Jedna noc s ním

Jedna noc s ním https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445382/bmid_jedna-noc-s-nim-A2A-445382.png 4 877 181

Jedna noc s ním jí změní život… Maggie Reillyová nemá času na rozdávání. Pracuje jako servírka, jako dobrovolnice pomáhá dětem v centru pro mládež a studuje vysokou školu. Na muže a vztahy nemá čas, proto jí vyhovuje, že se setkává se svým milencem jen několikrát za rok. Když však dorazí do hotelu na domluvenou schůzku, omylem skončí v posteli s někým úplně jiným – s Benem Barrettem, nejznámějším hollywoodským rebelem. Ben, který se po nejnovějším skandálu chce klidit lidem z očí, by se jenom rád vyspal. To by se však k jeho překvapení nesměla v jeho hotelovém pokoji objevit krásná nahá zrzka. O její omluvy nestojí, místo toho se domluví, že mu poskytne přístřeší, kde se na čas schová před dotěrnými novináři… a když bude součástí dohody i nezávazný žhavý sex, tím líp, ne? Ben si však brzy uvědomí, že jeden týden s touhle drzou divokou zrzkou mu ani zdaleka nestačí. Chce víc. Mnohem víc. Jen musí Maggie, která o vztahy nestojí, přesvědčit, že ve svém životě potřebuje jistého rebela…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Bad Apple , 2019

Julia284
04.07.2021 5 z 5

Jelikož to byla první kniha od autorky a nevěděla jsem, co od toho čekat, mě kniha velice zaujala. Navíc se četla velmi rychle. Doporučuji.

LiKa00
27.06.2021 5 z 5

Mně se kniha tedy líbila. Taková rychlá a skvělá oddechovka. Navíc s trochou erotiky a skvělým příběhem, takže co víc si přát.

wendulka321
25.06.2021 5 z 5

Přesně takovou pohodovou knihu to chtělo.Jak to vypadalo na takovou tu lacinou eroťárnu tak se z toho vyklubal hezký příběh.

martina1797
09.06.2021 5 z 5

Nějak nechápu to hrozně nízké hodnocení. Jasně není to jako známější série od téhle autorky, ale rozhodně je to moc příjemná odpočinková romantika. Za mě to bylo fajn čtení na jedno odpoledne. Sice předvídatelné, ale s tím se tady myslím počítá.

Šajler
25.05.2021 3 z 5

Sice jsem podobných příběhů četla už hodně ale přesto to byla příjemná, jednoduchá a svižná oddechovka. Velké plus je, že kniha je tenká a autorka příběh zbytečně nenafukovala.

meda2007
09.05.2021 5 z 5

Moc mila oddechovka, kterou jsem mela prectenou za jedno odpoledne. Mila, vtipna pohadka o tom, kterak Popelka ke stesti prisla. Ano chvilkama to bylo preslazene, ale dala jsem si k tomu kus cokolady a hltala dal :)

avalonek
06.05.2021 3 z 5

Autorka je má oblíbená,ale tohle bylo takové slabé,tuctové..Ale i tak celkem dobré

Leniii
05.05.2021 5 z 5

Jak tu píšou ostatní, romantika pro dospělé holky :) prostě taková moc hezká oddechovka!

red_marionette
30.04.2021 4 z 5

Krásná pohádka :3 No kdo by nechtěl potkat takovou filmovou hvězdu?

lenka7679
21.04.2021 3 z 5

Tohle byla taková blbost :) Elle píše skvěle, ale tomuhla chyběla jakákoliv hloubka, postavy nebyly dobře vykreslené. Přišlo mi to spíchnuté horkou jehlou.

Kristy.Seb
20.04.2021 4 z 5

Myslíš si, že jsi na vrcholu světa a pak přijde ledovec a loď se potopí.

Nevadí, když se ti život trochu zkomplikuje, protože komplikace jsou někdy lepší než samota. Než osamělost.

Oddychová kniha na večer. Žádný extra strhující děj nečekejte.

alzbeta2843
17.04.2021 4 z 5

Pekný príbeh so zaujímavou dejovou linkou, preto ma kniha zaujala, že sa jedná o príbeh celebrity a dievčata, čo to nemá v živote ľahké. Mohlo sa tam síce viac rozobrať osud jednotlivých postáv, ale chápem že to má byť skôr relaxačná kniha. A ten zámer rozhodne splnila.

munka
14.04.2021 4 z 5

Oddychové čítanie v štýle princ a popoluška.

Anniee
07.04.2021 3 z 5

Milá, nenáročná jednohubka, nerozeznatelná od dalších knih tohoto typu.

tanecnica
21.03.2021 4 z 5

Tohle mě bavilo. Romantika pro velké holky, čte se to samo. Příběh není úplně blbý a neuvěřitelný, venku hnusně, covidí karanténa, tak šup knížku do ruky a nechat se unášet do příběhu :-)

krevetka79
26.02.2021 5 z 5

Krásná oddechová pohádka pro nás velké holky :-D
Romantika, legrace a erotika v jednom.
Hlavní postavy se mi moc líbily .

AmyLee992
13.02.2021 5 z 5

Super oddychovka s typicky Popelkovským příběhem :) a samozřejmě erotikou!

anna7852
03.02.2021 4 z 5

To bylo hezke,jen ten konec mi prisel trosku useknuty

malazluta
03.02.2021 4 z 5

Pěkná oddechovka, jiné knihy této autorky mě bohužel bavily o trošičku víc.

Petra38
01.02.2021 3 z 5

Prijemna oddychovka při které si hlava odpočine. Vyloudí na tváři úsměv ale chyběla mi spletitější zápletka,jako by přiběh něco postrádal, jen ji malinko dokořenit.

sex New York láska pěstounská péče erotika americká literatura herectví

Elle Kennedy