Dokonalé stopy

Dokonalé stopy https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/373989/bmid_dokonale-stopy-2O8-373989.jpg 4 1588 406

V odlehlém koutě Skotské vysočiny shořelo tělo Elaine Buxtonové. Jediné, podle čeho může policie pohřešovanou právničku identifikovat, je zub a cár zkrvaveného šátku. V tajné místnosti kdesi v Edinburghu mezitím skutečná Elaine Buxtonová vyděšeně křičí do tmy. Inspektor Luc Callanach opustil slibnou kariéru u Interpolu a začíná od nuly. Obstojí před novými kolegy i ve střetu s vrahem, který za sebou pečlivě zahlazuje všechny stopy? Rafinovaná zápletka, která vás chytí od první stránky, sympatická dvojice vyšetřovatelů, kterou vedle „krasavce Luca“ tvoří svéhlavá a přívětivá Ava Turnerová, a opravdu odporný zločinec, to jsou přísady, díky nimž si tuhle knihu vychutná každý fanoušek detektivního žánru.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Plus

Perfect Remains , 2017

Michajela.cz
14.12.2018 4 z 5

Opravdu fajnové počteníčko..
Vyšetřovatelé nejsou nijak zvláštní typy, mrtvoly téměř bezejmené, domnělé mrtvé jsou svým způsobem taky trochu šáhlé, ale ten ujetej vrah... to je slušný úchyl.
Hold, detektivka, jak má být. Myslím si, že jako debut je to dobré dílko.

Druhý díl mám už na poličce, tak uvidíme, žejo :)

Pavlnka
13.12.2018 4 z 5

Výborné čtení, určitě sáhnu i po dalším díle.

adaba
09.12.2018 5 z 5

Pro mě nová autorka...hned jsem si ji přidala do oblibených a musela si pořídit i další díl. Za me super, napínavé, čtivé.

kneprulka
26.11.2018

Ta knížka je tak nudná, že nevím, jestli ji dočtu...

Desiree
26.11.2018 5 z 5

Thrillerový debut, který mě naprosto nadchnul a určitě se těším na další díly této série.

Katulinka69
19.11.2018 4 z 5

Přečteno na jeden zátah,do příběhu jsem se dokázala vžít,ale na hlavního hrdinu jsem si zvykala déle-moc dokonalý hezounek????

sylva8672
18.11.2018

Skvělá kniha!!

Terka1975
16.11.2018 2 z 5

Detektivní zápletka zde byla dobře vymyšlená, ale zpracování s předem známým pachatelem mě neoslovilo. Příběh Avy a Luca mohl být popsán více do hloubky, přišel mi dost povrchní. Případ odložených dětí byl jen jako vsuvka? Měla jsem co dělat, abych knihu dočetla.

Arsi
16.11.2018 5 z 5

Skvělé, čtivé, drsné. Trochu mi to připomíná knihy od Chrise Cartera. Na prvotinu opravdu super. Napínavé od začátku do konce. Vrhám se na další díl.

beruska
14.11.2018 2 z 5

Moc mne to mrzí, ale kniha mne vůbec nezaujala... Omýlání myšlenek psychopata se mi protivilo, musela jsem se do čtení nutit a druhý díl Dokonalá kořist již číst bohužel nebudu, ikdyž jsem ji měla již koupenou .... Jediné, co se mi na knize líbilo, vlastně na obou dílech, jsou krásné obálky svazku :) ... Ale to samozřejmě nestačí :( ... Tolik jsem se na knihy těšila a takové zklamání..... Nerada dávám tak nízké hodnocení, ale tady nemohu jinak...

Lka
04.11.2018 5 z 5

Tak tahle kniha byla super. Od samého začátku až do konce napínavé. Chvílema opravdu dost drsné... Ale moc se mi to líbilo. Už se těším až si přečtu další knihu autorky Dokonalou kořist.

alnahu
28.10.2018 4 z 5

Příběh o zvráceném psychopatu byl napínavý od začátku až do konce.Děsivé týrání a mučení žen je opravdu pro silnější povahy v žádném případě se nejedná o oddechovou četbu.

Dela111
26.10.2018 5 z 5

Vynikající začátek nové série! Jde o jeden z těch thrillerů, kdy čtenář od začátku pachatele zná. A jde o hodně odporného psychopata, který má vše dobře promyšlené. Části psané z pohledu vraha zachycují drsnější scény s různými způsoby týrání.

Děj má rychlý spád. Příběh je poutavý, napínavý, místy nechutný a závěr je strhující.
Kniha je žánrově zařazená jako detektivka, já v tom vidím klasický thriller, v tomto případě dokonce skvělý thriller! Pro příznivce napětí jsou 'Dokonalé stopy' dokonalým čtením ;-)

Ajuszka
24.10.2018 5 z 5

Ale jo,nebylo to spatne. Luc a Avu jsem si oblibila hned,pribeh mel spad.Akorat moc neholduju kniham,kde uz znam vraha od zacatku.Ale urcite si prectu i Dokonalou korist :)

katka.oo
24.10.2018 4 z 5

Nevím proč, ale do knihy se mi moc nechtělo, nakonec jsem se do ní pustila a nelituji. Luc mi byl ze začátku nesympatický, ale i on si nakonec získal mé sympatie a s Avou velmi příjemná dvojice, kniha se dobře čte, i když vraha znáte hned od začátku, jela jsem stránku za stránkou. Pokračování si určitě přečtu!

ivulka15
23.10.2018 4 z 5

Velice povedená prvotina. Pokud to tak bude pokračovat,tak by to mohla být zajímavá detektivní série.

sirojezkin
21.10.2018 3 z 5

Dokonalé stopy jsem přečetla celkem rychle. Líbilo se mi to, ale je to taková oddychovka. Musím říci, že komentář sepisuji až po měsíci od přečtení a vůbec jsem si nepamatovala o čem to bylo, musela jsem se jít podívat a oživit si to. Tato kniha ve mně nezanechala vůbec žádné stopy. Škoda, četla se dobře.

jarka2222
20.10.2018 5 z 5

.............................................................................. Nemám slov. Na prvotinu grandiózní!!!!!!! Já si tuhle knížku neskutečně užila. Moje rodina už méně, protože se v domácnosti zastavil čas. Naštěstí pouze na jeden den. Vynikající thriller, který vás do poslední stránky nepustí. Těším se na další várku napětí od téhle autorky. Musím zmínit i vynikající překlad do češtiny. Doporučuji k přečtení.

lucias11
20.10.2018 5 z 5

Autorka si mě okamžitě získala. Kniha byla čtivá, příběh napínavý. Líbilo se mi střídání vypravěče. Už se nemůžu dočkat dalšího dílu. Super!

Keiko.L.
19.10.2018 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Poprvé se mi stalo, že jsem měla pocit, že čtu knihy dvě. V příběhu jsou případy dva a oba byly velmi napínavé, až jsem zapomínala pro jeden na ten druhý. Dva v jednom, moc pěkné.

Skotsko thrillery sérioví vrazi Edinburgh

Helen Fields