Noční lov

Noční lov https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/330019/bmid_nocni-lov-VAT-330019.jpg 4 3480 815

Jedné horké červnové noci je detektiv šéfinspektor Erika Fosterová přivolána k brutální vraždě. Oběť, vážený praktický lékař, je nalezen ve své posteli udušený. Zápěstí má svázaná a oči pod průhledným sáčkem upevněným těsně pod hlavou vypoulené. O několik dní později umírá za podobných okolností další muž a Erika společně s kolegy Petersonem a Mossovou tuší, že čelí sériovému vrahovi. Ten své oběti sleduje a vyčkává na vhodný okamžik, kdy udeří. Co mají oba mrtví společného? Existuje v jejich minulosti nějaké tajemství, které by je mohlo spojovat? A co je spojuje s vrahem? Erika dělá vše pro to, aby Nočního lovce zastavila a dopadla, i když opět riskuje a dostává se do konfliktů s nadřízenými. A navíc možná vrah začíná sledovat i ji...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Cosmopolis

The Night Stalker , 2016

mispulin
08.02.2018 4 z 5

Určitě lepší než první příběh...

ren6939
04.02.2018 4 z 5

Od třetí kapitoly je zjevné, kdo je vrah, chybí ale spojitost mezi oběťmi. Noční lov byl v něčem méně nápaditý proti Dívce v ledu, v závěru mi chyběla "cesta vraha k poslední oběti". A ten hňup Spaks?! No nedává příliš příležitost mít go v oblibě :D

amanda99
02.02.2018 4 z 5

Druhá knížka od tohoto autora,úžasné čtení,knížka se nedala odložit.

Zuzaa
31.01.2018 4 z 5

Mám pocit, že kdyby z knihy vypustili slovní spojení "detektiv šéfinspektor" a "detektiv inspektor", tak se rozsah stran sníží na polovinu. Jinak klasická napínavá detektivka, nic proti ničemu, pěkně se četla, ale za měsíc už si asi nebudu pamatovat zápletku.

felia
29.01.2018 1 z 5

Dal jsem jednu hvězdičku za napětí. Jde o knihu, kterou jsem si půjčil, ale nikdy bych ji nemohl mít v knihovně. Příliš mnoho homosexuálů, policistů i novinářů. Hlavní hrdinka často zařve, někdy jen vyštěkne své pokyny jiným policistům, kteří jsou často neschopní. Jejím nejfrekventovanějším slovem je "sakra". Jako ve zbývajících dvou knihách, se hrdinka dostane chvilku před koncem do značných nesnází, ale vyvázne živá. Vždy jí ochotně pomůže náhoda. Knihy pana Bryndzy jsou si velmi podobné

Tace
29.01.2018 5 z 5

Dle mého názoru opět skvěle promyšlený, čtivý příběh, který má spád.

buccifalek
28.01.2018 5 z 5

Tato kniha byla ještě čtivější a napínavější než prví díl a už teď se těším na další. U autora určitě setrvám.

misicenka
27.01.2018 5 z 5

Druhý díl nezklamal :-) Těším se na další...

pipa36
27.01.2018 4 z 5

Tento díl byl výrazně lepší, ale v komunikaci mezi postavami se nic nezměnilo... (..."Detektive šéfinspektore Fosterová, čeká na vás detektiv šéfinspektor Sparks a detektiv inspektor Peterson...") Holt anglická detektivka (ano, autor žije na Slovensku). Za nekonečné titulování hlavních postav opět hvězda dolů, jinak super!

LeHor
26.01.2018 4 z 5

Kniha se mi líbila, ale první díl se mi zdál lepší. Možná to bylo tím, že jsem to četla hned, asi to chtělo pauzu.

MT23
25.01.2018 5 z 5

Kniha napsaná úplně jinak než většina detektivek.. Byla jsem z ní nadšená..

Colletka
23.01.2018 3 z 5

Lepší jak díl Dívka v ledu. Knížka se hezky četla, děj je svižný a napínavý. Ale neustálé odvolávání Eriky od případů, která pak pátrá nečekaně na vlastní pěst a napadání jen její osoby už začíná být trochu nuda.

iveetka
23.01.2018 4 z 5

Jsem ráda, že mě druhý díl nezklamal. Zápletka byla v celku zajímavá. Knížka se opět dobře četla. Těším se na Temné hlubiny.

elisa194
22.01.2018 1 z 5

Já bohuzel nadšeni z knihy nesdílím. Nebavila me, nemohla jsem se začíst, chybelo mi napětí, neseděl mi styl psaní, hrozně moc postav, podobné jména, nechápu tak vysoké hodnocení a to, ze je vrah prozrazen uz uprostřed knihy, tak to bylo pro me velké mínus. Byla to první kniha a uvidim, jestli dam autorovi ještě šanci.

Martial
22.01.2018 5 z 5

Výborná kniha, super se mi četla. Pro mě hodně zajímavá zápletka tím, že vrah už byl jasný poměrně dřív než konec a byla jen otázka jakým způsobem ho Erika dostane. A nějak mě přepadají myšlenky že v Anglii je každý druhý homosexuál.

TetaPavla
21.01.2018

Výborná kniha, tak jako Dívka v ledu a Temné hlubiny, těším se na další díly.

Katulinka69
19.01.2018 4 z 5

Opět moc pěkné čtení,chystám se na další.

marketa604
18.01.2018 3 z 5

Dobrá, svižná detektivka. Škoda opakujícího se schématu průběhu vyšetřování jako u předchozí Dívky v ledu.

lucie5078
18.01.2018 3 z 5

Knížka sama o sobě skvělá, ale v porovnání s prvním dílem jsem už trochu i ten závěrečný střet Eriky s Nočním ptákem čekala. Jinak samozřejmě velmi čtivé, napínavé, promyšlené, líbí se mi tihle psychicky narušení pachatelé :)

LusSyNDA
17.01.2018 5 z 5

Lepší než první díl. A to o hodně! Konec knihy jsem přečetla na jeden zátah a už se chystám brzy na pokračování :-)