Catwoman - Zlodějka duší

Catwoman - Zlodějka duší https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/407505/bmid_catwoman-zlodejka-dusi-MIR-407505.jpg 4 188 37

Ikony DC série

Po Wonder Woman a Batmanovi přichází třetí díl úspěšné série o mládí superhrdinů. Kočičí žena z pera bestsellerové Sarah J. Maasové. Je čas zjistit, kolik životů tahle kočka vlastně má. Selina Kyleová se po dvou letech vrací do Gothamu, ovšem tentokrát jako Catwoman. Hraje nebezpečnou hru na kočku a myš, domlouvá zvláštní spojenectví, v noci se zaplétá s Batwingem a ve dne s pekelně krásným sousedem Luciusem Foxem. Přestože si myslí, že své minulosti unikla, šeredně se mýlí. Zvládne obětovat to, co je jejímu srdci nejbližší?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: ekniha , CooBoo

Catwoman: Soulstealer , 2018

Sixtinka144
25.02.2020 5 z 5

Už jsem si na 1000% jistá, že mě S.J.Maas nikdy nezklame. Tahle knížka? Jednoznačně naprostá pecka. Sama nejsem zastánkyně DC , mám prostě radši Marvel, tudíž se v tom tolik neorientuju.. Ale tohle? Fakt by si tuhle knížku měl přečíst povinně každý. Sama jsem ty hlavní "padouchy" v knížce neznala, (kromě Harley) ale i tak to bylo fantastické. Já autorku naprosto uctívám a netajím se tím, a všechny její knížky už jsem četla, ale téhle jsem se přece jen trochu bála, protože se v DC nevyznám....Přesto jsem knihu měla za pár hodin přečtenou, a každou stránku jsem si naprosto užívala... Takže pokud jste to ještě náhodou z téhle extra neobjektivní recenze nepochopili .... Přečtěte si tuhle knížku, stojí vážně za to, ostatně jako všechny knížky od autorky.... S.J.Maas je Bohyně .

CampHalfBlood
19.02.2020 4 z 5

Musím říci, že jsem si celou tuto sérii naprosto zamilovala, protože miluji DC a nejsem fanda komiksů a toto je skvělá alternativa. Zatím jsem četla všechny a musím říci, že ze všech jsem byla velmi nadšená.
Co se týče Catwoman, tak ta mě velmi bavila. Docela mě zklamal konec, který podle mě trochu strhl kvalitu této knihy, ale jinak se to četlo velmi dobře :)

Šárušš
13.02.2020 5 z 5

Autorku Sarah J Mass zbožňuji a ani v u této knihy mě nezklamala. Kniha, ač se má opravdu hodně stránek, tak se čte opravdu velice rychle.

Damonka12
22.11.2019 3 z 5

3,5 S. J. Maas píše opravdu skvěle, miluji její styl psaní a kniha se mi celkem líbila, ale pořád je tu fakt, že superhrdiny nemám ráda. A tudíž jsem se do knihy musela nutit, ale je fajn poznat také něco nového.

Andynka
13.11.2019 5 z 5

Zatím nejlepší kniha z téhle série. Velmi čtivá, akční, napínavá, překvapivá. Líbí se mi, jak do příběhu zakomponovalala spisovatelka i další známé DC postavy. Až mě mrzí, že ten příběh nebude mít nějaké pokračování. ????

MaléZlo
06.11.2019 3 z 5

Do knihy jsem se pustila kvůli oblíbené autorce. Nebylo to špatné, ale myslím, že mám raději vílí svět z jejího repertoáru. Kniha byla dobře napsaná, ale neoslovila mě tak, že bych přemýšlela nad dějem dopředu, jak vše dopadne, což normálně dělám. Poslední část nabrala grády a já byla ráda, že v práci není nikdo, kdo by mě nachytal při čtení :D

Malinali
04.11.2019 3 z 5

Jako filmy, me tento styl bavi. Ale cist mi to moc dobre neslo. Bud jsem u toho usinala nebo zjistila, ze nevnimam dej. Autorku mam moc rada, ale tato kniha me nejak nebrala.

zinon
02.11.2019 4 z 5

Nebylo to špatné, ale ani žádné nadšení se nekonalo. K této knize se už určitě vracet nebudu. Superhrdinové asi nebudou můj šálek kávy. Ale jedno Maas odepřít nelze...na konci knihy zase stříkaly emoce a já byla zase vyřízená :)

hurikan123
18.10.2019 5 z 5

jediný jako mínus bych dal ten moment kdy vám autorka vychrlí tolik věcí, které nějaká postava dělala a vy jste o tom nevěděli...
jinak ta kniha byla DOBRÁ!!!
jinak nepočítejte s aktivním milostným příběhem, autorka vymyslela celkem šikovně. ale nebojte, nějak to vymyslela :P *****

roman9276
18.09.2019 4 z 5

Hurááá. Konečně knižně zpracovanej komiksovej příběh, kterej stál za přečtení. Cesta Catwoman od jejího vyrůstání v chudinský čtvrti s matkou feťačkou a nemocnou sestrou, kdy po nocích bojuje v aréně, aby se jakž takž uživila. Parádička, ze Seliny se stává Catwoman, zlodějka, která nečekaně spojí síly s Poison Ivy a Harley Quinn. Dobře se to četlo, pobavil jsem se, nenudil jsem se a hlavně spojení těhlech třech postav mě mega bavilo. Konec dost klišé, ale jinak knížka super. Po šíleně nudný Wonderwoman a nevyužitym potenciálu Batmana jsem konečně dostal něco pořádnýho. Rozhodně stojí za přečtení! Maas to dala skvěle.

orangerose
03.09.2019 5 z 5

Vynikající akční knížka, prostě bomba :D

Adele02
19.08.2019 5 z 5

Tak jo. Dám tomu těch pět. Slabších pět, protože chvílemi už jsem si vážně říkala, že se to zbytečně natahuje, ale jenom na čtyři to není.

Maas znovu potvrdila, proč ji tolik miluju. O Catwoman jsem nevěděla vůbec nic, ale jméno SJM na obálce mi přišlo jako dostatečná záruka kvality - a že to byla jízda! Klasická Maas. Bavila jsem se celou dobu, bylo to akční, zákeřné, neskutečně vtipné i romantické. Miluju, jak všechny ty části pak zapadnou do skládačky a celé to dává smysl. Klidně bych si toho o Catwoman přečetla ještě víc.

Sabča92
18.06.2019 4 z 5

DC hrdinové a Sarah J. Maas... ano, měla jsem od knihy velké očekávání, bohužel pro mě, protože jsem z knihy až tolik nadšená nebyla. Na můj vkus bylo málo akce a romantiky, než jak jsem u Maas zvyklá. Přitom tato dobrota měla všechny suroviny, které já ráda.
I tak se mi četla dobře a hrdinku jsem si oblíbila.

1259
13.06.2019 5 z 5

Příběh byl hodně napínavý a plný zvratů. A naštěstí nechyběla ani trocha romantiky. Už se těším na další DC příběh.

berka4151
08.06.2019 3 z 5

Nejsem příznivec superhrdinů, ale byla to příjemná oddechovka. Kočička si chtěla hrát.

Kralicekusacek
22.04.2019 3 z 5

Tato kniha je nesporně velice zajímavá. Velkou slabinou je však samotná Catwoman. Zapomeňte na Mirka Dušína, Kapitána Ameriku, Napoleona či Alberta Einsteina, Catwoman z této knihy je ve všem převyšuje. Účelem podobných knih je vylíčit ústřední postavu v co nejlepším světle, a v komiksovém světě se tací hrdinové opravdu vyskytují, jenže Catwoman k nim nepatří, pročež to působí nepatřičně až nesmyslně. Zvláště při porovnání Seliny s ostatními členkami Gotham City Sirens (zde si tak ale neříkají), které v tomto románu dopadly celkem bídně, i když ve skutečnosti právě ony jsou ty geniální a vzdělané, Harley Quinnová je navíc lstivá, manipulativní a podobně, až se zdá, že autorka zaměnila jména postav, či spíše vzala jednu část osobnosti Harley Quinnové a vytvořila z ní Catwoman a z druhé její části šíleného vraha Harley. Nicméně doporučuji tuto knihu k přečtení, ať si každý udělá obrázek sám, když už nic jiného, tak se pobaví.

maja11231
18.04.2019 5 z 5