Hvězda vábí smrt

Hvězda vábí smrt https://www.databazeknih.cz/img/books/56_/56932/bmid_hvezda-vabi-smrt-exO-56932.jpg 3 15 5

Někdo zastřelil jednoho z nejbohatších Čechů, mladého podnikatele a bankéře s nepříliš čistýma rukama, milence Dity, známé zpěvačky a představitelky hlavní role ve zbrusu novém muzikálu. A nezůstane při jedné vraždě... Policie přizve k řešení ošemetného případu zkušeného kriminalistu ve výslužbě, který se na odpočinku přeorientoval na nový obor - psaní detektivních příběhů. Starému fachmanovi fušuje do řemesla jeho přítel, ambiciózní redaktor populárního denního listu a platonický ctitel pohledné Dity. Netradiční tým trpělivě rozplétá nitky, postupně odkrývá nečekané osobní, ba i politické souvislosti a nakonec dospěje k překvapivým závěrům. Není vyloučeno, že čtenáři příběh leccos připomene...... celý text

Iki1
20.08.2023 2 z 5

Průměrná česká detektivka s nepříliš uvěřitelným dějem. Jak bývá v našich detektivních končinách zvykem, policie příliš nevyšetřuje a musí nastoupit člověk zvenku. V tomto případě policejní důchodce. Než pachatele vypátrají, vesele vraždí a vraždí. Knižní konec je v tomto případě neuvěřitelně odbytý, jakoby lusknutím prstů autorovi došly nápady. Takže tohle je klasická kniha k letnímu bazénu, co tě lehce ukolébá až ke spánku, bez sebemenších ambicí, že by sis za měsíc pamatoval, o čem že to bylo.

jarin58
10.07.2019 4 z 5

Slušná detektivka,ale historické od pana Bauera se mi líbí více.

rafan65
06.07.2019 4 z 5

Moc pěkná detektivka slušná zápletka.

dagmar5477
14.05.2019 5 z 5

Povedená detektivka.

moničina
10.05.2018 4 z 5

Celkom dobrá krimi z prostredia showbiznisu, politiky a podnikania a žien, ktoré sú schopné kvôli kariére urobiť čokoľvek.

Kniha Hvězda vábí smrt je v