Jak myška snědla měsíc

Jak myška snědla měsíc https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/431021/bmid_jak-myska-snedla-mesic-DJ5-431021.jpg 5 105 28

Co se stane, když se malé myšce splní přání a z nebe spadne kousek voňavého měsíce? Myška si z něj ukousne. Jak to ale dopadne? Bude měsíc ještě někdy kulatý? Koukněte se myší dírou!

aydam
01.06.2020 5 z 5

Ušatá uličnice v ponožkách nezklamala. Natropí neplechu a pak toho lituje. Doporučuji.

Kattie
18.05.2020 5 z 5

Děkuji Purple17 za slovo, které by tu knihu vystihlo. Kniha je něžná. Malé děti jsou naivní, nezkušené a milé, objevují nový svet. Stejně tak myška, hlavní hrdinka, proto je dětem blízko. Ilustrace jsou hezké a stránky se díky průřezům prolínají a příběh tím dostane další rozměr. Syn si knihu hned zamiloval.

Metsästäjä
18.04.2020 4 z 5

Nádherná kniha, opravdu krásné ilustrace. Ale hrozně krátká co se týče textu.

bookcase
06.04.2020 5 z 5

První setkání s autorem, dopadlo to na výbornou. Nádherná knížka, vymazlená, s krásnými ilustracemi a hezkým příběhem. Užili jsme si ji se synem oba.

introvertka2020
02.04.2020 5 z 5

Nejnovější Horáčkovu knížku jsem koupila jako dárek malé dceři mé kamarádky.
A vznikla závislost :-)! Knížka se oběma tak líbila, že za pár dnů musela kamarádka dokoupit všechny Horáčkovy knížky. Tato je o malinko popletené myšce, která si myslela, že ukousla kousek měsíce a pak se bála, že už nikdy nebude kulatý.

Purple17
25.03.2020 5 z 5

Knihy Petra Horáčka nesmí chybět v žádné knihovně! Mají skvělé ilustrace a hlavně něžné příběhy. A tahle je ještě užasnější, protože má ve stránkách otvory, které ukazují kousíček následující stránky. Navíc, kdy by nechtěl ke svačině kus měsíce :-)

Hanisek
25.03.2020 5 z 5

Vtipná a krásně zpracovaná knížka nejen pro malé čtenáře. Hezké ilustrace a jednoduchý milý příběhem o myšce, co si myslela, že snědla kousek měsíce. Tentokrát je knížka zpestřená o prostřihy, které ve starších knihách nebyly.

Ladasom
25.03.2020 5 z 5

Další z knih od Petra Horáčka, která rozhodně nezklame. Jako vždy krásné ilustrace jsou tentokrát doplněny prostřihy jednotlivých stran, které doplňují příběh o "hladové" myšce.