Smrtící tajnosti

Smrtící tajnosti
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/405037/bmid_smrtici-tajnosti-Y8q-405037.jpg 5 2320 2320

Jednoho mrazivého rána nalezne po probuzení matka svou dceru v kaluži krve zmrzlou na malé předzahrádce. Kdo mohl provést takovou věc – zavraždit dívku na prahu jejího vlastního domu, ještě k tomu během vánočních svátků? Po posledním, velmi bolestném případu se detektiv šéfinspektor Erika Fosterová cítí zranitelná, ale nakonec se rozhodne, že se ujme i tohoto vyšetřování. Jakmile začne se svým týmem na vraždě krásné tanečnice burlesky pracovat, najdou souvislosti s útoky ve stejné, dosud poklidné čtvrti Londýna. Všechny spojuje jeden detail – oběti byly napadeny černě oblečenou postavou s nasazenou plynovou maskou. Jen toto napadení však skončilo smrtí…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro ženy
Vydáno: ekniha , Cosmopolis

Deadly Secrets , 2018

Beruska18
30.08.2019 4 z 5

Kniha se velmi dobře čte, příběh je dobře propracovaný, vrah je odhalen až na konci knihy, i když pro mě v tomto případě trochu neuvěřitelný ...

petula6844
26.08.2019 5 z 5

Opět skvělá knížka :) Napínavá, tentokrát se mi líbilo, že vrah byl odhalen až na konci..., určitě bych uvítala další díl s Erikou :)

Jana92
25.08.2019 5 z 5

Super knizka,jak jsem se zacetla tak nebylo snadne se odtrhnout :) Urcite se k autorovi jeste vratim..

majinka
25.08.2019 5 z 5

I když skvěle čtivá jako předchozí díly, tak už lehce ztrácí šmrnc ????

Greenfingers
25.08.2019 4 z 5

I když si autor zachovává svůj vysoký standard, Smrtící tajnosti mě nebavily tak, jako předešlé Bryndzovy knihy. Postrádal jsem trochu větší spád, závěr byl sice překvapivý, ale ne příliš uvěřitelný.

princesse
24.08.2019 5 z 5

Opět skvělé počtení. Pan Bryndza mě opravdu baví a doufám, že co nejdříve přibude další příběh ze série s Erikou. Série je super a těším se již teď na další zápletku. Rozhodně doporučuji.

Meginho
23.08.2019 4 z 5

Zase skvělá oddychovka! Mně ten Bryndza pořád baví! Nechtěla jsem přeskakovat mezi jednotlivými díly, ale ve finále to asi ničemu nevadí. Líbí se mi ta atmosféra detektivní kanceláře, vyšetřovací tým je celý sympatický, zápletka ale průměrná, proto dávám o hvězdičku méně. Uvidíme s čím přijde autor v dalším pokračování.

Tereziee
22.08.2019 5 z 5

Kniha mi utekla tak rychle, že ani nevím jak. Už od prvních kapitol mě Bryndza držel v napětí a to mě nepustilo až do poslední stránky. Opět to bylo svižné, výstižné ale dokonale zamotané. Konec pro mě byl překvapením. I ze začátku jasná zápletka byla nakonec bravurně zamotaná. Doufám, že to nebyl poslední případ Eriky a jejího týmu a že se k nim autor ještě vrátí.

NADEI
21.08.2019 5 z 5

Opravdu hodně povedené Tajnosti až do poslední stránky.

Jana Š.
21.08.2019 5 z 5

Jako vždy poutavý příběh. Knihy od Roberta jsou opravdu čtivé.

helenkan
20.08.2019 5 z 5

Další perfektní díl.

Poetika_slov
19.08.2019 5 z 5

Šestá kniha série má jedno velké tajemství sobě ukryté. Světlo světa nesmí zřít, pro jeho ochranu je třeba ženu zavraždit. Pohledům se však musí vyhýbat, proto plynovou masku na tvář musí odívat. Sníh bílými vločkami vše v tichu skryje, a pachatele do tmy noci zalije. Teď už se nic dělat nedá, teď už je to na Erice polapit toho tajemného vraha. Jaké je to smrtící tajemství, které nikdo nesmí znát, že nutí dokonce zabíjet?

barush89
19.08.2019 5 z 5

Skvělé:) Jako všechny autorovy knihy, děj má spád od začátku až do konce!

Evka27
18.08.2019 4 z 5

Oblíbený autor i postavy, příjemné čtení, ale ten konec - pachatel se mi zdá trochu málo uvěřitelný.

romana0733
15.08.2019 5 z 5

Opět povedená kniha. Napínavé až do konce. Když už jsem si myslela, že vím, kdo je pachatel vraždy, tak v poslední kapitole byl zvrat, to mě hodně překvapilo.

helcab
15.08.2019 5 z 5

Jsem opravdu ráda, když se mohu spolehnout na oblíbeného autora. Knihu jsem tentokrát vzala k mori na dovolenou a zhltla ji opravdu rychle. Pribeh měl spád i zápletku a tak to mám ráda. Doufám, že autor splní, co na konci knihy slíbil a to je, že knih bude ještě spousta. Doporučuji!!!

semmi
13.08.2019 4 z 5

Opět moc povedené čtení

Viviana-Mori
13.08.2019 4 z 5

Tohle se četlo samo. Napínavé, čtivé, zajímavé. Jen ten konec... nevím, jestli jsem ochotná mu uvěřit. Stát se může cokoli, ale i tak jsem na pochybách. Nemůžu říct proč, protože bych mohla leccos prozradit budoucím čtenářům. Ale jinak fajn, těším se, až někdy vyjde další díl.

terez_knihomol
13.08.2019 5 z 5

Skvělá, skvělá, skvělá! Eriku Fosterovou miluju!

veru_nedvedova
12.08.2019 5 z 5

Skvělé jako vždy. Boží závěr :)