestrou taky ne. Když jsem ale konečně přijala, že je to békovina a brala to tak, ustála jsem i zápletku s věnovaným vibrátorem a tísňovou linkou. Chvílemi jsem se bavila, ale na víc než dvě hvězdičky to není (a v rámci žánru bych dala ještě méně).

Littlemonday
22.01.2023 4 z 5

Jeho balík - Penelope Bloom

Oddechovky od této spisovatelky jsou již notoricky známé, tentokrát jde o čtvrtý díl série Objekty touhy.

Příběh se točí především kolem hlavních postav Lilith a Liama.

Liam je samozřejmě nádherný, chytrý, bohatý, svalnatý, pozorný, vtipný… Jeho jediným problémem je jeho nevlastní sestra. Chce po něm jednu jedinou věc, kterou jí však on dát nechce. Rozhodně budete v této věci překvapeni.

Lilith je mladá, nezkušená, vtipná, sarkastická, cynická a krásná. Sex (téměř) nikdy neměla, má za sebou krušnou minulost a rozhodně se nenechá od nějakého Liama sbalit. Lidem nedůvěřuje a chce si žít svůj život. Má Liam vůbec šanci? A pokud ji má, dokáže Lilith odpouštět chyby?

Neočekávejte žádnou “vyšší dívčí”, jedná se o klasický románek od Bloom, je předvídatelný a opravdu oddechový.
Co ale musím rozhodně vyzdvihnout je humor, který protkává celou knihu díky perfektními sarkasmu Lilith. Neuvěřitelně dobré!
Erotické scény jsou fajn, žádné hard písmenkové porno, ale ani nudné nebo asexuální popisy. Krásně vyvážený zlatý střed pro průměrnou čtenářku.

Pokud si chcete odpočinout a opravdu se dobře pobavit, velmi doporučuji!

4/5 ⭐️

Budu moc ráda, když mě budete sledovat pro další recenze na IG: little.monday a FB: LittleMonday - Rádi čteme ️️️

adela2230
21.01.2023 3 z 5

Děj knihy je rychlý. Hlavní hrdinka mi ze začátku dost vadila, hlavně svým pristupem, který se pak zlepšil. Bohužel mi ani extra nesedla další ženská postava. Jinak se kniha dobře čte a je to taková klasická oddechovka.

PrinceznaAnna23
29.11.2022 5 z 5

Kniha byla, stejně jako předchozí díly, velmi čtivá. Děj se nezadrhává. Hlavní hrdinka byla díky své povaze příjemně osvěžující.

Eva_Skala99
17.11.2022 5 z 5

Skvělá humorná série! Pokud máte rádi román, humor a trochu sexu, neváhejte a čtěte. Doporučuji!

Rapeh
16.11.2022 3 z 5

Hodně sarkastická Lilith mne bavila. Na odpočinek dobrá kniha. Určitě bych ale knihu nekupovala jsem vděčná za knihovnu.

kikies
23.10.2022 2 z 5

Už mě ta série fakt přestává bavit - ani nevím, proč to čtu.... asi ze setrvačnosti. Je to pořád hrozně stejné, což už mě právě začíná nudit. Ta komičnost ještě ujde, dialogy jakž takž, ale ty zápletky jsou čím dál tím slabší a postavy čím dál tím trapnější. Asi mě láká zjistit co dělají postavy z předchozích dílů.... ale upřímně, už si přeji, aby to skončilo, připadám si jak na nějaké kolejní párty soukromé školy (všechny holky jsou panny, všichni kluci jsou prachatí, a když vypadají, že nejsou, tak jsou ještě prachatější, všichni jsou sexy a nebo fakt divní, a nebo divní a sexy dohromady a všichni mají nadpozemský sex, protože jsou pro sebe stvoření... už se to z jednoduchého a nenáročného čtení začíná měnit na nebetyčnou blbinu, trochu Harlequin).

Laf
09.10.2022 4 z 5

Skvělý díl. Něco zajímavého se pořád děje a nechybí ani správná dávka humoru. Jako odpočinkové čtení je tohle dobrá volba :)

marta14
30.09.2022 3 z 5

Další oddechovka v této sérii. Dávám 3,5*. Nečekejte od toho něco převratného. Stále u mě vede první díl, který zatím nic nepřekonalo.

Ewe291
27.09.2022 1 z 5

Tak toto bolo co?! Nepochopila som nic s toho, kebyze tam nieje Will a babca necitam dalej. A "Bob" Liam ten bol fajn ale Lilith?! To bolo co prosim Vas? Mam rada humor, mam rada sarkazmus aj ironiu aj cierny humor, ale tu som si pripadala, ze to chcela autorka doslova nasilu napchat do nej a vznikol s toho len zmätok a chaos, uz chapem preco som sa nevedela zacitat a trvalo mi skoro 3 dni kym som sa do knihy pustila s tým, ze ju precitam do konca, ale urcite sa k nej nevratim

knizni.taurus
26.09.2022 3 z 5

Další díl ze série Objekty touhy je za mnou a musím přiznat, že mě to bavilo. :) Je to jeden z těch méně dramatických příběhů, kde jsou hlavní postavy i schopny si nesrovnalosti vysvětlit a ne jen se urazit, což se potom dalších 20 stran jedna z postav snaží vyžehlit.

Tyhle příběhy jsou opravdu jednohubky. Co se týká hlavních postav, tak neměly žádné extra originální prvky. Liam byl prostě hodně sympatický týpek s pár milióny dolarů na účtu a Lilith takový malý ďáblík. Ačkoliv byla někdy až extrémně sarkastická a škodolibá, což by se dalo považovat jako určitá míra zlosti (?), tak mě bavila. Taky měla kočku, což je velké plus, že jo. :D

Tenhle díl doporučuju všem, kteří nemají rádi přílišné zvraty. I když je tady samozřejmě něco, abychom nečetli jen suchý (a nudný) příběh, tak tady postavy předvedly kouzlo komunikace a ušetřili nás jednoho melodramatu, který je pro tyto knihy typický.

Kristy.Seb
24.09.2022 3 z 5

Bavil mě humor, který mi v předešlých dílech dost chyběl. I se konečně vyskytla celkem zajímavá zápletka.

Sarkak94
20.09.2022 4 z 5

Rozhodně můžu říct, že je o hodně lepší jak 3. díl. Takže jsem ráda, že jsem to po něm nevzdala a přečetla si i tento díl, protože já si ho neskutečně užila. Už jsem dlouho u knížky nenasmála, tak jako u této. Styl humoru byl podobný tomu mému, takže jsem si hlášky pořádně užívala.
Sarkazmus Lilith, byl dokonalý. I přesto, že byla taková podivínka, co nemusí lidi, tak byla fajn a velmi cílevědomá. Liam byl skvělý už od začátku a to co musel prožít s nevlastní sestrou bylo šílená. Ona byla celkově šílená. S Lilith se k sobě hodili. Hezky se doplňovali a to jakou vymysleli pomstu bylo dokonalé, u té jsem řvala smíchy.
Opět se tu objevují babička a William a ty jejich bláznivé vtípky.
I když je konec a celkově děj příběhu hodně rychlý, celé se to odehraje během jednoho měsíce, ale i tak je to skvělá oddechovka. Čte se to úplně samo, děj hezky plyne a najednou jste na konci knihy. Je to taková jednohubka na pár hodin

krevetka79
16.08.2022 5 z 5

Lepší než třetí díl
Taková lehká a vtipná oddechovka ...
Žádné wau , ale na vypnutí a zasmání ideální...

Knihy_nad_zlato
15.08.2022 3 z 5

Bavila mě Lilith. A docela i Liam. Což je po minulým díle úspěch. Mě normálně bavily hlavní postavy! Nebo teda hlavně jejich dialogy. A nic to nemění na tom, že je to úplně stejný bizár, jako předchozí díly. Jako třeba tady ta zápletka s nevlastní sestrou? To byla snad nejbizárnější věc, co jsem kdy četla. Ale tak nějak je mi to jedno. Tahle série je prostě hodně trhlá, ale řekla bych, že kdo se dostal až k tomuhle dílu, tak už nečeká nic jinýho, a prostě to čte přesně kvůli tomu.
Ale opět nejlepší postavou zůstává William. Na toho prostě nikdo z téhle série nemá. A jako hodně jsem si užívala i Lilithiny konfrontace s ním.
A i když zápletka byla nedotažená, děj mě příliš nezajímal, a celkově to byl dost bizár, tak jsem si čtení užila. A romantická linka byla taky fajn.

Lucyk01
07.07.2022 4 z 5

Čtvrtý díl série Objekty touhy je tu! Těšila jsem se na něj, protože to je víkendová oddychovka. A i v tomhle díle se to znovu potvrdilo.

Ze začátku jsem si musela zase zvyknout na její styl psaní, protože ho má dost odlišný, což ani v tomto případě to není jiné. Ale četlo se to rychle. Hlavní hrdinka Lilith mi ze začátku vůbec nesedla, protože byla až moc hnusná na okolí a hodně sarkastická, ale až moc. Postupem času se to zlepšovalo, ale i přesto jsem ji nezařadila mezi oblíbené knižní postavy. A ani jsem si s ní nevybudovala žádný vztah. A Liam byl prostě Liam. Pro mě nemastný, neslaný. Ale oceňuji, že byl k ní upřímný ve všech ohledech. Respektuji to!

Každopádně v půlce knihy jsem si domyslela zápletku, která se mi i potvrdila, ale stejně jsem si děj moc užila. Ale Celia je pěkná potvora. Na konci se mi líbila samostatná kapitola z pohledu Celii, u které jsem se velmi pobavila.

Nicméně závěr se mi zdál hodně ukvapený až nerealistický, že za měsíc známosti stihnou udělat všechno, co některým trvá pár let nebo aspoň několik měsíců.

Ale stejně po těch všech dílech u mě vyhrává na plné čáře první díl Jeho banán a nevím, jestli se ještě nějaký další díl vyrovná a překoná ten první díl. Nechám se překvapit.

Za mě mohu doporučit, ale nečekejte od toho velký zázrak.

RendyaDav
04.07.2022 4 z 5

Určitě doporučuji skvělý humor i vzrušení.

andy_nejedla
14.06.2022 5 z 5

Nevím, jestli to je tím, že jsem od předchozích dílů měla pauzu, ale kniha se mi moc líbila, přišlo mi, že i příběh byl víc propracovaný. Pořád to je oddechovka, což je fajn. :)

Lenka541
08.06.2022 3 z 5

Vtipné, oddechové čtení, přečteno v rámci čtenářské výzvy.