Zaslíbená

Zaslíbená https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/318865/bmid_jedna-noc-1-zaslibena-VwS-318865.jpg 4 356 356

Jedna noc série

Další román Jodi Ellen Malpasové Livy ještě nikdy nezažila takovou vášeň jako teď. Dokonale krásný a záhadný Miller Hart ji uchvátil od prvního setkání, od prvního okamžiku, kdy ho uviděla. Fascinuje ji, a ona fascinuje jeho. Dokáže předvídat její nejtajnější myšlenky, kterých se bojí i ona sama. Svádí ji mnoha způsoby, miluje se s ní mnoha způsoby a stále více ji zatahuje hlouběji do svého nebezpečného světa. Miller je ale připraven Livy ochránit, děj se co děj, i kdyby měl riskovat svůj vlastní život. Na to je také připraven. Ale jeho tajemná minulost není to jediné, co ohrožuje jejich společnou budoucnost...... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , XYZ (ČR)

Promised , 2014

Pingu
23.07.2020 3 z 5

Romantika, které by stačila polovina stránek. Svým způsobem jsem zklamaná. Jedinou nadějí tomu dává postava babičky a její vtipné poznámky

keiko33
21.07.2020 4 z 5

Nebolo to zle, ale ani nic take ze wau. Citalo sa to rychle, ale niektore veci mi liezli na nervy. Millerov slovnik, akokeby mal aspon 50, a nie 29, alebo z minuleho storocia. Vzhladom na jeho povolanie je to mozno pochopitelne, ale aj tak. Do postele dvoch mladych ludi, co este nemaju ani 30, mi to nepasovalo. Tymto to stracalo na sexualnom naboji. Livy mi pripominala male dieta, ktore nevie co chce. Ak nieje po jej, otoci sa a odide. Prekvapilo ma, ze ho tak nevrazivo odsudila za nieco co robila aj ona. Ziarlivost je svina a este v tomto pripade to nemala lahke. Ale jej reakcia bola prehnana, az mi bolo Millera luto. Ta jeho posadnutost poriadkom bola hrozna. Takeho chlapa by som nezniesla a mohol by byt bohaty a sexi kolko chce, po case by som bola schopna uskrtit ho. Ved bol horsi, ako Monk. Som zvedava, ci to mal v sebe, alebo z niecoho z minulosti. A tiez mi po case vadilo, ze sa vsetko tocilo okolo sexu, ktoreho tam bolo prehnane. Chapem, ze je to eroticka kniha, ale ked je toho prilis, ubija to dej. A ta scena na konci? No hotove 50 odtienov. Aj ked ta cela zapletka je malo uveritelna, ze sa do seba zalubia dvaja s ich minulostou, nebolo to zle. Urcite z tych lepsich tohoto zanru.

Myška43
29.02.2020 5 z 5

Patří mezi mé nejoblíbenější, za mě super!!!!

Pajina324
25.02.2020 5 z 5

Mě tohle bavilo, dočetla jsem celou trilogii. Je to prostě odpočinkovka.

knihomolka_eli
23.02.2020 4 z 5

Zaciatok knihy ma vtiahol, v strede to polavilo a koniec ma opat vtiahol a prekvapil. Cakala by som cokolvek, ale takto,,netradicne" povolanie hlavneho hrdinu urcite nie. Kniha sa citala rychlo a pocet stran bol ok, aspon sa to stale netocilo okolo toho isteho. Podobny typ knih totiz citam naozaj raz za pol roka...a obcas mam problem pri tychto knihach vydrzat do konca, tu sa mi ale nestalo a precitala som ju rychlo. Som zvedava na dalsiu cast. Urcite som citala aj lepsie knihy tohto zanru, ale aj tato ma co citatelkam ponuknut.

niced
23.01.2020 4 z 5

Jako jednoduché romantické čtení super. I když je průběh trochu předvídatelný, tak mě to v druhé části dost chytlo a těším se na další díl. Hlavně díky Millerovi, protože jako u většiny knížek v poslední době, je mi sympatičtější mužský hrdina. Navíc Miller je po všech těch sladkých a nevinných milionářích příjemná změna, konečně někdo jehož povolání není ideálem všech. Naopak Livy se podle mě ještě zcela neprojevila, ale podle náznaků je mi už teď jasné, že to bude klasické střevo, jak je u autorky zvykem. Vzhledem k jejímu vztahu k alkoholu, očekávám, že do sebe brzy začne bez rozmyslu lít jednu skleničku za druhou. Nepřekvapil mě ani její postoj k Millerovu povolání... prostě typický pokrytec, takže od Livy čekám akorát tak další zklamání ženskými hrdinkami.

hana7169
04.11.2019 odpad!

Kniha mě zklamala, měla potenciál, ale to by se tam muselo něco pořádného dít. Při čtení jsem se nudila, nedoporučuji.

jitka7
13.10.2019 3 z 5

Co napsat. Asi... jsou i horší knihy. Začátek se mi líbila. Fakt dost. Říkala jsem si no, tohle vypadá slibně. Livy se mi líbila, byla kousavá, vyzrálá, morální a vtipná. Miller byl ten typický bůh už od začátku. Klubem mě zmátlo jeho povolání, ale pak si to člověk zase potvrdí. Ale to, co se dělo pak... už to šlo jen z kopce.

Cometka
04.10.2019 3 z 5

Nějak nevím, co k té knížce úplně napsat. Není vůbec špatná, ale není to něco, co bych chtěla mít doma v knihovně. Hlavní hrdinové na mě působí strašně nevyzrále na to, kolik jim je let. Doufám, že se v dalším díle dozvím proč.

Toledo
03.10.2019 4 z 5

Tak nejak jsem tusila, co bude Millerovo skutecne povolani celou knihu, coz se na konci jen potvrdilo. Zajimavy namet, musim rict ze se casto nevidi - popravde jsem podobny pribeh cetla v trochu jinem provedeni jen jednou.
Trochu me Miller stval svou posedlosti, ale tak co uz...jako odpocinkove cteni fajn, dostala jsem co jsem od knihy ocekavala.
Jsem zvedava jak se v pribehu dale promitne William. Rovnou jdu na druhy dil :)

Monni
27.08.2019 4 z 5

Sérii budu hodnotit jako celek, protože jsem ji četla hned po sobě. Tyhle knihy mám ráda. Opravdu musím říct, že třetí díl byl opravdu nejlepší a dokonce mě i překvapil.
Asi nejhorší byl pro mě druhý díl. Opravdu mě štvaly ty jejich rozhovory během sexu. To sem nechápala. Přišlo mi, že při sexu si toho kolikrát řekli víc než jindy.
První díl byl fajn, jen mi tam vadilo jak se hl. hrdinka chovala když ho poprvé uviděla a skoro okamžitě souhlasila s jeho nabídkou. To mi přišlo trochu směšné.

Série je určitě fajn letní čtení a můžu ji doporučit.

Rebekah4
26.08.2019

Mám za sebou hodne knih tohoto žánru a celá série se mi moc líbila. Kupodivu je 1. díl asi nejslabší, ale abyste to dobře pochopili - 1. díl je skvělý, 2. ještě lepší a 3. nejlepší. Líbí se mi, že je to zase trochu jiný příběh, než klasika stážistka-šéf, nařízený-podřízená apod. Zakomponování londýnského "podsvětí" nadchne a příjemně překvapí. Takže jak tu někdo píše - pokud milujete Gideona, Christiana a Božského bastarda - Millera budete milovat taky a možná ještě o trochu víc, než tyhle 3, kteří jsou (řekněme si na vodorovno) jak přes kopírák. Miller má úplně jinej život i problémy a rozhodně bych se jím nechala uctívat i fascinovat.

pegasek
04.08.2019 5 z 5

naprosto skvela kniha,od zacatku me pohltila,musim dokoupit dalsi dily :-)

kalinka99
11.07.2019 3 z 5

Většinu knihy jsem četla jen letmo. Příběh je o ničem a zhruba 450 stran mi přijde zbytečných, ale přesvědčil mě konec. Konečně se něco začalo dít, tak zkusím dát šanci druhému dílu.

Shanib
17.06.2019 5 z 5

Ta knížka má spoustu chyb, o tom žádná. Vyjmenovávat je tu nebudu, bylo by to zbytečný, protože nejdůležitější je, že se mi příběh Livy a Millera moc líbí, od knížky jsem se nemohla odtrhnout a v některým pasážích jsem byla nervózní k zbláznění. Vrhám se na další díl.

GabrielleE
22.05.2019 1 z 5

Panovačný stalker trpící obsedantně kompulzivní poruchou si najde svojí sladkou holčičku. Slaboduchý děj a hloupé dialogy.

Nuttelka
25.03.2019 5 z 5

Hergot, to je jízda, kniha mě chytla a nepustila a dokud nepřečtu všechny díly, nic jiného mě nezajímá :-)))
Jako, já jsem puntičkář, nestydím se za to, ale takový magor jako Miller naštěstí nejsem, ale usmívala jsem se nad ním :-)
Jsem zvědavá, jak se jeho příběh bude vyvíjet a co se z něj ještě vyklube...
Olivii se ani nedivím, že mu celá propadla, taky bych do toho šla :-)
Kdo miluje Christiana Greye a Gideona Crosse, bude milovat i Millera Harta ;-)

Nikiseq.31
03.03.2019 5 z 5

Naprosto úžasná kniha. Četla se jedním dechem.

cukrovka
10.02.2019 3 z 5

V hodnocení jsem na vážkách. Knížka je čtivá, zajímavá, ale někdy jsem měla pocit, že ji asi odložím. Hlavní hrdinka mi není úplně sympatická a její chování mě dost rozčilovalo. Konec mě navnadil na další díl. Jaká tajemství se ještě dozvíme.

Lofda
30.12.2018 4 z 5

Aha..?! Musím uznat, že tato knížka se vymyká. Chvílemi jsem si říkala, že je na 5* a chvílemi bych možná nedala ani 3. Ten avizovaný konec byl překvapení, i když taky pořád nevím, jestli mám být nadšená nebo naopak.. Vlastně celá kniha je pro mě plná rozporů, ale nemůžu se dočkat, až se pustím do dalšího dílu!

láska pro ženy erotika

Jodi Ellen Malpas