Jak randit se sestrou nejlepšího kamaráda

Jak randit se sestrou nejlepšího kamaráda https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427706/bmid_jak-randit-se-sestrou-nejlepsiho-ka-BV9-427706.jpg 4 377 97

Jak randit se sestrou nejlepšího kamaráda? Jednoduše. Zaprvé: předstírejte, že chcete, aby vás dala dohromady s jinou ženou. Sblíží vás to. Zadruhé: choďte na rande, opíjejte se do němoty, neustále o sestře vašeho kamaráda mluvte a postupně sbírejte odvahu udělat první krok. Zatřetí: občas ji zaskočte u ní doma a vyznejte jí lásku. Ženy to přece milují, ne? Všechno se to zdá snadné. Tři neprůstřelné způsoby, které vám zaručí, že se do vás láska vašeho života bláznivě zamiluje. Aspoň jsem si to myslel. Ovšem mé pokusy získat Julii úplně selhaly. A proč? Julia je chytrá – opravdu chytrá a na lep vám nesedne. Nezajímají ji hry, dárečky, ani mé historky, a i když po mně možná taky touží, hned tak se mi nepodvolí…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Secret do Dating Your Best Friend's Sister , 2018

Mišule_11
05.04.2020 5 z 5

Po dlouhé době jsem narazila na knížku, která mě upřímně bavila od samotného začátku! :)
Byla čivá, že nešla místy ani odložit a taky vtipná, hlavně když musel Bram vyplňovat Juliin dotazník!
Jediné, co jsem čekala, že bude jinak, tak byla reakce jejího bratra.. tam jsem byla trochu zklamaná, ale jinak nemám příběhu, co vytknout! :)

Ivet1990
31.03.2020 4 z 5

Tato kniha se mi moc líbila. Člověk by se vždy měl řídit srdcem a ne hloupými tabulkami.

astra3
29.03.2020 5 z 5

Pěkná romantika. Jsem vdaná 32 let a dost by mě zajímalo, jakou by nám Julie přiřadila barvu. Nejspíš černou a bílou. A Bram tvrdý úspěšný podnikatel, ale přitom citlivý. No je to jenom pohádka.

tatafa
27.03.2020 4 z 5

Příjemný odpočinkový příběh, u kterého se vůbec nemusíte soustředit, protože už z názvu je patrné, jak to všechno dopadne. :) Bylo velice osvěžující číst romantický příběh, kde hlavním hrdinou je muž, který se snaží okouzlit svou studentskou, osudovou lásku A zajímavé je také prostředí, kde se příběh odehrává - seznamka, kde jsou lidé seznámeni na základě osobní barvy ... Kniha je vyprávěna střídavě z pohledu obou hlavních hrdinů a také se záznamem sms zpráv.
Je to hodně nereálné se značně podrobnými erotickými popisy, ale také humorné a odpočinkové... Vřele doporučuji k přečtení :)

happy19
25.03.2020 5 z 5

...Julie!??..tichá voda břehy mele viď?,-)
Brame...nebýt šťastně vdaná,no nevim,nevim:-D..
Má to drive..vtip..a Love!

-Sinéad-
21.03.2020 5 z 5

Kniha mě bavila od začátku do konce. Vřele doporučuji!

Irmgard
21.03.2020

Nevadil mi nedostatek prudkých zvratů, jen hrdinka byla přesmoc pitomá. Mám ráda postavy, které jsou trochu realističtější.
Ano, u zrodu zápletky je třeba nějaký ten omyl a podobně, ale šlo by to elegantněji. Není dobře, když čtenář do konce příběhu nepochopí, co vlastně hrdina na hrdince vidí. Krom fyzického zalíbení, samozřejmě. Její chytrost se nijak neprojevila. Tu jeho obluzenost měla autorka lépe vyložit, a vykreslit i nějakou její milejší stránku, já to tam nenašla. No a překlad byl velmi chabý, kostrbatý, některé ty hovorové výrazy by u nás měly znít jinak. Na mě byl celkový dojem těmi sprosťačinkami posunutý trochu k nápisům na veřejných WC. Mě by tyhle kecy spolehlivě zablokovaly a bylo by. Předpokládám, že nejsem jediná :)

petulkapeta
14.03.2020 4 z 5

pěkný přiběh a mimochodem takovy test by jsem asi taky dělat nechtěla :)

marta14
14.03.2020 5 z 5

Mně se tato kniha moc líbila. Jediný mínus byla hlavní hrdinka, která mě ke konci knihy celkem naštvala. Ale jinak jsem si čtení vážně užila. A dokonce jsem se u toho i pobavila. Rozhodně této knize šanci dejte - je skvělá!

Bet
10.03.2020 3 z 5

Klasické pohodové počtení.

Bobina74
09.03.2020 3 z 5

Román je milým společníkem, kdy se vám nechce moc přemýšlet, a vy se jen chcete nechat unášet příběhem, který si plyne svým odpočinkovým tempem k zdárnému konci. Více v recenzi od Kniha za knihou.

Martina1988
09.03.2020 5 z 5

Vtipná, svieža jednohubka ????

janesy
29.02.2020 3 z 5

Tak jak začít...asi jsem byla na knihu moc natěšená-zlákal mě její nadpis. A ano, místy jsem se docela bavila, především Bramovo hlášky neměly chybu ale Julii bych často "profackovala", aby se vzpamatovala..neskutečně a často mě vytáčela. Určitě si znovu knihu nepřečtu.

pavlikova9332
25.02.2020 2 z 5

Překlad některých slov byl hrozný. Kniha pěkná. Ale ne ma 5*

Zomy
25.02.2020 3 z 5

Možná jsem od toho čekala trošku víc. Je to celé dost nevěrohodné, ať už celá ta situace (nejkrásnější, nejbohatší muž v NY, na první pohled drsňák, ve skutečnosti totální citlivka), rozhovory mezi aktéry (Brem a jeho asistent Linus), vývoj celé situace, ... Ale čte se to báječně, člověk se u toho může uculovat, představovat si tu přeslazenou pohádku a úplně vypnout.

Knihomolka97
25.02.2020 5 z 5

Za mě to bylo super a ano bylo to hodně vtipné. :D Neměla jsem nějaká vysoká očekávání, když jsem si pročítala některé komentáře. O to víc jsem příjemně překvapená.
Nad oslovením ,,prcinka'' jsem taky chvilku kroutila očima, to se mi úplně nelíbilo, ale jinak jsem neměla problém. :)
Vyprávění z pohledu obou postav mi sedí. Bramovy části mě hodně bavily, jeho myšlenky, ztřeštěné nápady i roztomilá bezradnost. :) Julie k němu krásně pasovala samozřejmě.
Tempo příběhu bylo odpočinkové a četlo se to moc dobře. Pro mě je to ten typ knihy, po které v budoucnu určitě ještě někdy sáhnu. :)

Adris
24.02.2020 2 z 5

Příběh začíná z pohledu Brama, který se po deseti letech odhodlá začít balit sestru svého nejlepšího přítele. Přihlásí se do její seznamovací agentury jako klient, a má v plánu dostat se k ní blíž.

Líbilo se mi střídání pohledů, střihy do minulosti, a zaláskovaná část knihy (i když na chlapa to bylo moc holčičí).

Nelíbil se mi překlad (kopulující pohyby, prcinka, poševní stěny, vcucla ho do sebe, olizuje mu mandle, nafouklý penis, ejakulát..), zkrátka popis erotických scén. (Později jsem si našla jméno překladatelky, a podívala se na její další knihy. Správně jsem, podle "prcinky", která se objevila i v Neprofesionálovi, poznala, že se jedná o stejnou překladatelku. ) A zpočátku i některé Bramovi až slizounské kecy a činy (co to bylo s tím "pojďme to napravit, šup na stůl?")

Po 200 stranách jsem to prostě jen chtěla mít za sebou.

havrmoni
24.02.2020 3 z 5

No, jak začít. Vybrala jsem si knihu kvůli tématu, to se docela vyskytuje hojně v historických romancím. Myslím tím, že někdo požádá o najití budoucí ženy přičemž má hlavně zájem o dohazovačku. Baví mě to škádlení a flirtování kdy je žena( byť to má být viktoriánská naivka) muži rovnocenou soupeřkou A to je ten problém, tady to stálo na Bramovi. Ano, jeho sebevědomí možná hraničilo s arogancí, ale jinak to byl prima chlap a jakmile došlo k popisu břišáků, má představivost neměla konce. To u Julie byla představa naprosto jasná, zkostnatělá stará panna posedlá sebekontrolou. Bohužel jsem tu představu až do konce nedostala z hlavy a to co předvedla ke konci, to bylo něco co se dalo čekat a jen to zapadlo do obrázku, který jsem si o ní udělala. První polovina byla nuda a knihu jsem odkládala a přemýšlela, že začnu něco jiného a vrátím se k ní.. někdy. Nakonec jsem se dostala do druhé půlky a to už se dalo. Před touhle knihou jsem četla Neprofesionála a ten i přes to, že nemá tak vysoké hodnocení, se mi líbil mnohem více.

Majuš333
23.02.2020 5 z 5

Na oddych a odreagovanie ako stvorené :) O vtipné situácie a dialógy nie je núdza... A v tomto duchu sa nesie celý príbeh... Niektoré veci boli trošku pritiahnuté za vlasy, ale tento krát mi to vôbec neprekážalo, pretože som dostala presne to, čo som očakávala: Zábavnú a sladkú romantiku :)
(asi začnem nosiť podkolienky...)

Maruš.D
18.02.2020 4 z 5

Mně se kniha líbila. Je pravda, že má občas nějaké nesrovnalosti co se reálného života týče, nicméně je to romantická a erotická kniha a podle toho je i napsaná. Já bych si Brama zamilovala i kdyby nebyl bohatý a krásný a bůh ví co ještě. Prostě mi byl sympatický. Julie byla občas na palici, ale vesměs mi taky nevadila. Příběh se seznamkou za mě super nápad. Já se ke knize ráda vrátím jednou. Je to takové nenáročné, lechtivé čtení, které neurazí. :-))

romance

Meghan Quinn
americká, 1986
2020  76%Jak randit se sestrou nejlepšího kamaráda
2023  86%Zas tak moc ho nežeru
2021  68%Moderní džentlmen
2023  80%Zas tak moc souzeni si nejsme
2024  92%Ne že bychom to nečekali

Kniha Jak randit se sestrou nejlepšího kamaráda je v