Kůže

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Mo Hayder nás znovu vtahuje do děsivého, temného světa. Natolik děsivého, že tentokrát se začne bát i detektiv Caffery. Na odlehlém místě za městem byla nalezena mrtvola ženy v pokročilém stádiu rozkladu. Policie došla k závěru, že šlo o sebevraždu, a soudní patoložka tuto domněnku potvrdila. Jeden člověk však stále pochybuje: detektiv Jack Caffery. A pochybnosti se přemění v jistotu, když policejní potápěčka Blecha Marleyová vyloví ze zatopeného lomu torzo psa. Ten pes patřil mrtvé ženě. A před smrtí ho kdosi stáhl z kůže. Caffery ví, že něco takového by před smrtí žádný sebevrah neudělal. A protože chce kolegům dokázat, že se mýlili, začne postupně pronikat do tajů předčasně ukončeného života Lucy Mahoneyové. A zatímco nalézá temná zákoutí, o nichž neměli tušení ani Lucyini blízcí, začíná se ho zmocňovat podivný neklid. Jako by ho někdo sledoval... A pak je nalezena další žena, jejíž mrtvola jako by byla kopií té předchozí. Události nabírají rychlý spád. Caffery se ocitá v jejich víru a znovu se přesvědčuje, že každý člověk v sobě skrývá cosi temného: zavražděná žena, majitel starožitnictví, on sám... a také jeho blízká kolegyně....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/23_/234688/jack-caffery-kuze-Awn-234688.jpg 3.7258
Série

Jack Caffery 4.

Žánr
Literatura světová, Thrillery
Vydáno · Domino
Orig. název

Skin · 2009

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (68)

Kniha Kůže

Přidat komentář
anája
01. srpna

Kniha byla napínavá,ale souhlasím s předchozími komentáři, že chybělo nějaké vysvětlení a rozvedení toho konce,proč to pachatel dělal....no škoda....mohlo to tím pěkně vygradovat.Mě Blecha nevadila,ale ta pasáž že sousedkou a o tom že tam byl někdo kvůli elektroměru a zjistil, že tam musí být zapnutý nějaký. žrout elektriky byla teda pěkná kravina.,..

derminator
25. července

Na knize mě vůbec nevadí příběh Blechy ba naopak, musím říci, že je to vlastně zajímavé jak se celé věc vyvine. Jelikož jsem nečetl sérii za sebou ale na přeskáčku mnohé mě to objasnilo. Kniha je poutavá, zajímavá a má vše co potřebuje klasický thriller takže za mě je to na 90%. Jen mohla autorka více rozvést příběh pachatele proč to vlastně dělal takže za to jedna hvězda dolů.

sabina3898
12. července

Po prvních dvou dílech, které mě hodně bavily a třetím Rituálu, který nebyl špatný, je pro mě Kůže zklamání. Příběh mě neoslovil, čtení mi šlo pomalu a knihu často odkládala. Od poloviny jsem dokonce přeskakovaka dějovou linku s Blechou, ta mě ubíjela asi nejvíc. Hlavní záporák nebyl ani zbla charismatický a o důvodech, proč dělal co dělal jsem se nakonec nedozvěděla ani ťuk. Alespoň Caffery je zde ten standardní pavouk z předchozích dílů , který unese, co se na něj navalí a i když není můj favorit mezi detektivky. Šanci mu ještě dám, zvlášť když to podle hodnocení vypadá, že další díly jdou o hodně lepší. Jen by tam mohlo být méně Blechy, o hodně méně Misty a o mnoho více Chodícího muže.

yetti09
15. května

Tohle byla ale strašná nuda. Děj žádný, spousta zbytečných stran. Autorka umí psát, o tom žádná... Ale chtělo by to příště zapracovat na příběhu.

simona g.
27. března

Mi se kniha líbila hodně. Dobře se četla, žádné opisy, popisy, kudrlinky, prostě to frčelo. Prolítla jsem tím jak šus a spokojenost, doporučuji.

Greenfingers
21. března

Bohužel, tenhle thriller mě příliš nezaujal. Tak trochu mě iritovala hlavní ženská postava - Blecha. Další knížky od autorky jsou možná lepší, ale asi to už nebudu zkoušet.

Bee240
23. ledna

Co jiného napsat než že prostě super jako ostatní knihy..miluju , miluju a prostě miluju celou tuto sérii.

Eicherik
20. ledna

Kůže částečně navazuje na předchozí díl Rituál. Opět se setkáme s policistkou Blechou a některými dalšími postavami z minulé části. Kniha je to opět velmi čtivá a jelikož se jedná o thriller tak nebudu strhávat hvězdu za někdy až přetažený děj.

Autor a jeho další knihy

Mo Hayder
anglická, 1962

všechny knihy autora

Kniha Kůže je v

Právě čtených4x
Přečtených383x
Čtenářské výzvě13x
Doporučených15x
Knihotéce144x
Chystám se číst105x
Chci si koupit24x
dalších seznamech2x