Dokonalé stopy

Dokonalé stopy https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/373989/bmid_dokonale-stopy-2O8-373989.jpg 4 1588 406

V odlehlém koutě Skotské vysočiny shořelo tělo Elaine Buxtonové. Jediné, podle čeho může policie pohřešovanou právničku identifikovat, je zub a cár zkrvaveného šátku. V tajné místnosti kdesi v Edinburghu mezitím skutečná Elaine Buxtonová vyděšeně křičí do tmy. Inspektor Luc Callanach opustil slibnou kariéru u Interpolu a začíná od nuly. Obstojí před novými kolegy i ve střetu s vrahem, který za sebou pečlivě zahlazuje všechny stopy? Rafinovaná zápletka, která vás chytí od první stránky, sympatická dvojice vyšetřovatelů, kterou vedle „krasavce Luca“ tvoří svéhlavá a přívětivá Ava Turnerová, a opravdu odporný zločinec, to jsou přísady, díky nimž si tuhle knihu vychutná každý fanoušek detektivního žánru.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Plus

Perfect Remains , 2017

vnimat_Krasu
18.08.2018 4 z 5

Začíst se do Dokonalejch stop docela trvá.
Vraha tu totiž znáte od první pětistránky, a Fieldsová si zvlášť z úvodu libuje ve větách květnatějších než holandský tulipánový pole. Dojem tu ale naštěstí docela graduje. Brutalita je sympaticky béčková, hlavní hrdina je prost úchylek i neduhů, a i když všechno směřuje k očekávanýmu závěru, bude se vám nakonec po Lucovi s Avou stejskat.
A ruku na srdce, to se nestává často.

čef
14.08.2018 5 z 5

Románů s únosem, vězněním, mučením a zabíjením žen se v posledních letech vyrojilo více než dost, avšak tento má mnoho jinde nepoužitých prvků, pro které je kniha docela dost zajímavá. Zejména postava prof. Harrise jako málo úspěšného profilera je zábavná, ale je zde ještě hodně jiného, neokoukaného i když hnusně zvráceného tak, jak to v těchto případech obvykle ponejvíce chodí. Fuj, ještěže víme, že tyto případy se udály jen v mysli této skvělé autorky.

Pípasek
08.08.2018 5 z 5

vše již bylo napsáno, takže za mne SUPER!!!

MOmoMO
02.08.2018 5 z 5

Jedna z nejlepších detektivek, kterou jsem četla. Perfektně napsané, simpatické postavy, které mi přirostli k srdci. Nemám co vytknout. Rozhodně doporučuji!!!!

Hannik
01.08.2018 5 z 5

Knížku jsem měla chvíli v knihovně, protože mě docela odradil font textu. Měla jsem pocit, že se mi bude špatně číst. Každopádně jakmile jsem jí dala šanci, nemohla jsem se odtrhnout. Naprosto skvělá detektivka, která vás vtáhne do děje. Skvěle se čte a děj hezky běží. Doufám, že další díly sympatického detektiva budou stejně dobré. Už se těším.

Erlif
01.08.2018 5 z 5

Dokonalé stopy jsou dokonalou detektivkou. Tato kniha mi jako čtenářce dala úplně všechno, co od detektivky vyžaduji. Rozhodně doufám, že to není první a zároveň poslední knížka od této autorky.

Eviik16
30.07.2018 5 z 5

Tak tato kniha byla opravdu dokonalá a lepsi detektivku jsem dlouho nečetla. Tesim se a dalsi díl!

prestiggio
28.07.2018 4 z 5

Najskôr som tomu nedávala veľa šancí, nakoniec som sa začítala a nemohla som sa odtrhnúť. Len jeden malý rozdiel oproti iným krimi. Zvyčajne mi brutalita nevadí, tu som však niektoré časti musela vynechávať. Ale ako celok sa mi po páčilo.

vladka1695
26.07.2018 2 z 5

Klasická detektivka, jakých je spousta a určitě i mnohem lepších.
Děj bez jakékoliv logiky,nesmyslné dialogy a hluchá místa, řešení hloupostí místo toho,aby se zaměřili na dopadení zločince.
Za mě slabota a velká nuda!

Nixa
26.07.2018 5 z 5

Tuto knihu jsem ani neměla v plánu číst, ale když jsem viděla ty pozitivní ohlasy tak jsem se nechala přesvědčit a rozhodně nelituji! Líbily se mi pasáže které vypráví vrah obětí. Kniha je hodně surová a rozhodně není pro lidi, kteří tento žánr obvykle nečtou. V této knize má vrah vše dokonale promyšlené a to jak ospravedlnil své zločiny mi vyrazilo dech. Na další díly se opravdu těším. Našla jsem další oblíbenou sérii.

astroweb
22.07.2018 4 z 5

Příjemné překvapení, sice už mi lezou na nervy geniální psychopati s tramíčkem z dětství, ale postava detektiva je sympatické, jazyk není jednoduché, čili čtivý. Jsem zvědavý na další díla této autorky.

farfalla13
10.07.2018 5 z 5

Super detektivka, těším se na další díly.

marketa.ul
05.07.2018 5 z 5

Bylo to dobré, co víc k tomu napsat. Luc, Ava i Natasha mi přirostli k srdci, těším se na další díly.

bigben
01.07.2018 4 z 5

Knížka měla rychlý spád, zápletka byla výborná, vřele doporučuji.

maikie
20.06.2018 5 z 5

Na mě místy dost drsné, ale jinak super :-)

marion111
20.06.2018 5 z 5

Výborná kniha, ráda doporučuji a těším se na další díly.

Vennde
15.06.2018 5 z 5

Naprosto DOKONALÉ!

MMacicekk
12.06.2018 4 z 5

Dokonalé stopy jsou prvním dílem nové série s dvojicí vyšetřovatelů v hlavní roli - Lucem Callanachem a Avou Turnerovou. Jedná se o nadprůměrné čtení, které zaujme především ty čtenáře, jimž nevadí nahlédnout do mysli šíleného psychopata při plánování a provádění jeho odporných činů, neděsí je potoky krve a brutální scény s mnohdy detailními popisy, a prahnou po napětí a překvapivých momentech. Dokonalé stopy jsou slibně rozjetou sérií, která sice není dokonalá, ale můžeme jen doufat, že s dalším dílem bude lepší a lepší.

alcerka
10.06.2018 5 z 5

Nemůžu dát jinak než plný počet. Nejsem častým čtenářem detektivního žánru. Tato kniha si mě ale nějakým způsobem zavolala, a už mě nepustila. Dlouho jsem nezažila pocit, kdy by mě děj takto pohltil. Musela jsem číst dál a dál. King byl tak úžasně úchylný psychopat, že jsem z něj měla husí kůži. Celou knihu jsem byla napnutá, jakým způsobem na něj vlastně přijdou. Jen konec byl na mě už docela dost drastický. Myslím, že tohle nebude úplně čtení pro slabé povahy...
Dvojice vyšetřovatelů mi byla rozhodně velmi sympatická. Jsem zvědavá, jak se to mezi nimi rozvine, proto si určitě nenechám ujít další díl série.

Illaa
10.06.2018 2 z 5

Znám mnohem lepší detektivky. Tahle měla hrozně pomalý rozjezd i průběh. Navíc mi vadilo, že tam autorka zamotala ještě další případ, který s hlavním zločinem neměl nic společného (odloužená novorozeňata v parku). Konec nebyl špatný, ale celkový dojem mi to už nevylepšilo.

Skotsko thrillery sérioví vrazi Edinburgh

Helen Fields