Poslední na řadě

Poslední na řadě https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/176529/bmid_rizzoliova-islesova-posledni-na-rad-x65-176529.jpg 4 474 102

Už podruhé unikl Teddy Clock smrti. Před dvěma lety jen náhodou vyvázl, celá jeho rodina však byla vyvražděna. A teď ve svých čtrnácti, jako při děsivé ozvěně minulosti, Teddy jediný přežije masakr své pěstounské rodiny. Detektiv Jane Rizzoliová z bostonské policie je odhodlaná chlapce ochránit, zjišťuje však, že co se na první pohled jevilo jako shoda okolností, je ve skutečnosti jen děsivou součástí vrahova nelítostného postupu. Společně s patoložkou Maurou Islesovou navíc Jane odhalí, že Teddy není jediný sirotek, kterého si zločinec vyhlédl…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

Last To Die , 2012

Neri
07.09.2014 5 z 5

Po delší době mě zase nějaká kniha dokázala vtáhnout do děje natolik, že jsem se od ní celé víkendové odpoledne nedokázala odtrhnout. Jen rozuzlení jsem čekala trochu jiné, na mém celkovém dojmu to ale nikterak neubralo. Skvělé, Tess vážně umí.

Ruxandra
26.08.2014 5 z 5

Jako vždy skvělé čtení, zvládla jsem knihu na jeden zátah za večer. Velmi se mi líbila atmosféra Evensongu a zápletka překvapivá až do konce. Jen tak dál Tess :)

Jia
12.08.2014 4 z 5

Až na jednu knížku (Gravitace - tu mám nachystanou) jsem četla od této spisovatelky všechny, které u nás vyšly. A všechny se mně buď líbily nebo líbily moc. Tuto jsem si vzala na dovolenou a nevím, jestli jsem se na ni nedokázala pořádně soustředit nebo kde byla chyba, ale sama jsem byla překvapena, že tentokrát to nebylo "ono".

Ale, když teď čtu některé komentáře pod sebou, asi ta chyba nebyla tak úplně ve mně ;-)

mirunda
02.08.2014 3 z 5

Velmi čtivé, ale na konci zbytečně překombinované.

šipek
20.07.2014 5 z 5

Dávám pět hvězdiček. Má oblíbená autorka a série kriminálních románů Rizzoliová & Islesová nemá chybu.

studentice
13.07.2014 4 z 5

Knizka se mi libila, oproti te predchozi jsme mohli zase nakouknout do zivota Rizzoliove a Islesove:), coz jsem ocenila:). Nicmene nejvice se mi libily pasaze ze skoly (pripominaly mi moje milovane Bradavice:)). Knizka byla fajn a doufam, ze autorka chysta dalsi dil:)

katerina8681
10.06.2014 4 z 5

paráda, ale trochu tu chybí ta romantika

Titi
20.03.2014 4 z 5

Téměř do poslední chvíle jsem si myslela, že to bude jasných 5 *. Jenže ten konec byl tak prapodivný, že jednu hvězdu musím ubrat.

Mycak
18.03.2014 4 z 5

Vždy čekám na další knihy Tess, protože je zjednodušeně řečeno žeru. Tato opět výborná, napínavá s dobrým spádem. Ale..., něco málo mi tam chybělo.

kadgam
02.03.2014

Napínavé, zaujímavé, trošku drastickejšie ako mám rada.
Miestami viac zamotané na úkor spádu deja.

Dumicek
26.02.2014 4 z 5

Dám o jednu hvězdičku méně,protože ten konec mi přišel až moc přitažený za vlasy. Jinak jsem opět spokojená. Je to má nejoblíbenější spisovatelka a píše prostě skvěle. Postavy jsem si zamilovala. Vždy je v knize hodně napětí a všechno co k správné detektivce patří. Jen ten konec byl teď už na mě asi moc :)

Lucka385
13.02.2014 5 z 5

Další skvělá knížka od T.G., která se četla v podstatě sama :-). Až mě mrzí, že knížky nemají více stránek. Takto mám za dva-tři dny dočteno a čekám na další. Teď mi nezbývá než doufat, že co nejdříve T.G. vydá další skvělý thriller s Jane Rizzoliovou.

taurusek
20.01.2014 4 z 5

Lehce překombinované, ale jako oddychové (trochu více krvavé) čtení perfektní.

amladar
20.01.2014 4 z 5

Tentokrát dávám jenom 4 hvězdičky. Od Tess jsem zvyklá na větší napětí a zajímavější zápletku. Ale doporučuji, vůbec to není špatná kniha.

Pavlnka
12.01.2014 5 z 5

Perfektní a zajímavá knížka. Přečetla jsem jedním dechem. Prostě autorka opět nezklamala.

mechulka
11.01.2014 5 z 5

skvělá kniha, jako všechny od této autorky

jaja64646460
10.01.2014 5 z 5

Zase super kniha od této mé oblíbené autorky.

Madi
03.01.2014 3 z 5

Z děje se pamutuju vlastně jen konec, který byl tak přitažený za vlasy, až mě to rozesmálo.

evasamankova
28.12.2013 4 z 5

Další výborná a napínavá kniha autorky. S přehledem si udržela svůj vysoko nastavený standard a opět nezklamala. Skvělé a překvapivé vyústění.

evafort
25.12.2013 5 z 5

Skvělá, jako všechny další od Tess Ger.

krimi

Tess Gerritsen
americká, 1953
2011  92%Závěje
2006  89%Hříšnice
2005  90%Učedník
2007  91%Neznámá
2009  89%Zahrada kostí

Kniha Poslední na řadě je v