Poslední na řadě

Poslední na řadě https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/176529/bmid_rizzoliova-islesova-posledni-na-rad-x65-176529.jpg 4 474 102

Už podruhé unikl Teddy Clock smrti. Před dvěma lety jen náhodou vyvázl, celá jeho rodina však byla vyvražděna. A teď ve svých čtrnácti, jako při děsivé ozvěně minulosti, Teddy jediný přežije masakr své pěstounské rodiny. Detektiv Jane Rizzoliová z bostonské policie je odhodlaná chlapce ochránit, zjišťuje však, že co se na první pohled jevilo jako shoda okolností, je ve skutečnosti jen děsivou součástí vrahova nelítostného postupu. Společně s patoložkou Maurou Islesovou navíc Jane odhalí, že Teddy není jediný sirotek, kterého si zločinec vyhlédl…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

Last To Die , 2012

fis.rena
02.06.2016 5 z 5

Opětovně skvělý zážitek,napětí po celou dobu čtení. Líbilo se mi prostředí Evensongu a "krize" u Rizzoliových byla osvěžující,jelikož i detektivové mají soukromý život a nejen klub,pivo a uzavřené případy.
Tess prostě umí,je to moje TOP spisovatelka.

kniznistranky
17.05.2016 5 z 5

Tak to byla úžasné čtení! Tolik zvratů a momentů, kdy sem jen němě zírala na ta napsaná slova a nemohla uvěřit jsem snad ještě nezažila. Tess mě příjemně překvapila a po dnešním dočtení tohohle skvostu jsem si hned šla do knihovny půjčit další knížku od ní.

pepa4081
02.04.2016 4 z 5

Opět zajímavý nápad. Kupodivu mi zde nevadila ani "špiónská" zápletka, Konec, kde došlo k několika nečekaným zvratům jsem si vyloženě vychutnal. Výborná knížka, vřele doporučuji.

Mil@n
03.03.2016 3 z 5

Moje 10. kniha této autorky. Trošku zklamání, čekal jsem něco lepšího.Konec byl hodně překombinovaný. A řešení krize v rodině Rizzoliových mě taky nějak nezajímalo. Takže 3,5*

ivoiro
29.02.2016 5 z 5

Kniha napínavá a čtivá. Napětí drží čtenáře od začátku až do konce.

renefer
15.02.2016 4 z 5

Přes smutný začátek se děj nakonec vytříbil a pointa byla opravdu nečekaná. Jeden z podařenějších dílů série.

wooloong
10.02.2016 4 z 5

Při čtení knih této autorky si občas připadám, jako bych sledovala pořad o vaření. Nejdřív nám připraví hromadu chutných ingrediencí, pak je rafinovaně zkombinuje, nazdobí na talíř a na chvilinku ukáže výsledek. Na tak krátkou chvilinku, že si člověk, celou dobu natěšený na finále, nedokáže za ten mžik výsledek vůbec vychutnat.

Poky
25.12.2015 4 z 5

Já ti nějak nevím. Kniha nebyla špatná (jako zatím žádná od Tess), ale zas mě nějak nenadchla. Přijde mi, že po prvních třech dílech série je to takové nemastné, neslané. Chvílemi mi to připadalo, jako bych četl Harryho Pottera (s nadsázkou). Tři dětští hrdinové (2 kluci a holka) jsou ve škole (v hradě) u jezera mezi lesy, kde se dějí podivné věci. Ze života hlavních hrdinek jsem se toho taky moc nedozvěděl (o vyhrocených vztazích v rodině Rizzoliů už víme déle). Dám 4* a budu doufat, že 11. díl v pořadí bude lepší :-)

1v8na
28.10.2015 4 z 5

Příběh se mi velmi líbil, byl napínavý a až do poslední chvíle se přesně nevědělo, kdo stojí za všemi útoky a za celou situací. Velmi mě to zaujalo a určitě to není poslední kniha od autorky, kterou čtu. Bylo mi líto všech sirotků. čtyři hvězdičky dostává pouze za to, že mi v knize vadila postava Sansonea.

NikaMirka
03.09.2015 5 z 5

Moje první kniha, kterou jsem od této autorky přečetla. Lars Kepler to není, ale myslím, že se spisovatelka svou čtivostí, strhujícím dějem i tím jak stupňuje napětí zařadí hned za Keplera. Už mám připravenou první knihu Chirurg a začnu číst celou řadu od prvního dílu po poslední. Za sebe dávám pět hvězdiček, protože příběh je opravdu poutavý, chytlavý, napínavý a dokud nedočtete do posledního listu nemáte šanci ani chuť knihu odložit.

Daisy16
19.08.2015 5 z 5

PERFEKTNÍ!!! Tak jako všechny díly série Rizzoli & Isles mě tento díl popadl hned od začátku a až do konce knihy nepustil. Přečetla jsem jej za jedno odpoledne. Napětí, akce, záhady a naprosto překvapivý závěr. Nemám co vytknout. Miluji Gerritsenovou a všechny její knížky a nemůžu se dočkat až napíše novou. Můžu jenom doporučit.
Za mě 5* a dala bych i víc. Celé sérii.

missa85
15.08.2015 4 z 5

Znám od Tess lepší knihy...neříkám, že byla špatná, ale člověk je namlsaný na něco lepšího :-)

rubit
28.07.2015 4 z 5

Mě se tento díl velmi líbil, nevadil mě ani ten konec, naopak spíš překvapil. Obdivuji autorku, že dokáže pro každou knihu vymyslet nové téma, nové prostředí, novou zápletku a i když se přece jen dodržuje podobná koncepce děje, přesto je každá kniha jiná.

bezzink
13.07.2015 4 z 5

Stejne jako predchozi prispevovatele, i ja odebiram jednu hvezdicku za nedomysleny a prekombinovany konec..Nezbyva nic jineho, nez se tesit na dalsi knihu z rady Rizzoli & Isles - Die again, ktera vychazi 12/2015...:)))

aneleh18
28.03.2015 3 z 5

No - asi mne Tess namlsala Chirurgem, Učedníkem a hlavně Závějemi. Poslední na řadě mi tak neučarovala, očekávala jsem opět vysoký standard. Nějak mi to nešlo, zápletka mne nebavila a rozuzlení bylo tak nějak prapodivné. Kde se tam najednou vzal otec Teddyho, který měl být mrtvý?
Nějak neobratně byl do příběhu včleněn, jakoby narychlo a dostalo to punc nepravděpodobnosti. Připadá mi, že autorka tuto knihu napsala jako " něco za každou cenu". Všem ostatním, kteří jsou tu dle komentářů tak nadšení se omlouvám, ale asi jsem při čtení této knihy neměla to správné naladění.

adelinka
24.03.2015 4 z 5

kniha bola napínavým čítaním, kde deti zažijú smrť rodičov.....záhadné sa stalo to, že prišli aj násilnou smrťou o svojich pestúnov.....kto a prečo je za týmito vraždami neprezradím, a ani kto tu hrá čestnú hru......

Veeris
11.03.2015 4 z 5

Knihy Tess jsou velmi čtivé, všech 9 které jsem četla. Další má oblíbená autorka.

astroweb
28.01.2015 4 z 5

Slušný standardní průměr. Líbilo.

ovpana
01.12.2014 4 z 5

Dobře čtivá detektivka,hned tak od ní neodejdete

bovinka

2006  89%Hříšnice
2005  90%Učedník
2007  91%Neznámá
2009  89%Zahrada kostí

Kniha Poslední na řadě je v