Zaslíbená

Zaslíbená https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/318865/bmid_jedna-noc-1-zaslibena-VwS-318865.jpg 4 356 356

Jedna noc série

Další román Jodi Ellen Malpasové Livy ještě nikdy nezažila takovou vášeň jako teď. Dokonale krásný a záhadný Miller Hart ji uchvátil od prvního setkání, od prvního okamžiku, kdy ho uviděla. Fascinuje ji, a ona fascinuje jeho. Dokáže předvídat její nejtajnější myšlenky, kterých se bojí i ona sama. Svádí ji mnoha způsoby, miluje se s ní mnoha způsoby a stále více ji zatahuje hlouběji do svého nebezpečného světa. Miller je ale připraven Livy ochránit, děj se co děj, i kdyby měl riskovat svůj vlastní život. Na to je také připraven. Ale jeho tajemná minulost není to jediné, co ohrožuje jejich společnou budoucnost...... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , XYZ (ČR)

Promised , 2014

Anelangy
16.02.2017 5 z 5

Skvělý příběh
Nevíte,kdy bude pokračováni?

veronika9143
03.02.2017 4 z 5

Kniha přesně splní to co čekáte, mnoho žhavého sexu, romantiky, zlomené srdce. Předchozí sérii jsem nečetla, ale chystám se na ní. Musím říct, že konec mě dost navnadil na druhý díl, protože potřebuju vědět jak to bude pokračovat. Už aby to bylo...

Samira
29.01.2017 5 z 5

Žánrová kniha, kterou jsem si po dlouhé době moc užila a nebojím se ji pochválit. Předchozí série This man měla pomalejší rozjezd, ale poslední díl byl opravdu přesvědčivý. Série Jedna noc se naproti tomu rozjede takřka na první straně. Ano vykazuje určitou podobnost s 50-ti odstíny, ale jinou než bývá obvyklé. Nejde o vykrádání, pouze zachovává podobnou strukturu vyprávění, ale pohybujeme se v jiných psychologických vodách. Psychologii svých postav autorka opravdu ovládá a nebudeme si nic nalhávat jedinci jsou to značně narušení. Hrdinova obsese, která mnohé napovídá, je opravdu vážná, přesto se musíte usmívat a mnohdy i smát.
Autorka jde v zápletce dál než bývá běžné a závěr je opravdu šokový, přesto musím říci, že jsem si celé vyprávění a zajímavé postavy užila. Z vedlejších vyzdvihuji postavu babičky, která je okouzlující a osvěžující.
Žánroví čtenáři budou jistě mile překvapeni, i když autorka tentokrát pracuje s nepohádkovou a mnohem reálnější a tvrdší realitou.

Moc se těším na pokračování, které bych nejraději otevřela okamžitě!!!

Lokajka
27.01.2017 5 z 5

Úžasný příběh! Od začátku, až do konce strhující. A TEN KONEC!!!! Po dlouhé době šokující čtivě a napínavě napsaný erotický román.

Fizulka71
17.01.2017 3 z 5

Velmi čtivý příběh, ne tak intenzivní jako série o Jessovi a Avě, ale o to, aspoň pro mě, příjemnější. Puntičkářský Miller mě svojí obsesí nejednou rozesmál. S Livy jsou jako led a oheň, rub a líc jedné mince, jeden druhého pěkně vyvažují. Moc se těším na další díl, čekám s napětím, jakým způsobem je autorka opět svede dohromady. Za mě docela fajn počtení z lehce pikantní červené knihovny. P.S.: Poučení pro (nejen) pány: Nikdy si nemyslete, že ve vztahu funguje heslo Zatloukat, zatloukat, zatloukat. Nefunguje. Nikdy. Pravda vás vždycky dožene, vystrčí hlavu v tu nejnevhodnější chvíli a kousne vás do zadku.

JanickaP
17.01.2017 4 z 5

Popravdě to není žádná extra super kniha, ale je čtivá a na odpolední oddychovku je jako stvořená. Trochu mě teda vadilo jméno Miller, taky mohla autorka vymyslet nějaké víc sexy a ne jméno znějící jako příjmení :D

merunka23
31.12.2016 5 z 5

už se moc teším na další díl .....

genikuxik
27.11.2016 3 z 5

Pro mě nic moc...kniha není vtipná, není v ní sexuální náboj a postavy nemají čím zaujmout...jeho charakter je otřesný, ona je obrovská naivka...do konce knihy o něm nic neví a přesto sdílí vše a navíc jí to vůbec nevadí...

Mellisek
22.11.2016 5 z 5

Malpas umí prostě napsat knihu. Její knihy jsou bichle a přesto je mám za pár hodin přečtené. :-)
Hlavní hrdinka je taková ano - ne - ano - ne, ale k faktu vysvětlení minulosti se to i celkem hodí. Hlavní hrdina má zvláštní vlastnosti, které si šíleně protiřečí a k faktu toho jak v prologu a na konci knihy vystupuje Will. tak jsem zvědavá co se za nějakou dobu dočtu v dalším díle :) SUPER :-)

klarka2826
07.11.2016

moc se i to líbilo :-) a zajímalo by mě kdy budou ostatní díly ....

LilliBell
06.11.2016 5 z 5

bolo to super, skoda,ze zasa treba cakat na pokracovanie.. sice veru pripominalo 50shades ale styl pisania je na inej, lepsej urovni, aj dej bol putavy..

Damienronnie
05.11.2016 5 z 5

Mne sa to páčilo , aj keď mi to pripomínalo 50 odtieňov. Som zvedavá na ďalšie diely .

láska pro ženy erotika

Jodi Ellen Malpas