Jedna noc s ním

Jedna noc s ním https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/450067/bmid_jedna-noc-s-nim-3cM-450067.png 4 879 879

Jedna noc s ním jí změní život… Maggie Reillyová nemá času na rozdávání. Pracuje jako servírka, jako dobrovolnice pomáhá dětem v centru pro mládež a studuje vysokou školu. Na muže a vztahy nemá čas, proto jí vyhovuje, že se setkává se svým milencem jen několikrát za rok. Když však dorazí do hotelu na domluvenou schůzku, omylem skončí v posteli s někým úplně jiným – s Benem Barrettem, nejznámějším hollywoodským rebelem. Ben, který se po nejnovějším skandálu chce klidit lidem z očí, by se jenom rád vyspal. To by se však k jeho překvapení nesměla v jeho hotelovém pokoji objevit krásná nahá zrzka. O její omluvy nestojí, místo toho se domluví, že mu poskytne přístřeší, kde se na čas schová před dotěrnými novináři… A když bude součástí dohody i nezávazný žhavý sex, tím líp, ne? Ben si však brzy uvědomí, že jeden týden s touhle drzou divokou zrzkou mu ani zdaleka nestačí. Chce víc. Mnohem víc. Jen musí Maggie, která o vztahy nestojí, přesvědčit, že ve svém životě potřebuje jistého rebela…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Bad Apple , 2019

Mikis-reading
25.08.2020

Dobrá oddychovka na odpoledne. Takové malé klišé. Za mě fajn, neřešilo se nic velkého.

lucie3944
25.08.2020 3 z 5

Ne že by to bylo zklamání, ale.... Přečteno za dva dny, nic moc to ve mně nezanechalo. Za pár dní budu přemýšlet, o čem jsem to vlastně četla.... Za mě průměr.

petusska01
25.08.2020 4 z 5

Musím povedať že som čakala trochu viac. Ani len ten sex tam nebol taký zaujímavý ako by som podľa anotácie očakávala. Ale postavy príjemné, zápletka takpovediac predvídavá a netreba čakať nejaké hlboké myšlienky. Oddychovka fajn, neviem či sa k nej ešte niekedy vrátim.

Elize
25.08.2020 3 z 5

Vážně tohle napsala Elle Kennedy? Když to srovnám třeba s knihou Návrh, tak výrazně slabší. Ovšem jako jednoduchá oddechovka bez děje a extra hloubky je to fajn, takové čtení na jedno lenivé odpoledne, kdy člověk nesmí nic očekávat (už jen počet stran říká, že to nebude nic hlubokého a obsáhlého). Hlavní hrdinka mi nijak nevadila - ba právě naopak, jak ji zde většina čtenářů kritizuje... kdyby nebyla tak upjatá a občas Bena neodbyla, tak by to působilo ještě víc lacině a to už by bylo moc. Název knihy není úplně dobře zvládnutý - možná se korektoři v nakladatelství mohli spíš přiblížit anglickému názvu, jinak pěkná lákavá obálka.

Kekik
25.08.2020 4 z 5

Po emočně náročnější četbě (Ireniny děti) jsem potřebovala něco na oddech. A tak jsem sáhla po oblíbené autorce.
Příběh se mi líbil. Ale tentokrát nedávám plné hodnocení. A to ze dvou důvodů.
Za prvé- Příběhu by určitě prospělo více stran. Sice autorka zvládla napsat na 208 stranách zajímavý příběh, ale o 100 stran navíc by neuškodilo. Naopak by byl prostor ke hlubším popsáním některých scén. Kupř. více ze života obou hlavních protagonistů.
Za druhé- Jen proto, že si spolupracovníci v práci prohodili směny, přibyly podniku negativní recenze. Tak tohle je tedy blbost. Už vidím, jak nějaký host píše negativní recenzi jen proto, že si prohodili směny. V reálném životě by to většina hostů ani nezaznamenala. Ale to už možná až moc dbám na detaily..

Pawca33
24.08.2020 4 z 5

Čekala sem vic,bylo to jine nez sem zvyklá.Nebylo to tolik vtipne.Ale dalo se :-)

Jajibloguje
24.08.2020 4 z 5

Maggie a Ben. Ako veľmi môžu byť odlišné ich svety? Najviac, ako je to len možné, no osud ich cesty aj tak pretne. Moje milé knihomoľky, táto kniha ma veľmi bavila.
Je tenká, dej sa odohráva iba behom pár dní, dej nie je nijako extra rozvinutý. Presne toto potrebuje to pravé erotické čítanie. Nepotrebujeme vedieť veľa, my chceme vedieť len detaily ich intímneho života.
Maggie to nemala v živote jednoduché. Práve preto zostala vzťahovo chladná a začala pracovať na sebe a na svojom budúcom živote, pričom si zabudla užívať prítomnosť. Jeden večer stretne Bena. Najväčšieho pôžitkára a filmovú hviezdu, na ktorého sa lepí jeden škandál za druhým. Obaja hľadajú útek zo svojho života. Možno by som povedala, že niekedy aj útek pred sebou samým. Pár dní plných vášne sa premení na niečo viac - pre oboch. Že príbeh o Popoluške sa nedá použiť inak ako doteraz? Myslím, že Elle Kennedy sa rozprávkou neinšpirovala, ale Maggie sa určite cítila ako v rozprávke. Či sa všetko skončí aj šťastie až do smrti si už musíte prečítať sami.
Túto knihu som si obľúbila. Čítala sa skvelo, príjemne som si pri nej oddýchla. Myslím, že by som si ju nevedela predstaviť ani hrubšiu, to by som z nej nemala už TEN pocit. Jedna noc s ním je vhodná do kabelky alebo batohu na cesty. Len pozor, keď sa do nej začítate, budete ju chcieť dočítať až do konca

Blanka29
23.08.2020 5 z 5

Opet Elle nezklamala, coz je dobre :) Z anotace me prekvapilo, ze se nebude pribeh tocit kolem hokejisty, ale kolem filmove hvezdy. Pribeh sam o sobe byl takovy pohadkovy, ale jak nas presvedcuji hollywoodske hvezdy i velmi realny. Urcite si ji znovu s chuti prectu :)

Dellphi
23.08.2020 1 z 5

Tak tahle knížka byla opravdu slabá, nezáživná a tak nějak bez emocí. Je to první knížka od této autorky, která mě zklamala a absolutně vůbec nebavila. Ale jinak autorku rozhodně doporučuji! Jen bych prostě nesáhla po této knížce, ale vybrala si kteroukoliv jinou.

majík1
23.08.2020 4 z 5

Takový jednoduchý lehce erotický letní románek, ve kterém nechyběly i prvky humoru.Nic složitého, nic závratného,ale pěkné čtení pro ženy na odreagování a odpočinutí.

Tesset
23.08.2020 4 z 5

Jde vidět, že jde o Elliny začátky. Dnes by šla asi trochu víc do hloubky a rozvinula i její charakteristický smysl pro humor. I tak jsem ale nebyla zklamaná. Četla jsem knihy, které byly daleko větší utrpení - tato mezi ně rozhodně nepatří. Jistě, není to úplně bestseller, ale obyčejné příjemné čtení.

kopretina001
22.08.2020 3 z 5

Taková jednohubka na jeden večer. Je to určitě nejslabší knížka, co jsem od Elle četla. Pro mě trochu zklamání, a to jsem se tak těšila.

DeKo1996
21.08.2020 5 z 5

Tak tohle byla taková jednohubka..
Kniha, která nenudí, ale ani vám nic nedá..
Od začátku Vám je jasné, jak to vlastně dopadne..
Bylo to super, ale vracet se k ní už asi nebudu..

AliceTief
21.08.2020 4 z 5

Né že by mě autorka úplně zklamala, jen jsem od ní četla daleko lepší příběhy. Tyhle postavy mi jsou sympatické a krásně se četlo, ale hrozně mi tam chyběl epilog, ten závěr byl takový odfláknutý...

martiiinkajjj
21.08.2020 4 z 5

Předem musím říct, že to je moje nej autorka, o to víc jsem smutná, že to nebylo tentokrát nic moc. Knížku jsem dokázala přečíst za jeden den a když jsem dneska šla psát hodnocení zjistila jsem, že vlastně nevím, o čem knížka byla. Takže mi v hlavě moc dlouho nezůstala jako jiné knihy od této autorky. Vlastně jsem nevěděla, o čem knížka je. Četla se dobře akorát to nebyl žádný hluboký děj. Za přečtení stojí, ale podruhé se k ní jen tak nevrátím :(. Proto jen 4 ****.

happy19
21.08.2020 4 z 5

Část dne a půl noci s ní..jest přečteno:-)
Jde znát,že tady se Elle teprve"učila"psát..jak kdybych četla knihu od Penelope Ward:-D..
Obálka je suprová♡

Kiwicatko
20.08.2020 3 z 5

Maggie mi lezla krkem. Jako sorry, ale ten svuj rezim fakt neskutecne prehanela. Za to Ben byl moc mily. Pusobil jako prijemny chlapek od vedle a ne jako filmova star :)

Obalka je skvela. Nemuzu se na toho chlapa vynadivat...

Ale co mi fakt vadi je nazev knihy. Podle nazvu jsem cekala neco trochu jineho. Protoze Maggie nebyla nijak zvlast odvarena z Bena. A navic, vzdyt spolu poprve nestravili zas tolik casu. Kruci, vzdyt to nebyla ani hodina...tak jaka Jedna noc s nim.

petulkapeta
19.08.2020 5 z 5

mě se přiběh libil..i když možna by bylo lepší knihu pojmenovat jedna noc s ni...ale chapu to,pro nas ženy je to lepší nazev a taky nadherna obalka za tu bych dala * hned...

Marta1996
19.08.2020 2 z 5

Něco tam prostě chybí. Nelituji že jsem si knihu přečetla, ale jsou mnohem lepší.

anetka.repova
19.08.2020 3 z 5

Jak já se těšila na novou Elle Kennedy.

Byla to jednohubka, ale něco mi tam zkrátka chybělo. Námět je to originální, ale hrozně předvídatelný. Neni to ta Kennedy na jakou jsem zvyklá.

sex New York láska pěstounská péče erotika americká literatura herectví

Elle Kennedy