Temné hlubiny

Temné hlubiny
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/348685/bmid_temne-hlubiny-Zfb-348685.jpg 5 3240 3240

Když dostane detektiv šéfinspektor Erika Fosterová tip, že by klíčový důkaz ve velkém drogovém případu mohl být ukryt v zatopeném lomu na okraji Londýna, nařídí jeho prohledání. Z hlubin však její kolegové vyzdvihnou nejen důkazy k tomuto případu, ale i kostru malého dítěte. Pozůstatky jsou rychle identifikovány jako Jessica Collinsová. Sedmiletá dívka, jejíž zmizení plnilo stránky novin před šestadvaceti lety. Erika musí začít spojovat střípky z minulosti se současností a nořit se stále hlouběji do rodinných vztahů Collinsových i do života vyšetřovatelky Amandy Bakerové, která si nepřestala vyčítat, že zmizení holčičky nedokázala vyřešit. Erika brzy zjistí, že toto vyšetřování bude jistě jedno z nejsložitějších a nejnáročnějších v její kariéře.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Cosmopolis

Dark Water , 2016

Květ
31.01.2018 5 z 5

Bryndzovy knížky mě prostě baví. Čtivé, napínavé, bez hluchých míst, prostě se začtete a nechce se vám přestat. Oblíbila jsem si autorův styl, hlavní postavu detektiva šéfinspektora Fosterovou i ostatní z jejího vyšetřovacího týmu. Doufám, že autor brzy přijde s další knihou!

Tynule
31.01.2018 5 z 5

Tuto knihu jsem dostala od svých kolegů. Jsem jim šíleně vděčná, že jsem se mohla setkat s Erikou, i když vím, že není ideální začít 3 dílem tak si slibuji, že autora Roberta Bryndzu zařadím do své knihovny.
Jinak kniha byla čtivá a napínavá :)

astra3
30.01.2018 5 z 5

Dobré čtení. Už se těším na další knihu s Erikou. Vtipné jsou části z osobního života vyšetřovatelky.

harena
29.01.2018 5 z 5

Třetí kniha od Roberta Brynzy je ještě lepší než předchozí dvě. Šéfinspektorka Erika je právě svými chybami velice lidská a o to sympatičtější. Příběh napínavý, čtivý a ke konci knihu neodložíte i kdyby se blížilo ráno. Gratuluji pane Brynzo, bezvadná detektivka, těším se na další.

Tace
29.01.2018 5 z 5

Ani potřetí mě Bryndza nezklamal a opět jsem si knihu moc užila.

iveetka
29.01.2018 5 z 5

Temné hlubiny podle mého názoru byly úplně nejpovedenější knížkou z celé dosavadní série o inspektorce E. Fosterové. Těším se na další díly!

sramkovamichala
26.01.2018 4 z 5

Skvělé čtení, možná o trochu slabší než první dva díly.

Pav
26.01.2018 5 z 5

Skvělé čtení. Napínavé bez hluchých míst. Jediné co bych vytkla, je téma mrtvého dítěte. Poslední dobou jsou všechny thrillery plné unesených a zavražděných dětí a vždy musím zvažovat, zda knihu číst, protože mi to jako matce nedělá moc dobře.

MT23
25.01.2018 5 z 5

Dočetla jsem nedávno a musím říct, že dlouho jsem nebyla takhle začtená do knihy.. Opět strhující příběh.. Napětí.. Robert Bryndza je prostě neskutečný spisovatel..

Lenynek
24.01.2018 5 z 5

Z celé série rozhodně nejlepší autorův počin. Netradiční závěr a typický rukopis pisatele mě opravdu bavil. Jisté podezření jsem měla, i když bylo jen třetinové ;) , napětí a konečné rozuzlení si zaslouží udělené hvězdy.

Prajzič
23.01.2018 4 z 5

I když nemám rád vyšetřování starých případů kde postrádám to prvotní napětí knížka mě moc bavila a dobře se četla."SPOILER" Jen co mi trochu vadí tak 3 díl a po 3 přijdou Eriku domů zabít .....už bych to změnil snad ve 4 díle se nebude opakovat ....nebo ji nakonec přece zabijou.

katka.oo
23.01.2018 5 z 5

Výborně, R.Bryndza s Erikou a jejím týmem opět nezklamal, čte se to v podstatě samo - rychle a dobře, jeho knihy mě baví čím dál víc, jen tak dál. Doporučuji!

veronika9143
23.01.2018 5 z 5

Další díl, já se na něj tak těšila a opět nezklamal. Skvělé, doufám, že bude autor pokračovat. Nikdy se mi nepodaří odhalit vraha. Erika je prostě svá, ale nepolevuje. Pěkná série detektivek na dlouhé večery.

Jitulle
22.01.2018 5 z 5

Třetí a asi nejsilnější příběh Eriky Fosterové. Čte se jedním dechem.

salunka
22.01.2018 5 z 5

Poutavý příběh, který vám nedovolí knihu odložit. Fosterovou, Petersona i Mossovou jsem si moc oblíbila. Těším se na další libovku od Roberta! :)

martina2704
21.01.2018 4 z 5

Zatím nejlepší z celé řady. Jsem moc ráda, že jsem Bryndzovi po Dívce v ledu, která se mi sice líbila, ale asi jsem čekala trochu víc, dala šanci, protože se s každým dílem zlepšuje. Mám radost, že ten konec jsem fakt nečekala (na rozdíl od Nočního lovu). Taky je fajn, že se Eriččina postava vyvíjí a je mi teď tak mnohem sympatičtější než v prvním díle. Suma sumárum, už se moc těším na další knížku.

kukis1989
20.01.2018 5 z 5

Jsem nadšená, kniha se mi velmi líbila. Tohle byla má první kniha od Roberta Bryndzy. Je to pár dní, co jsem ji přečetla a nemůžu ji dostat z hlavy. Takže budu muset navštívit knihkupectví a doplnit sbírku :-)

Kekik
19.01.2018 5 z 5

Robert Bryndza a jeho Erika s týmem- záruka skvělého čtení. DOPORUČUJI !!!

twiggynka
19.01.2018 5 z 5

Knihy od Roberta Bryndzy jsou proste super! Jsou čtivé, promyšlené, příběh pokaždé fenomenální!! Velká spokojenost!!!! Doporučuji všem!

lenka666
18.01.2018 5 z 5

Opět skvělá kniha od tohoto autora

vraždy pro ženy napětí nevyřešené případy

Robert Bryndza
britská, 1979