Já a on

Já a on https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/17516/bmid_ja-a-on-TlP-17516.JPG 4 203 61

Příběh hlavních hrdinů – Lenky a Michala – je vystavený na obrazech z manželského života. Dny všední se prolínají s těmi hezčími a hřejivějšími a s nimi se proměňují i proagonisté, kteří se brali velmi mladí, plní snů a ideálů, z nichž však postupně museli slevovat, přizpůsobovat se jeden druhému, dětem okolnostem… Lenka s Michalem v průběhu času poznávají, že jen láska nestačí, a pokud chtějí spolu zůstat a vést šťastný život, musí se to naučit. I za cenu ústupků, kompromisů a zřeknutí se vlastních přání a tužeb. Vždyť láska za to stojí…... celý text

JancaMia
12.07.2018 4 z 5

O životě ženy a muže v průběhu let ve svazku manželském.

mirunda
12.06.2018 4 z 5

Kniha nádherně popisovala jeden manželský život. Se všemi radostmi a strastmi. Bylo to pro mě úžasně oddechové čtení.

Heluše852
28.05.2018 4 z 5

Příjemné oddychové čtení.

zaranda
16.05.2018 1 z 5

Po dlouhé době knížka, kterou jsem ani nedočetla, jen se tak rychle "proskákala" dějem. Jiné knihy této autorky, co jsem zatím četla, byly příjemné oddechovky. Tato byla ale neuvěřitelně nudná, rozvláčně psaná, velké zklamání.

medlovice
02.03.2018 4 z 5

Lenka to vzala za nesprávný konec. Vysnila si dokonalou rodinu ,vždy čistý byt, poslušné dítě ,manžel co jí se vším pomáhá. Dokonalí, štíhlí , vždy upravení, štastní lidé. A když někdo z nich odporuje hned křičí a vyhrožuje. A všichni jak naschvál mají chyby. Sama takové dětství neměla a chtěla mít idealni rodinu.
Já vždycky byla spíš Bordel v bytě , štastné dítě a ten můj živočichář mi jde v botech z chléva rovnou do ložnice ale ani jednou jsem se nedivila Co se to s námi stalo ?
Lenka mi nebyla sympatická, ale kniha se četla dobře i když jsem ji četla dlouho a prokládala jinými odlehčenými knihami-

mili159
16.09.2017 5 z 5

Řekla bych, že tato knížka je velmi pěkně napsaná a jak se říka ,,ze života,,. Člověk by věřil, že to bylo psáno podle nějakého konkrétního páru. Myslím, že se k této knížce ještě v budoucnu určitě vrátím. Autorka psala určitě podle hesla: Život není peříčko, ale když se chce, tak jde téměř všechno.

luciefeix
15.07.2017 5 z 5

skvělí příběh který popisuje 20 let jednoho páru a ukazuje jak přesně to v manželství v 90% funguje

JIVaJaH
18.05.2017 4 z 5

Jistě se každá žena ztotožní aspoň s několika stránkami této knihy...ať je to vztah k dětem, partnerovi, rodičům, práci...nebo jsou to touhy, sny v neposlední řadě vzpomínky hlavní hrdinky. Není to krimi s pády, klikatými zápletkami, ale je to kniha čtenářkám až někdy nepříjemně blízká.

Tylinka
11.03.2017 5 z 5

Hezky napsané, čtivé a reálné, jako všechny knížky mé oblíbené autorky.

cukrovka
14.02.2017 5 z 5

Úžasná knížka o všednostech života. S hlavní hrdinkou procházíme postupně jejím dvacetiletým manželstvím a zažíváme s ní radosti i strasti partnerského života. Je to reálný příběh, který lze jen doporučit.

lenka70
29.01.2017 5 z 5

Snad nejlepší kniha od této autorky,četla jsem ji doslova jedním dechem a jedním slovem nádhera!

čohynka
14.12.2016 5 z 5

Přečetla jsem už více knížek od této spisovatelky, všechny mají své kouzlo, všechny se čtou jedním dechem.. Ale tahle byla zatím ta NEJ.

popeluška
01.09.2016 5 z 5

Nádherné čtení......pokaždé se těším na další knihu od autorky.....píše perfektně :-) vřele doporučuji

zuzepka
15.07.2016 5 z 5

Koupila,přečetla a dostavil se super pocit.Knihy od T.K.-V. mě prostě dokáží nadchnout.

helča5
05.07.2016 5 z 5

Kniha se dobře čte a místy mi připomíná i můj život,mám taky 3 děti ,jsou s nimi starosti i radosti,stejně tak i s manželem.Ženy mají složitější život,ale více odměn v něm,i když nepatrných.

majík1
04.07.2016 5 z 5

Nádherná knížka a příjemné čtení

rajen
25.06.2015 4 z 5

Knížka mě dostala svou "obyčejností". Žádné zvraty a super zápletky, je prostě o životě takovém, jaký ve skutečnosti je. A to se mi líbilo, na jejím místě může být klidně vaše sousedka, kamarádka nebo vy. Příjemné čtení.

adelinka
15.06.2015 4 z 5

spočiatku som to brala ako bežný príbeh - oddychovka- žiadna zápletka - no nakoniec som pridala aj štvrtú hviezdičku, ani neviem prečo - žeby mi ten príbeh niečo pripomínal???

Leniiis
19.05.2015 5 z 5

Jako každá knížka od této autorky opět přečtená jedním dechem. Kdyby se v noci nemuselo chodit spát, stihnu ji přečíst ještě dřív :-D Opět krásnej příběh a líbilo se mi jak byl příběh podán, nepopisuje jen nějakej určitej usek, ale skoro většinu života jednoho manželství. Super.

Melivie
04.05.2015 5 z 5

Ještě jsem takovýto druh žánru nečetla a každý večer jsem nedočkavě čekala, jak to bude pokračovat dál. Bude tam zase něco z mého života? Bude tam zase mé zpodobnění, najdu se zase?. Nádhera. Opravdu každá z nás tam najde kus sebe, svého života, svých trápení, pocitů a odpovědí na život sám.