Odmítnutá

Odmítnutá https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/345365/bmid_odmitnuta-stH-345365.jpg 4 263 44

Jedna noc série

Spalující, nebezpečná láska. Když chcete být jeho světlem… Nezkrotná vášeň, která se rozhořela mezi Livy a tajemným Millerem v Jedné noci: Zaslíbené, může oba dva nemilosrdně zničit. Pro Livy už ale neexistuje cesta zpět, její krásný a bohatý londýnský eskort jí stále přináší rozkoš, o níž neměla ani tušení a která ji tolik láká. Doslova ji uchvátil, za žádnou cenu se jí nechce vzdát a ona mu slibuje, že se stane světlem v jeho hříšném světě. Jejich touha tak přerůstá ve vzájemný cit, který musí čelit mnoha překážkám, především jeho temné minulosti, nepřátelům, milenkám, drogám, a hlavně samotnému Milleru Hartovi. Vyjdou najevo mnohá tajemství z jeho života, s nimiž se budou muset vypořádat bez kompromisů, a oba počítají s tím, že cena za jejich lásku nebude malá a vyžádá si oběti…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , XYZ (ČR)

Denied , 2014

Toledo
08.10.2019 3 z 5

Tento dil se mi libil trochu mene nez prvni. Prislo mi to porad dokola - jsme spolu, nejsme spolu, jsme spolu, nejsme spolu...take jsem myslela, ze se Miller trochu vic otevre ohledne sve minulosti, ale bylo tam jen par informaci. Opravdu jsem zvedava jak vyusti treti dil, diky zmene prostredi by to mohlo byt zajimave. Konec byl prekvapujici, jsem zvedava jak nove postavy zamotaji pribehem.

Monni
27.08.2019 3 z 5

Sérii budu hodnotit jako celek, protože jsem ji četla hned po sobě. Tyhle knihy mám ráda. Opravdu musím říct, že třetí díl byl opravdu nejlepší a dokonce mě i překvapil.
Asi nejhorší byl pro mě druhý díl. Opravdu mě štvaly ty jejich rozhovory během sexu. To sem nechápala. Přišlo mi, že při sexu si toho kolikrát řekli víc než jindy.
První díl byl fajn, jen mi tam vadilo jak se hl. hrdinka chovala když ho poprvé uviděla a skoro okamžitě souhlasila s jeho nabídkou. To mi přišlo trochu směšné.

Série je určitě fajn letní čtení a můžu ji doporučit.

kalinka99
19.07.2019 2 z 5

No, nevím druhý díl mi přijde ještě horší než první. Pořád to stejné dokola. Poslední díl si přečtu už jenom ze zvědavosti, jak to dopadne a abych měla přečtenou celou sérii.

Shanib
18.06.2019 4 z 5

Opět se to krásně četlo. Od první poloviny jsem se nemohla odtrhnout, ale pak...no zkrátka to bylo pořád o jednom a tom samým. Dávám ale čtyři hvězdičky, protože mě příběh stále zajímá, nic mě neiritovalo, postavy mám ráda a těším se na poslední díl.

JanickaP
22.05.2019 2 z 5

Ja aai nemam ani moc co napsat. Normalne mam knizky tohoto typu prectene za den a timto dilem se kousam uz vic jak mesic. Nejspis ji ani nedoctu, jelikoz me fakt nudi. Nic, co by me nutilo cist dal a dal jsem tady nenasla.

Szekynka
20.05.2019 1 z 5

Kniha mě málem unudila. Říkala sem si, že jí dám šanci, ale na straně 366 jsem to zabalila, celou knihu se řeší to samé a mě už bouchly nervičky. Do trojky rozhodně nepůjdu.

Mellisek
06.04.2019 3 z 5

Miluji Malpas a sérií This man se mi dostala po kůži. První díl této série jsem taky zhltla a nebudu lhát, že jsem na jeden dech nezvládnula i tento díl nicméně, hlavní hrdinové od první do téměř poslední stránky řeší ten samý problém a začíná to být více než nudné.
Spojení vedlejších postav ať babči, G., A. atd. je dobré - propracované nic méně šílené.
Nevím co si o tom myslet a zda-li sáhnu po třetím díle, protože zničeho nic tu mám pro mě nesmyslnou kriminálku, která mě nebere.

Nuttelka
30.03.2019 4 z 5

Druhý díl se mi líbil o trošku méně než první, je to s nimi jak na horské dráze, nemůžou bez sebe být, pak se zase odhání, dělají si naschvály a úplně nejvíc mi irituje oslovení "holčičko moje", připadá mi to spíš pro vztah mezi otcem a dcerou a ne dvojící, která se miluje a to jejich uctívání a ochutnávání, to mi tam jaksi nepasuje. Ale každopádně se těším na poslední díl, jak se Miller z neviditelných řetězů dostane...

cukrovka
10.02.2019 3 z 5

V tomto díle se dozvídáme více o Millerově minulosti a práci, která ohrožuje jeho vztah k Livy. Závěr vás opět donutí sáhnout po pokračování.

Lofda
30.12.2018 1 z 5

Ach jo.. První díl byl zvláštní, ale vlastně super. A toto bylo co? Za mě jedno velké zklamání :-( .. a teď váhám, jestli se vůbec pouštět do trojky?

Turiel11
03.11.2018 3 z 5

To, co v první knize začalo se v druhé knize úspěšně rozvíjí. Miller je mi čím dál sympatičtější, Livy mě místy štve, ale zachraňují to ostatní postavy. Stále nové překážky a problémy, se kterými se musí pár potýkat jsou vcelku zajímavé a bavily mě. Jdu na třetí díl.

Tanya007
29.10.2018 5 z 5

Naprostá pecka, všechny 3 knihy se mi moc líbily, vtáhly do děje a nemohla jsem se odtrhnout.

domina
18.10.2018 3 z 5

Nikdy neodkládám rozečtené série, ale tady jsem málem nevydržela a knihu odložila. Četla jsem už pak snad každou pátou větu. Bylo to neustále stejné a dokola. Jedině konec mě trochu zvedl tep. Ty tři díly by se daly krásně smrsknout do jednoho a bylo by to tak akorát.

Petra38
16.10.2018 3 z 5

Cetla jsem ji podruhe , hlavne z toho duvodu,ze jsem si chtela precist treti dil a uz jsem si moc nepamatovala. Myslim,ze tento dil je nejspis neslabsi z trilogie- zrovna jsem totiz docetla ten posledni:-)

ves.lucie
19.08.2018 4 z 5

U tohoto druhého dílu už mi to připadalo záživnější, na povrch vylézá Millerova minulost a jeho zaměstnání je ohrožením, na které se naráží v celém díle. Livy v tomto díle více spraktuje a občas si říkám, že nevím kde má ta holka mozek ... ještě, že je tu v někdyrých momentech babička Livy, která je postaví všechny do latě :-D

Přesto čtu dál a chci vědět, jak celá tato zápletka dopadne.

Landora
03.08.2018 2 z 5

Nic moc

Evule114
01.08.2018 4 z 5

Nechci být zlá, takže opět čtyři hvězdičky, ale musím přiznat, že ačkoli mám ráda erotické scény, tak tady mi vážně někdy šly na nervy, chtěla jsem víc akce. A ne jen náznaky. Ale četla se dobře :-)

-Sinéad-
24.06.2018 5 z 5

Kniha se mi líbila, dobře se četla. Je nutné mít po ruce třetí díl. :-)

Severka.G
01.12.2017 1 z 5

Katastrofa na čtení ani hlava ani pátá a nakonec otevřený konec... Zklamani

jaspis
23.08.2017 5 z 5

Ač se mi kniha líbila, nesedla mi postava Livy. První půlku knihy jsem ji nemohla vystát, hysterická (to bych ještě pochopila, situace, do kterých se kolikrat vlastní vinou dostala), s neposlouchajicimi končetinami, prazdným mozkem, když ho nejvíce potřebuje, nerozhodná a ještě si stěžující, že musí jíst, to mě dorazilo. Později mi její výlevy ala 5ti leté dítě přestaly vadit, asi jsem si zvykla. Závěr pěkně otevřený, takže i přes kritiku Livy (třeba v další knize zmoudří) se na pokračování těším.