Mo Hayder

anglická, 1962 statistiky · web

Nahrávám...
TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 9 knih

Komentáře (24)

Přidat komentář
aida44
13.06.2018

Už sem přečetla hodně tohohle žánru, ale Hayder je prostě nej! Děj je vždy skvěle a napínavě vystavený, postav není moc a každá má své místo, vrah mívá dostatečně silný motiv, žádné nejasnosti, nesrovnalosti a Jack je prostě sympoš! Nedetektivky ale nedobré, asi to prostě není můj styl.

Puntíkatýhrnek
05.09.2017

Mo Hayder je prostě skvělá...její knížky to je napětí od začátku až do konce a zaručeně super čtivý, krutý a ještě strašnější příběh...pro mě "nejhustější", ale přitom nesmírně zajímavou knihou bylo Tokio.

kap66
04.09.2017

Přiznám se, že Mo Hayder řadím k autorům, kteří si vymýšlení zápletky trochu ulehčují. Jednodušší je podle mě vymyslet co největší úchylárnu a opravdu zvráceného vraha, než propracovat děj tak, aby autor vodil čtenáře jako na provázku, mátl ho, napovídal - a nakonec ho stejně překvapil, ale tak, že si čtenář řekne: Jasně, že mě to nenapadlo, vždyť to z těch náznaků logicky vyplývá... Přesto jsem přečetla celou sérii s Jackem Cafferym, kterého jsem si oblíbila.

h.mose
07.07.2017

Nezkousel nekdo poptavat, jestli v CR taky vyjde Hanging Hill z r. 2011?

Eva696
25.06.2017

Netusila jsem,ze je to zena.Forma strhujici,brutalni,neni co dodat.Obcas se zamotam do deje,ale to uz tak byva...Pravdou je,prvni kniha 13let zpatky,je dobre nekdy zapominat...Muzu cist opakovane

MondyMonday
11.01.2017

Mo Hayder je pro mě spisovatelkou na prvním místě. Takovoutu tématiku vyhledávám a mojí první knihou, kterou jsem od ní přečetla byla Kůže, zaujal mě jak jinak, než název knihy. Knížku jsem zhltla během chvíle a během krátkého úseku jsem přečetla všechny ostatní její knihy mimo Tokia a Ostrova sviní...Mě osobně nejvíce zaujal a nadchl dějem Ptáčník. Poslední knihu vydala v roce 2015, ale já už se nemohu dočkat jejího dalšího díla. Doufám, že paní Hayder jen tak nepůjde do spisovatelského důchodu, protože, co bych pak četla???? :-O

lufinesha
20.07.2016

Na Mo jsem narazila náhodou, ale času stráveného s ní určitě nelituju. Skvělé knížky, styl psaní, zápletky. I co se týče vedlejšího děje, který se táhne od prvního do sedmého dílu, úžasně promyšlen a hlavní postava Jack Caffery se opravdu povedl. Tahle autorka si mě prostě jednoznačně získala.

kahuda01
11.07.2016

Tak toto je moje nejoblíbenější autorka, miluji její styl.

1