Zaslíbená

Zaslíbená https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/318865/bmid_jedna-noc-1-zaslibena-VwS-318865.jpg 4 356 356

Jedna noc série

Další román Jodi Ellen Malpasové Livy ještě nikdy nezažila takovou vášeň jako teď. Dokonale krásný a záhadný Miller Hart ji uchvátil od prvního setkání, od prvního okamžiku, kdy ho uviděla. Fascinuje ji, a ona fascinuje jeho. Dokáže předvídat její nejtajnější myšlenky, kterých se bojí i ona sama. Svádí ji mnoha způsoby, miluje se s ní mnoha způsoby a stále více ji zatahuje hlouběji do svého nebezpečného světa. Miller je ale připraven Livy ochránit, děj se co děj, i kdyby měl riskovat svůj vlastní život. Na to je také připraven. Ale jeho tajemná minulost není to jediné, co ohrožuje jejich společnou budoucnost...... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , XYZ (ČR)

Promised , 2014

Turiel11
03.11.2018 3 z 5

Příběh mě od začátku vtáhl a zaujal a rychle nabral obrátky. Hlavní hrdina je pro mě něčím neotřelým, Livy sympatická hrdinka, i když mi vadí její styl mluvy. Doporučuji mít připravený druhý díl. ;-)

domina
18.10.2018 2 z 5

Vůbec nevím, co napsat. Kniha se mi spíše nelíbila než líbila. Asi u strany 300 jsem si řekla, že nemá cenu to číst. Velmi mě otravovala neustále stejné fráze a ještě víc, že se v knize střídá slang se spisovnou češtinou tak často a nepřirozeně, že mě to bije do očí. Buď píšu spisovně nebo nespisovně, ale tady se to střídá v každé druhé větě.

Petra38
11.10.2018 4 z 5

Knihu jsem cetla už podruhe. hlavne kvuli tomu že jsem ziskala treti dil a tak pro upamatovaní ....což ted probihá i s druhým :) je to zajimavy pribeh a vazne to chytne, jednu hvezdu ale beru protože ty casny sceny z loznice uz jsou trochu ohrané, i kdyz dobre ale ohrané. serii this man mám asi lepe zazitou a vic se libila ale rozhodne tahle serie za this man nijak vyrazne nepokulhává....

ves.lucie
19.08.2018 4 z 5

S hodnocením prvního dílu jsem počkala až si "to sedne" a začtu se do druhého dílu. Druhý díl jsem přečetla a stále přemýšlím, jak to zhodnotit. Předchozí série od této autorky mě pohltila do děje a i když to byly knihy s velkým počtem stran, tak jsem prostě musela číst.

Livy mě chvílemi baví, chvílemi byste ji vynadali, protože Vás vytáčí .. Naopak MIller a jeho posedlost vším ... trochu bláznivé, až si člověk říká, jestli to není moc přepálené a přehnané ...

Příběh je zajímavý, zjištění čím se vlastně Miller živí a jaký to bude mít dopad na další díly ten děj oživilo, jen si pořád myslím, že to nemuselo být tak zdlouhavé. Přesto jsem rozhodnuta doíst celou sérii :-) abych věděla, jak to celé dopadne :-)

Evule114
01.08.2018 4 z 5

První díl hodnotím až po přečtení všech tří, říkala jsem si, že tomu tentokrát dám čas, než ji hodnotím. Musím přiznat, že kdybych hodnotila hned, tak bych dala plný počet. Dnes s odstupem času dávám o hvězdičku méně. Není to tím, že by se mi nelíbila, měla zas něco nového a to mě přimělo číst, ale už jsem tento žánr nedokázala tak hltat jako jindy. Možná to bylo napětí, které mi mezi postavami chybělo. Sice tam bylo, ale ne takové, které by mi vzalo dech. Proto o hvězdičku méně :-)

Zuzii20
11.06.2018 4 z 5

Chvílema mi lezla na nervy jak hlavní hrdinka, tak i její vyvolený. Být někdo tak nesnesitelně pečlivý a poroučivý jako Miller, tak už se nevracím. Knihu jsem dočetla a překvapilo mě to, co Miller dělá, ale po dalším díle už nejspíš nesáhnu.

-Sinéad-
28.05.2018 5 z 5

Perfektní kniha, která vtáhne do děje a přečtete ji tak rychle, že si ani neuvědomíte, že už je konec. Jsem zvědavá na druhý díl.

Shaki
25.04.2018 4 z 5

Chvilku jsem si zvykala na autorčin styl psaní, až jsem mu přišla na chuť. Pro mne měl tento díl kouzlo svými výkyvy v náladách hlavních představitelů. Myšlenkové pochody Liv, i to, že má za sebou temnou minulost a občas nevyrovnané chování je neskutečné osvěžení od dokonalých knižních hrdinek. To samé tajuplný Miller. Oba dva se snaží se svými city vypořádat po svém. Díl je plný rozporuplných emocí a sex je v tomto případě, podle mě, jen jejich pojítko, přestože se vše řeší hlavně jím. Je to prostě skvěle napsaný příběh o problémovém vztahu dvou narušených lidí.

Bey
01.04.2018 5 z 5

Neviem prečo, ale čakala som niečo podobného ako bola séria Tento muž. Samozrejme, prvá časť knihy bola výborná, o tom nemôže nik pochybovať. Ale predsa, Jesse bude navždy jeden z mojich najobľúbenejších postáv :) V tomto príbehu sa stretávame s postavami Olive alias Livy a Millerom alias M. Pochopiteľne to medzi nimi zo začiatku aj počas celého deja iskrí. Miller je navonok rezervovaný, džentlmenský, neutrálny... no má aj svoje chvíľky, verte mi. Olivia je milá, starostlivá a zdržanlivá. Všetko čo jej M môže ponúknuť je 24 hodín. Kniha je plná lásky, erotiky aj tajomna ( i keď som v polovici knihy tušila, čím sa M živí ) Nesklamalo ani šokujúce odhalenie na konci knihy. Idem sa dať do čítania druhej časti, pretože sa neviem dočkať, ako sa budú veci vyvíjať. Za mňa dávam 4,5 *

Szekynka
22.02.2018 2 z 5

Kniha mě extra nenadchla, podobných existuje bezpočet a stejně mě bavilo tento žánr číst. Nicméně konkrétně tato kniha mi přišla jako ohraná písnička, nic nového žádný nečekaný zvrat. Klasika vzplanutí, problém, usmiřování...pořád dokola.

Evka3814
26.01.2018 4 z 5

Pěkná kniha akorát ten konec je bez konce, takže mít druhý díl při ruce;)

Lucik87
30.12.2017 1 z 5

Tak tohle je silný kafe. Miller se samozřejmě nečekaně zjevuje tam, kde je zrovna Livy. Celá knížka je v podstatě o handrkování sebestřednýho chlapa. Nic zásadního a smysluplnýho se jinak v knize nedělo. Po půlce už mi celý příběh lezl na nervy.

Severka.G
01.12.2017 4 z 5

Moc hr děj..

Bramhr
29.07.2017 odpad!

Nedocetla jsem. Ne-vazne ne, ani na leto. Nejakym zpusobem mne od zacatku vubec nevtahla. Umela, vymyslena, na silu napsana.
Ac si i tento zanr prectu, ne dekuji.

Lucibuska
11.07.2017 4 z 5

Tento žánr knih se mi líbí a líbila se mi i tato. I když na mě tam bylo až moc dokola opakujících se frází. Někdy v polovině, nebo lehce ke konci - pořad dokolecka si vyjadřovali co chtějí a nechteji. Přišlo mi to strašně nudné. Knihu bych třeba o 100 stránek zkrátila a bylo by to super. Rozhodne se ale pustím i do dalšího dilu.

Petruska200
28.06.2017 5 z 5

cela trilogie naprosto uzasna a strasne dobre ctiva

Jaruce
27.06.2017 2 z 5

Knihu jsem nemohla dočíst, skončila jsem asi 80 stran před koncem.

roskomar
24.04.2017

Vcelku je to pro mě romantičtější verze 50 odstínů, kniha se mi líbila a ten konec opravdu překvapil.

LucyLu24
30.03.2017 2 z 5

Knihu jsem si koupila ze zvědavosti, četla ji postupně a musím říct, že první třetinu knihy mě hlavní hrdinka neuvěřitelně štvala a otravovala prakticky vším, co dělala nebo nedělala. Ke konci jsem ji měla mnohem raději, nějakým zázrakem se z ní stal charakter, který mi nevadil. Ale co se tajemství a překvapení týče, překvapená jsem nebyla. Kolem prostituce se to točí od začátku a proto mě nešokovalo ani nezaskočilo, že on je také takový, čekala jsem to od prvního prohlášení, že se nebude bavit o práci. Konec (tématicky připomínající 50 odstínů) jsem spíš prolétla očima, než úplně přečetla. Trochu mi vadil obecný jazyk. Kniha je obecně čtivá a lehce se v ní člověk ztratí, což je plus, ale skoro ničím není jiná od ostatních. Panovačný chlap, mladá nezkušená vyděšená dívka, temná minulost jeho i její. Bez dalších dílů bych se klidně obešla.

SBH
22.03.2017 2 z 5

Autorka brilantně zvládla umění Jane Austenové napsat několik set stránek o ničem, které vás ale ihned zaujme a propustí až při závěrečné děkovačce. Hrdinka dobrou čtvrtinu knihy dumá, zda se s tajuplným, krásným, bohatým a fascinujícím M. vyspí nebo ne. Dalším plusem byly vkusně popsané erotické scény. Malpasová sice celou knihu napsala podivnou obecnou řečí, ale vyhnula se všem vulgárním výrazům. Poklona.
Rozvleklý a nanicovatý děj jsem už zmínila. Závěrečná překvapivá odhalení mi tak trochu kolidovala s charaktery postav a jejich chováním. Livy očekává, že M. přijme její tajemství, ale sama se odmítá vyrovnat s tím jeho. Absolutním propadem jsou charaktery hlavních hrdinů a jejich motivace. M. by potřeboval spíš psychiatra než milující partnerku, a je mi záhadou, jak můžou být jeho úchylky atraktivní. Livy v každé druhé větě zmíní, že je úplně blbá, a nemůžu než souhlasit. Celou dobu vrší jednu sebevražednou eskapádu na druhou, a sotva dostane příležitost vše elegantně a výhodně uzavřít, dobrovolně ji zadupe do země, aby se mohla dál trápit a litovat. Zase jedna holka, která neví, co chce, ale nepřestane, dokud to nedostane.
A bonbónek na závěr – pochopitelně se jedná o vícedílnou ságu, takže se čtenář nedočká žádná pointy nebo vysvětlení. Nevím, jestli po roce či dvou sáhnu po pokračování tohoto příběhu.

láska pro ženy erotika

Jodi Ellen Malpas