Jacky snílek

Životopis oblíbené spisovatelky. Každý zná Tracy Beakerovou, nejoblíbenější postavu Jacqueline Wilsonové, ale co čtenáři vědí o samotné spisovatelce? V této fascinující knize můžete zjistit… Dozvíte se, jak Jacky ráda četla i psala povídky. Podle jejích představ to byl nejlepší způsob, jak strávit volný čas - zmizet v imaginárním světě. Od prvního románu, který napsala - Seznamte se s Larvovými - bylo jasné, že má tahle dívenka velmi živou fantazii, ale kdo mohl tušit, že se z ní jednou stane spisovatelka a získá za svou práci spoustu ocenění? Jacqueline Wilsonová se narodila v Bathu roku 1945, ale téměř celý svůj život prožila v Kingstonu nad Temží. Odmalička chtěla být spisovatelkou. Pracovala v jednom nakladatelství a jako novinářka. V současné době žije v Surrey a má jednu dospělou dceru. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/45_/4523/jacky-snilek-4523.jpg 4.1139

Jacky Daydream (2006)

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, BB art

Kačkaknihomol

Výborná kniha.

Damaj

Skvělá knížka - vlastně životopis autorky

lucille48
18.07.2016

Tak tohle dílo jsem nedočetla, a to je co říct, protože obvykle dočítám, i když mě kniha neosloví. Odkazy a reklamy v díle na knížky, které napsala, ačkoliv jsem je téměř všechny četla, mi připadaly nevhodné, narušující. Celistvý příběh o Jacqueline bych četla raději.

zuzi509
13.07.2016

Nádherné vyprávění z děctví Jacquelin Wilsonové. Krásná tvorba. Jsem opakovaně překvapena.
Miluju J.W. A opravdu moc mě překvapilo že jsem skoro ve všem stejná jak Jacky.

SeverusSnape
16.05.2016

Smutné vtipné,miluji J.W.,jen ona to dokáže takto mistrovsky zakomponovat.
Vždy se vcítím do role hl.hrdinky. :)
Bylo zajímavé poznat život své oblíbené autorky a poznat co ji motivovalo

Jasna007
17.05.2015

Byla to moje první kniha od Jacqueline a hned jak jsem ji dočetla jsem běžela číst další:)

Kaki321
05.04.2015

Wow!
Já jsem skoro brečela, když jsem zjistila, že jsem na konci knížky.
Kvízy na konci kapitoly, to je dobrá věc. Zajímalo by mne, kdo to
vymyslel, jestli Jacky nebo Nick. Dokonce mě překvapilo jak jsme si s Jacky podobné..
Teda až na pár maličkostí.

Doporučuji všem, kdo chtějí něco zjistit o super spisovatelce!!

elfinkaa97
17.03.2015

Jacqueline Wilsonová je jedna z mých nejoblíbenějších autorek, takže když jsem sáhla po její autobiografii, čekala jsem něco víc. Nezaujalo mě to a téměř celou knihu jsem přečetla jen proto, že nerada nechávám knihy rozečtené

Ika6
03.01.2015

Myslím,že jsem si s Jacky podobná v hodně věcech,až na to,že mám ráda tělocvik. :)

Jusťa
01.01.2015

Nádherná kniha.

Andy-Mandy
17.11.2014

Jacquline ma nádherné knihy.. Tato byla dobra ale ne skvělá...

jolli
15.11.2014

myslela jsem si, že mě tahle knížka nebude bavit ale opravdu super, akorát žárlím, že jí se její sen splnil...

SabinaV.
18.06.2014

Takový pěkně napsaný příběh o celkem tuctové rodině před lety... Jenom mi přišlo, že Jacky psala velkou část knihy o výtvorech SVÝCH oblíbených autorů :-s

Linu
18.08.2013

Pěkně napsná kniha mě místy malilinkato nudila, ale jinak skvělý (opět) :-).........

Weasley
24.06.2013

Krásná kniha o životě autorky. Je napsaná zábavou formou, takže i malí čtenáři si v ní najdou to své. Kniha je plná pěkných fotek Jacqueline Wilson, když byla ještě málá. Tahle britská dáma, byla neskutečně roztomilé batole. :)

Verousek
03.06.2012

Asi moje nejoblíbenější knížka od JW :)

Lucka66
15.04.2012

Úžasná knížka!! Doporučuji přečíst všem :) Hrozně mě bavilo vyprávění o Jackyně dětství, problémech v její rodině i o jejich oblíbených knihách, panenkách, časopisech..:)

Slečna L.
14.03.2012

Poslední kniha, která se mi dostala do rukou a mám chuť si jí přečíst znovu. Jacqueline je báječná!

kajisek
25.11.2011

kvůli jacky jsem se vlastně odpoutala od dětských knih a přešla na knihy pro teenagery.kniha je supr!!!

Katee
23.08.2011

Já knížky od J. W. miluju, ale tahle mě fakt strašně nudila. Nechci ji nijak pomlouvat, to vůbec ne. Ale asi mám jiný vkus a tohle mě nebere. Jinak je to výborná spisovatelka

Teru
30.01.2011

Velice inspirativní knížka :)

Kveha
22.01.2011

Moc pěkná knížka, líbily se mi fotky z Jacquelinina mládí a taky kvíz na každém konci kapitoly..:)