Jeden plus jedna

Jeden plus jedna https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/260138/bmid_jeden-plus-jedna-vO8-260138.jpg 4 2023 523

Představte si, jak by mohl vypadat příšerný život: manžel vás opustil a rodině nepřispívá ani penny. Vašeho syna puberťáka šikanují a dcera, jež je matematický génius, má sice možnost nastoupit na prestižní školu pro nadané děti, ale vy si to zkrátka nemůžete dovolit. Už jen nákup školní uniformy by znamenal pořádnou díru do rozpočtu – a co teprve školné… Seznamte se, přesně takový je ve zkratce život Jess Thomasové. Jednoho dne se však Jess přihodí zvláštní věc. V taxíku Najde svazek bankovek, který patří arogantnímu milionáři Edu Nichollsovi, u něhož doma Jess uklízí. Žádný balík to sice není, pro Eda bezesporu jen pár drobných, nicméně pro Jess by ony peníze znamenaly řešení problému. Jinak zásadová žena se impulzivně rozhodne, že si peníze ponechá a využije je pro svou dceru. V té chvíli ještě netuší, jak jí jejich majitel následně změní život…... celý text

evik2710
28.10.2020 5 z 5

Pěkný příběh a konec pěknej doják

Grety
26.10.2020 3 z 5

Jedná hvězdička za Normana ???? a jedna happy end.

Ála41
28.09.2020 3 z 5

Kdo a podle čeho rozhoduje, že je kniha světový bestseller??? Vždyť to není žádná literární bomba.... Zase jedna moderní Popelka. Do strany cca 233 nic moc, pak se to rozjelo. Je teda fakt, že pasáže o Normanovi, obrovském psovi, mě od srdce rozesmaly, při popisu nehody zase rozesmutnily... Ten pes dává knize tu správnou,,šťávu,,

roman9276
24.09.2020 4 z 5

Od Jojo Moyes mám přečtený skoro všechno a rozhodně tuhle knížku řadim mezi ty lepší. Zpočátku mě kniha moc nenadchla, ale jakmile se děj trošku rozjel, tak jsem změnil názor. Příjemná letní oddechovka se sympatickýma postavama, uvěritelnym dějem a road tripem po Británii. Nebyl jsem naivní a tušil jsem, jak by kniha asi mohla dopadnout, a to byl vlastně i jeden z důvodů, proč jsem po ní stáhl, protože z jakýkoli knižní krize vás autorka určitě vytáhne. A jejich obrovskej, smradlavej a prdící pes byl bezkonkurenčně nejlepší postava ze všech.

Macev
23.09.2020 4 z 5

Pěkná oddechovka s happyendem

Kombajnerka
11.09.2020 3 z 5

Knížka ideální na dovolenou. Mám přečtenou cca polovinu tvorby této autorky a tento příběh i styl vyprávění mi přijde, jakoby psal někdo jiný. Nemyslím ve zlém, líbila se mi, ale je jiná.

kamca4151
06.09.2020 3 z 5

Ze začátku moc nenadchne, ale jízda v autě s velkým psem a dvěma dětmi na olympiádu je vtipná.

strippedd
01.09.2020 4 z 5

Příjemné, nenáročné pohlazení na srdci i na duši.

allyska
23.08.2020 5 z 5

Opravdu příjemná kniha, uvěřitelný děj, líbil se mi vývoj postav. Nebylo tam nic přemrštěného, jen teda, že zrovna ve správnou chvíli zazvonil telefon.

Scathia
08.08.2020 4 z 5

Velmi příjemná oddychovka. Nijak složitý příběh, uvěřitelné postavy, kterým odpustíte i nějakou tu mouchu a trochu Hollywoodského závěru, který ale není extra přemrštěný, takže jde skousnout. :-)

Jája92
21.07.2020 4 z 5

Další čtivá kniha od mé oblíbené autorky, která mě rozhodně nezklamala, navíc mi hl.hrdinka byla velmi sympatická.

zuzana4291
12.07.2020 5 z 5

Za mě nádherný oddechový příběh s dobrým koncem. Kniha se velmi dobře čte a i slza mi během příběhu ukápla. Kniha ideální na relaxaci.

berka4151
30.06.2020 3 z 5

Poslední dopis od tvé lásky mne nezaujal, ale dala jsem autorce ještě šanci a udělala jsem dobře. Tahle knížka byla rozhodně čtivější a zajímavější, i když je to patří do kategorie nenáročné čtení.

TamaraKrejčí
29.06.2020 5 z 5

Moje oblíbená autorka a opět mě nezklamala. Zasmála jsem, zasnila, opět jsem zatoužila si pořídit psího kamaráda..a na dovku si balím další její románek.

Hesonit
26.06.2020 5 z 5

Jde o romantický příběh, pakliže začátky vztahů bereme jako romantické. V žádném případě ale nejde o přiblble romantický příběh. Charaktery a psychologie postav jsou pěkně vykresleny, strasti, jimiž procházejí jsou velmi realistické. Jediné, co mě praštilo do oka, a to může být pouze věc překladu a nikoliv autora, byl až vulgární slovník u koupelnové scény, který mi ke stylu vyprávění nesedl. Napsat knihu s tímto vyzněním a nesklouznout do klišé a trapnosti je kumšt.

Adris
21.06.2020

Já vím, že jsem tu knihu četla, hned, jak vyšla. Je rok 2020 a já nemám ani tušení, o čem byla. Ani pocit, nic. Je to hrozně divné.

majík1
08.05.2020 4 z 5

Kniha pěkná a zajímavá, o tom, že i obyčejní lidé mohou najít své štěstí a ze zoufalství můžete udělat vše.Doporučuji,ale jednu hvězdu strhávám za začátek.

Fillipa
03.05.2020

Klub nenáročného čtenáře, to by byl štítek pro tuto i jí podobné knihy. Poslední týdny (vlastně od ledna 2020) odsouvám autory, které preferuji, a nahrazuji je poslechem knih, od kterých nečekám nic víc, než kulisu při práci. Realita je napjatá až až , není třeba ji ještě zahušťovat. Jenže doposlouchám a další den nevím, co jsem slyšela, hodnocení si odpouštím.

Jeckyyy
27.04.2020 4 z 5

Milý, dobře napsaný příběh. Jojo nezklamala :) Člověk někdy chce uvěřit, že vše, co se děje, má svůj důvod...

iveta3867
25.04.2020 4 z 5

Kniha velice mile překvapila.. po dlouhé době nenáročné čtení, moc pěkně se četlo..