Sexy farmář

Sexy farmář https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/365738/mid_sexy-farmar-5Ac-365738.jpg 4 587 125

Údolí Hudsonu série

Roxie Callahanová pracuje jako soukromá šéfkuchařka pro nejbohatší, nejzákeřnější a kaloriemi nejposedlejší hollywoodské paničky. Když jí jedna menší nehoda se šlehačkou zničí pracně vybudovanou kariéru, ještě ráda se vrátí domů na východní pobřeží, aby na chvíli převzala rodinné bistro. Poté co jí místní farmář Leo Maxwell přiveze pár krásných bio oříšků, začne Roxie přemýšlet, jestli to léto v domnělém zapadákově přece jen nebude stát za to. Jenže Leo se ne nadarmo angažuje v hnutí Slow Food a na všechno jde radši pěkně pomalu. Na všechno. Roxie je odhodlaná vrátit se zpět do L.A. Nebo ji snad vábení líně poletujících světlušek a lechtivé farmářské fantazie přinutí zůstat nadobro?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Mladá fronta

Nuts , 2015

1moniccka
10.09.2018 5 z 5

jako romantika dost dobrý. A zápletka byla dobrá a hodně mi přišla smůtná

toulava
23.08.2018 3 z 5

Jako romanticko-erotická kniha to bylo trochu slabši. Ale vzhledem k tomu, že jsem to četla se stejným očekáváním, které mám u amerických rodinných komediích, tak to byla přijemná oddychovka. Hlavní hrdinka byla trochu šílená a umanutě si trvala na svých předsevzetích nezamilovat se. Sexy farmář, byl hipsterský pohodář s usměvem od ucha k uchu. Přimíchejte trochu slunce, jahod a koláčů a erotiky a je to zajímavé osvěžení, které se rychle čte. P.s. hloubku nečekejte

LenRan
03.08.2018 2 z 5

Nic moc, místy dost trapné, asi to mělo být vtipné, ale vyznělo to jinak. Nedokázala jsem se vžít do hlavní hrdinky, na můj vkus dost sebestředná blbka.

Zuzanka46
28.07.2018 3 z 5

Serie Koktejl s Caroline a Simonem byla úžasná, vtipná, sexy a nasadila laťku hooodně vysoko. Možná i proto je pro mě první díl nové série zklamáním. Předvídatelné, ne moc vtipné a ani jiskření mezi Leem a Roxie mě moc nebavilo... Bohužel, po dalším dílu této série už nesáhnu

Denčaa
18.07.2018 4 z 5

Po posledních dvou knihách, které mě od autorky úplně neočarovaly, se tato řadí na piedestal, k těm povedeným. Roxie je sympaťačka, stejně jako její farmář. K tomu přidejte zajímavé kulinářské vsuvky a skvělý román je na světě. Ano, u této autorky si cením, že do svého vyprávění vkládá i gastronomické odbočky, kterými je sama znalá. Mínus je, že má na to člověk potom chuť. Je to kniha úplně dělaná na letní čtení. Oddech, relax, nic složitého. Od Alice Clayon neočekávám nic převratného, ale vím, že se u jejich knížek zaručeně pobavím a najdu tam milý a čtivý příběh. Také musím pochválit dějovou linku v podobě farmaření, o bedýnkách plných ovoce a zeleniny, které si lidé mohli předplatit a celkové zasvěcení do systému na farmě. Více na: https://www.instagram.com/knizni_dilna/

Cher
14.07.2018 2 z 5

Taková letní oddychovka. Jen si nejsem jista, zda budu knihy této autorky vyhledávat.

liletka_a
13.07.2018 3 z 5

Celkem zajímavá kniha, která se stává nudnou od té doby, co se spolu hlavní dvojice vyspí..Je to neuvěřitelné, ale je to tak..:D Jako sexy farmáře si dokážu představit i ztřeštěnou kuchařku k němu, ale ty erotický scény neměly žádnou šťávu. Celkově ty postelové scény autorce moc nejdou.. :D Plus za obálku a za to, že kniha nebyla moc dlouhá... :)

ivousekk
30.06.2018 5 z 5

Hm, to se tak skvele cetlo, uplne samo. Nez jsem se nadala, byla jsem na konci. Sexy farmar je perfektni oddechovka na leto s velkou davkou romatiky, trochou humoru a primerene erotických scen. A připravte si ke čtení nějaké dobroty, budou se vám sbíhat sliny.
PS: jdu zjistit, kdy jsou v okoli nejake farmarske trhy, co kdyz tam byva sexy farmar s velkou okurkou? :-))))

Kačík
27.05.2018 4 z 5

Příjemná oddychovka, erotické pasáže se už pak hodně opakovaly.

Onceuponthetime
22.05.2018 4 z 5

Zase jsem se moc bavila. Na nabíječe to sice nemá, ale na toho nemá nic. Celou knihu se mi zbíhaly sliny a neustále jsem musela odbíhat do kuchyně pro malou svačinku. Doporučuji pokud se chcete pobavit a nasytit.

Tesset
21.05.2018 4 z 5

A. Clayton opět nezklamala. Podobně jako její další knihy je i tahle skvělá, prostě jedna velká humorná jednohubka (a koho trápí, že naprosto idealistická a nereálná). Jediná, pro mě ale zásadní, věc, která mi neseděla je český překlad názvu - Sexy farmář hm, v originále Nuts (tedy Oříšky) dokonalost! - jednak odkazuje na scény s ořechy a pak je to krásný dvojsmysl, který se k tomuto žánru perfektně hodí (kdo by nevěděl nuts se v angličtině používá pro jistou část mužského těla :)). A první scéna s čmelákem/včelou (taky nevím, zda jsou nesrovnalosti v překladu nebo i v originále) byla top. Doporučuji jako báječnou oddechovku.

Lee7
10.05.2018 4 z 5

Kniha byla vtipná se zajímavými recepty. Ale na můj vkus pěkně střeštěná.. Roxie mi a její rys chování mi přišel dost puberťácký.. škoda že se děj a některé scény opakovaly. Ale jinak jsem si knihu užila. Vypadá, že budeme mít další zajímavou sérii..

Mišule_11
02.05.2018 5 z 5

Juhuu.. další příběh, který mě skvěle bavil od této autorky! :) Příběhu nic nechybělo, dobře a rychle se četl. V průběhu byla i zápletka a naivní hlavní hrdinka se nakonec vzpamatovala, když si uvědomila, co vlastně chce! Pokud máte rádi tento typ příběhů, rozhodně si knihu přečtěte :)

denča1000
18.04.2018 odpad!

Kniha je sice oddychovkou, což jsem hledala, ale ačkoli byl začátek poměrně zajímavý, začala mě nudit a rozhodla jsem se ji odložit. Kniha mi přijde vhodná pro puberťačky, jelikož se tak hlavní postava i sama chová. Prostě je pro mě naprosto nezjímavá a ačkoli má velmi málo stránek, začne nudit už v polovině.

bafuskyBaf
10.04.2018 5 z 5

Za mě zase super počteníčko. Mám ráda knížky od této autorky. Je to vždycky oddychovka..

Vampier1
06.04.2018 2 z 5

Tak tomuhle se říká "červená knihovna"? Hezky napsáno, škoda jen, že autorka plýtvá nadáním na tento druh literatury :-) O nějakém ději nemůže být řeč. Celou dobu jde jen o farmářovu obrovskou cuketu. Prokládáno občasnými recepty na pečení dortů. Oddychovka to není úplně zlá, ale další díl už asi vynechám.

Knižní střípky
04.04.2018 3 z 5

Tento typ knih čtu velmi výjimečně, nevyhledávám je, ale čas od času se nechám zlákat a dám na doporučení. Toto se stalo i u tohoto dílka a musím říci, že to nebylo až tak hrozné, ale přiznám se rovnou, pro mě to zachránilo hlavně to jídlo :-) nebýt toho, asi bych knihu odložila nebo jenom přelétla....Ale jelikož postavy byly sympatické a prostředí amerického maloměsta mám vždy ráda a kniha byla psána vtipnou a svižnou formou, nevylučuji, že si přečtu i další díl, až vyjde.

Princezna_1
03.04.2018 2 z 5

nic moc.

munka
02.04.2018 4 z 5

Pekná oddychovka na upršaný víkend. Príbeh, ktorý potešil a hodil návnadu vedľajšími postavami na ďalšie pokračovanie.

Janie061
27.03.2018

Claytonovou mám opravdu ráda. Její série s Nabíječem, mě dokázala tak rozesmát, že jsem ji zařadila na první místo ve svém žebříčku "kniha co mě rozesmála" .
Sexy Farmář, už pro mě byla povinnost. Samozřejmě, výborná kniha. Alice vše dokáže propojit, takze Roxie vidíme se Zrzkou. Ovšem musím přiznat, že všechny knížky jsou hodně podobné.
Stejně je mi to jako čtenáři jedno a dal si budu knížky od ní kupovat. Aspoň víte co od ní můžete čekat a to co očekávám já, v knize vždy najdu.
Jediné co mě na této knize naštvalo, byl český překlad. Nuts...skvěle se hodí, popisuje děj, máme tam i ten dvojsmysl ;p. Který pako to pojmenovalo Sexy Farmář fakt nevím, ale na místě bych ho vyrazila.

láska erotika venkov farmy, hospodářství

Alice Clayton
americká, 1950