Osudné svědectví

Osudné svědectví
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/501102/bmid_osudne-svedectvi-APt-501102.jpg 4 1605 1605

Detektiv Erika Fosterová se během večerní procházky v okolí svého nového domu v Blackheath ocitá na místě činu. Brutálně zavražděná žena je Vicky Clarkeová, která měla svůj vlastní podcast o skutečných zločinech. Poté co se Erika připojí k vyšetřování případu, zjistí, že Vicky pracovala na nové epizodě podcastu o sexuálním predátorovi, který loví mladé studentky v okolí jižního Londýna, a než se v hluboké noci vloupá k nim domů, dlouho je sleduje. Jakmile Erika zjistí, že všechny Vickyiny poznámky a zvukové nahrávky z jejího bytu v době její vraždy zmizely, začíná jí být jasné, že Vicky byla jen krok od odhalení útočníka, jenž ji zavraždil proto, aby nebyl odhalen a dopaden. Pak ale přijde šok a Erika musí přehodnotit vše, co si do té doby o Vicky myslela a věděla. A s omezeným množstvím indicií a téměř žádnými důkazy musí najít vraha, než udeří znovu.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Cosmopolis

Fatal Witness , 2022

m_martina
21.03.2023 5 z 5

Tento díl je zase stejně dobrý jako ty první s Erikou Fosterovou. Proto dávám pět hvězd a doufám, že pan Bryndza s touto řadou ještě nekončí.

JoMia
20.03.2023 4 z 5

Kniha se jako vždy od tohoto autora četla velice dobře, ale nebylo to úplně TOP co Bryndza napsal. Vraha jsem tentokrát neodhadla a to mě na celé knize moc bavilo. Závěr na mě byl příliš uspěchaný a tak trochu nedotažený, tak jak by mohl být. Závěry umí Bryndza i lepší a proto tentokrát 4 hvězdičky.

JoMia
20.03.2023 4 z 5

Kniha se jako vždy od tohoto autora četla velice dobře, ale nebylo to úplně TOP co Bryndza napsal. Vraha jsem tentokrát neodhadla a to mě na celé knize moc bavilo. Závěr na mě byl příliš uspěchaný a tak trochu nedotažený, tak jak by mohl být. Závěry umí Bryndza i lepší a proto tentokrát 4.

m.valova
18.03.2023 5 z 5

Srdcovka Erika opět nezklamala...ano konec byl rychlejší na to jak se případ poměrně dlouho vlekl,ale jsem spokojená a budu se těšit na další setkání.

monte
17.03.2023 5 z 5

Robert mě moc potěšil pokračováním příběhu Eriky a její party

Toledo
15.03.2023 4 z 5

Hrozně jsem se na další pokračování této série těšila, ale musím podotknout, že to občas mělo hluchá místa a nebavilo mě to tolik, jako dříve.
Neříkám, že mě to odradí od čtení dalších dílů (pokud budou), ale čekala jsem víc.

Sacinka
13.03.2023 5 z 5

Parádní comeback Eriky. I po takové době člověk plynule naváže a napojí se na její energii. Vyřešit vraždu ať to stojí, co to stojí. Nespí, nejí, trpí bolestmi, ale hlavní je vyřešit co nejrychleji, kdo je vrah. Spoiler- aspoň si trochu užila :-p

EliBla
13.03.2023 5 z 5

Kniha je jako vždy čtivá. Robert nikdy nezklame. Těším se na další.

Sammy.Boy
13.03.2023 5 z 5

(Čtenářská výzva) S Robertem Bryndzou je to stejné jako s Vaším nejlepším přítelem, kterého vidíte jednou za rok. Vždycky se na shledání s ním moc těšíte, protože víte, že Vás nikdy nezklame a můžete se na něj spolehnout. A tak je to i s jeho knihami. Všechny události kolem nového případu, kdy musí Erika se svým týmem objasnit vskutku znepokojivé OSUDNÉ SVĚDECTVÍ, navazují tam, kde skončily ty předchozí, je to pořád stejně čtivé a vlastně ani tentokrát nemám co vytknout. Přimhouřím oko i nad nezvykle urychleným závěrem. Jediné, co mě teda irituje a nelíbí se mi, tak je přebal knihy, který nezapadá do celkové série.

Vlaďkaa4
12.03.2023 5 z 5

Jsem ráda, že se objevil další díl s Erikou. Má to spád a výborně se to čte.

March
12.03.2023 4 z 5

Autor už je známý, jako skvělý autor detektivek, takže u něj nikdy neuděláte chybu. Tento díl pro mě nebyl TOP z jeho předešlých dílů, ale byl dobrý, i když jsem neodhadla, kdo byl pachatel. Ale motiv, napětí, zápletky i soukromý život Eriky staly za přečtení.

ElizPetrova
11.03.2023 4 z 5

Řekla bych, že zapracování krimi podcastu do detektivního příběhu se autorce výborně povedlo. Vraha jsem tentokrát vůbec neodhadla. Bylo to jako vždy napínavé, čtivé, žádná hluchá místa. Doufám, že se dalšího pokračování s Erikou dočkáme brzy.

Garfi
10.03.2023 4 z 5

Jsem ráda, že se vrací Erika Fosterová, mám ji raději, než Kate Marshallovou, která neustále řeší, zda pít, či nepít. Detektivka je příjemně napínavá a v porovnání z Keplerovci, nebo Carterem ani nijak zásadně brutální. Knihu jsem "zhltla" za den a půl a těším se na další knihu a na to, kam život Eriku zavane.

baji42
09.03.2023 4 z 5

Solidní detektivka ze série s detektivem Erikou Fosterovou. Moc hezky napsáno, ale konec mi přišel trochu nedotažený, jako by autora tlačil termín odevzdání rukopisu.

Ráčkajda
09.03.2023 5 z 5

Další super díl, který se čte jedním dechem, Bryndza prostě umí.

Marika Vanova
09.03.2023 5 z 5

Další Bryndza a jeho inspektorka Erika se opět četl velmi dobře a rychle. Jen mám dojem, že je Londýn plný deviantů a dalších podivných lidí. Nicméně další si zase ráda přečtu.

MartiSim
08.03.2023 5 z 5

Mam moc ráda tohohle autora. Moc dobrá kniha :) přečteno jedním dechem

berila
05.03.2023 3 z 5

Tato série s Erikou se mně zkraje líbila více, ke konci už jsem zdaleka nebyla tak spokojená. Tento díl však patří k těm lepším , i když za uspěchaný konec dám o * méně. Za přečtení určitě stojí.

Sonne
05.03.2023 5 z 5

Miluju Bryndzovy knihy. Každá jeho další kniha je lepší a lepší. Jak začnu číst, těžko se mi přestává do poslední strany. Osudné svědectví je opravdu top kniha!

Lienilda
04.03.2023 4 z 5

7. dil Eriky Fosterové. Šestý jsem četla více než před rokem a měla jsem dojem, že v závěru 6.dilu se Erika přestěhovala či zvažovala se přestěhovat za svým nemocným tchánem do Manchesteru. Proto jsem byla ze začátku zmatená, proč je najednou v Londýně a o tchánovi ani zmínka. Pročetla jsem si pár desítek komentářů níže a nikdo se nad tím nepozastavuje, asi si to tedy pamatuji špatně.

Jinak děj odsypa skvěle, měla jsem přečteno za dva dny :) Jen konec byl useknutý a ne úplně vysvětlené pohnutky/motiv pachatele a jeho činů. Na další díl s Erikou se budu těšit.