Smrtící tajnosti

Smrtící tajnosti
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/405037/bmid_smrtici-tajnosti-Y8q-405037.jpg 5 2329 2329

Jednoho mrazivého rána nalezne po probuzení matka svou dceru v kaluži krve zmrzlou na malé předzahrádce. Kdo mohl provést takovou věc – zavraždit dívku na prahu jejího vlastního domu, ještě k tomu během vánočních svátků? Po posledním, velmi bolestném případu se detektiv šéfinspektor Erika Fosterová cítí zranitelná, ale nakonec se rozhodne, že se ujme i tohoto vyšetřování. Jakmile začne se svým týmem na vraždě krásné tanečnice burlesky pracovat, najdou souvislosti s útoky ve stejné, dosud poklidné čtvrti Londýna. Všechny spojuje jeden detail – oběti byly napadeny černě oblečenou postavou s nasazenou plynovou maskou. Jen toto napadení však skončilo smrtí…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro ženy
Vydáno: ekniha , Cosmopolis

Deadly Secrets , 2018

eva9748
10.08.2019 5 z 5

Robert Brynza můj oblíbený spisovatel. Čtivé psaní.

Krisařka
06.08.2019 4 z 5

Jedná z Bryndzovek co se mi líbila nejvíc, jedině co mě na knize štvalo, bylo, jak se autor vracel k rychlému a stručně psanému návratu k tomu, co se stalo Markovi atd. Pusobylo to na mě jako by to ani samotného R. B. nebavilo, jinak ctiva kniha.

farfalla13
05.08.2019 5 z 5

Další díl opět nezklamal a mohu doporučit.

lucie4345
05.08.2019 4 z 5

Ze všech Robertových knih byka tato pro mne nejnudnejší. Chytla mě asi až posledních 60 stran. Nicméně tento autor patří k mé top trojce. Eriky mi bylo v knize občas líto, už by si zasloužila spokojený rodinný život. Závěr byl překvapivý

hanjarda
04.08.2019 5 z 5

R.Bryndza píše perfektní knihy s inspektorkou Fosterovou. Senzační, doporučuji.

Kačenka29
03.08.2019 5 z 5

Tato kniha se mi ze všech Bryndzových knih libila asi nejméně (netuším proč :-)), ale to nic nemění na tom, že to je kniha dobrá. Můj tip na vraha nebyl správný a konec byl pro mne překvapivý :-) Robert Bryndza prostě umí :-)

Cuprinka
02.08.2019 5 z 5

Opět skvělá knížka, autor píše čtivě a napínavě, těším se na další!

birgitte
31.07.2019 5 z 5

Skvělý román, přečtené jedním dechem, jen tak dál pane Bryndza ...

Siege03

Klasika,Brynza nikdy nezklame:))

Ossinky
30.07.2019 5 z 5

Super, jako všechny ostatní.

Sarrah
30.07.2019 5 z 5

Tak takový konec bych fakt nečekala. Doufám, že v sérii s Erikou bude pan Bryndza pokračovat.

dalia1769
28.07.2019 5 z 5

Zatím pro mne možná nejlepší díl cyklu, napínavý, s mnoha zvraty i překvapivým závěrem.

Sofós
27.07.2019 5 z 5

Hm, tak to se mi opravdu hodně líbilo. Konečně nebyl vrah znám dopředu. Měla jsem svůj tip, ale nebyl správný (tak to má být). Děj měl spád, autor mě napínal a to mám ráda :-). Závěr byl naprosto překvapující - za mně nejlepší díl série. Jen tak dál, Roberte...

sissque

Mě Bryndza prostě baví.
Tentokrát hodně překvapil závěrem, vraha bych vůbec netušila, ač si to v reálném životě nedovedu představit.

Mrzí mě, jak dopadli Erika s Petersonem, ale stále někde ve skrytu duše doufám, že se snad dají znovu dohromady.

A možná i to je to "něco", co mě k jeho knihám tak táhne.
Všechno prožívám společně s postavami, které jsem si moc oblíbila, není tam snad nikdo, kdo by mi byl vyloženě nesympatický.

Nejspíš to bude někdo vnímat jako nadržování autorovi, ale pro mě jde v knihách hlavně o tohle - aby ve mně vyvolaly emoce, ať už radost nebo smutek, překvapení, zlost...
Občas čteme knihu, která je možná literárně zdařilejší, ale emočně plytká. Tohle se mi u Bryndzy nestává.
Už se moc těším na nějaké další díly.

radus
27.07.2019 5 z 5

Skvělá, zajímavá, napínavá a čtivá knížka... Moje druhá kniha od Bryndzy a určitě ne poslední. Autora zařazuji do oblíbených, protože mě baví :-)

Pavcitko
26.07.2019 4 z 5

Za mě malinko slabší kniha série, předchozí díl mě bavil tak nějak víc. Kniha rozhodně nepostrádá napětí, zápletka je zajímavá, ale vrah pro mě trochu suchar. Jedna vražda na celou knihu je pro mě zřejmě málo, baví mě, když se hraje o život a čas. Nicméně kniha stojí za přečtení, neurazí, ale pět hvězdiček si schovám třeba na příště.

veveronka
25.07.2019 5 z 5

Napinave od zacatku do konce.Jen obet byla pro me nesympaticka

mataj
24.07.2019 4 z 5

Tohle byla moje první kniha od autora. Docela čtivá, napínavá se zajímavým rozuzlením. Asi se podívám i po předchozích dílech série...

jprst
24.07.2019 4 z 5

Tak nevím, spíše slabota a ještě jako by vypocená na zakázku, kdy autor už byl v časové tísni. Trochu to sice zachraňuje Fosterová a její osobní život, ale to rozhodně nestačí. Od Brynzy si nějakou dobu odpočinu, a to spíše déle.

Toňula
24.07.2019 4 z 5

Erika Fosterová nezklamala, další napínavý a čtivý příběh odehrávající se v době Vánoce, opět kombinující vyšetřování komplikovaného zločinu s osobním životem Eriky, který ani tentokrát není jednoduchý a veselý.