Sexy farmář

Sexy farmář https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/365738/mid_sexy-farmar-5Ac-365738.jpg 4 587 125

Údolí Hudsonu série

Roxie Callahanová pracuje jako soukromá šéfkuchařka pro nejbohatší, nejzákeřnější a kaloriemi nejposedlejší hollywoodské paničky. Když jí jedna menší nehoda se šlehačkou zničí pracně vybudovanou kariéru, ještě ráda se vrátí domů na východní pobřeží, aby na chvíli převzala rodinné bistro. Poté co jí místní farmář Leo Maxwell přiveze pár krásných bio oříšků, začne Roxie přemýšlet, jestli to léto v domnělém zapadákově přece jen nebude stát za to. Jenže Leo se ne nadarmo angažuje v hnutí Slow Food a na všechno jde radši pěkně pomalu. Na všechno. Roxie je odhodlaná vrátit se zpět do L.A. Nebo ji snad vábení líně poletujících světlušek a lechtivé farmářské fantazie přinutí zůstat nadobro?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Mladá fronta

Nuts , 2015

aja2605
05.01.2018 5 z 5

Moc pěkně napsané, vtipné, vtáhne vás to do děje a vyhodí až na konci. Po dlouhé době fakt super kniha .

Samira
04.01.2018 5 z 5

Tomu říkám dokonalý zákusek!

Novou sérii mé oblíbenkyně jsem si okamžitě zamilovala a vypadá to, že předčí všechny ostatní. Pravděpodobně se tolik nebude líbit masám jako například Nabíječ, ale mne si právě svou nenápadností, domáckostí a nevšedním kouzlem beze zbytku získala.
Na knize chválím skvělé a velmi živé postavy, které okamžitě vidíte před sebou, příběh i propojení s gastronomií, ještě teď se mi sbíhají sliny. Součástí knihy klidně mohly být i podrobné recepty.
Obrovskou vadou na kráse je tak pouze český přebal, který je doslova otřesný a naprosto nevhodný. Budu si muset vytisknout ten krásný originální s ořechy a decentním mužským torzem a tento přelepit. Už teď se děsím, jak přebalí pokračování, na které se jinak strašně moc těším..., protože tak kouzelné místo jako je Hudson Valley (Bailey Falls) ještě zdaleka nechci opustit.

Doporučuji!

andrea4315
28.12.2017 3 z 5

No, Nabíječ to samozřejmě není, ale je to v tom stylu -
sex, jídlo a humor. Jídla a sexu spousta, humor se tolik nepovedl. Těžko říct, zda se neztratilo v překladu. Z počátku mi to přišlo, že ten humor je tam až téměř násilně natlačen.
Ale postupně se našlo pár hlášek, které mě opravdu rozesmály.

georginaa
16.12.2017 5 z 5

od této spisovatelky čtu poprvé, příběh byl romantický, rychlý, čtení na jeden večer a celou dobu jsem měla chuť na ořechový dort.

LilliBell
15.12.2017 2 z 5

Asi nemam zmysel pre humor lebo v tejto knihe som nemohla najst nic prirodzene vtipne a neotrepane.. Tuctovy pribeh akoby nasilu vtipne vyrozpravany, vopred predvidatelny dej. Asi toto uz bola posledna kniha od tejto autorky, postupom klesa kvalita alebo sa mne meni vkus na dobru knihu...

láska erotika venkov farmy, hospodářství

Alice Clayton
americká, 1950