Vicious: Divoká láska

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Emilia Říká se, že láska a nenávist jsou stejné pocity, jen zrozené za jiných okolností. Je to pravda. Muž, který ke mně přichází v mých snech, mě taky pronásleduje v mých nočních můrách. Je to vynikající právník. Prohnaný zločinec. Neodolatelný lhář. Před deseti lety mě donutil utéct z malého města, kde jsme žili. Teď si pro mě přišel do New Yorku a neodejde, dokud nepůjdu s ním. Vicious Je to hladovějící umělkyně. Krásná a pomíjivá jako třešňový květ. Před deseti lety vtrhla do mého života a všechno obrátila vzhůru nohama. Emilia LeBlancová je totálně mimo můj dosah. Je to totiž bývalá přítelkyně mého nejlepšího kamaráda. Žena, která zná moje nejtemnější tajemství. To by mělo stačit, abych se za ní přestal honit. Ale nestačí. Jenže ona mě nenávidí…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/41_/413461/vicious-divoka-laska-VhQ-413461.png 4.4160
Série

Hříšníci 1.

Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Baronet
Orig. název

Vicious, 2016

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (44)

Kniha Vicious: Divoká láska

Přidat komentář
PetraN17
15. října

Čekala jsem, co se z “Vikouše” vyklube ....,no ... ale těším se na další knihy

inom
14. října

Tímto se L. J. Shen dostává mezi mou topku autorek. Barva půlnoci se mi líbila, ale Vicious byl Topka. Po dlouhé době mě takto příjemně překvapila kniha, od které jsem to nečekala. Líbilo se mi, že i přesto, že se Vicious zamiloval nepřestal být sám sebou. Nemám ráda příběhy, kde hrdina je celou dobu kretén a na konci se z něj stane emocionální troska. Vicious od začátku až po konec zůstal bad body, a za to L. J. Shen děkuji. Nyní jen netrpělivě čekám na konec měsíce, kdy má vyjít její další kniha - Ukradnutý bozk.

margitka13
14. října

Na Viciousa som sa neskutočne tešila. Zbožňujem knižných "zlých chlapcov" a on bol toho dokonalý prototyp. Temný, vášnivý, neodolateľný Vic v protiklade s krásnou, priateľskou a nedostupnou Emiliou.
Páčilo sa mi, že príbeh sa odohráva o 10 rokov neskôr, kedy už sú takýto ľudia vyzrelejší ale trošku mi na začiatku vadilo to skákanie do minulosti. Možno keby to bolo lepšie usporiadané...
Ale každopádne sa mi kniha veľmi páčila a teším sa na ďalšiu časť.

Shanib
13. října

Viciouse jsem od vydání v originále četla snad 3x a asi se vrhnu i na českou verzi, abych si ho vychutnala ještě víc. Je to neotřelý (anti)hrdina, který se za své chování rozhodně nikomu neomlouvá. Je to bad boy v tom pravém smyslu slova. Emilia mu ale nezůstává nic dlužná a není to žádná dáma v nesnázích. Chemii mezi nimi zbožňuju, oba dohromady prostě dávají smysl. Závěr knihy bez chybičky a L. J. Shen tímto moc děkuju za jednu z mých nejoblíbenějších romantických knížek!

lusitta05
13. října

Neviem sa rozhodnúť, čo ma viac rozčuľovalo, či Vicious, alebo pocit, že kniha je taká zlátanina viacerých kníh co som už čítala. Polámaný, krásny a bohatý Vicious a krásna, chudobná, ale nezávislá Emilia. Nedala si skákať po hlave a Vicious musel trochu zabrať aby ju získal späť. Keďže mám rada dobré konce, tak to vyvážilo skoro všetky negatívne pocity.

MarKy95
12. října

Krásná kniha, pro mě mnohem lepší než první díl. Už se nemůžu dočkat až vyjde další. Nejraději bych šla číst znovu. :)

anishta
12. října

I přes to, že jsem na to byla dost natěšená, takže očekávání byla vysoká, tak se mi to dost líbilo. Bylo fajn, že příběh nebyl o dvojici středoškoláků, ale posunul se o deset let později, kdy už oba dozráli, našli směr života a něco si prožili. Za mě pecka.

havrmoni
11. října

No tak tohle bylo úplně jiné než předchozí díl. Lepší, mnohem lepší. Viciouse jsem fakt neměla ráda, bylo mi líto čím si jako dítě musel projít a bohužel se to na něm podepsalo. A jak s oblibou píšu u histor. romancí, že se mi líbí napravení prostopášníci , tak tady si tím nejsem jistá. Čtení to však bylo parádní, hlavně kvůli tomu jaký byl.

Katka7922
11. října

Knihu jsem přečetla za dvě noci :-) Moc se mi líbila. Tak jak jsem v Defy nesnášela Viciouse tak teď jsem v téhle knize nesnášela Deana :-)
Vicious je skvělý drsňák a vůbec to není milý chlápek, ale po tom co všechno má za sebou se není čemu divit.
Parádně se vypořádal se všemi svými nepřáteli a nakonec získal i srdce překrásné dámy :-)

mimisko
11. října

Tahle kniha se mi líbila. Líbilo se mi, že se mi Vicious nelíbil. On je to spíše anti hrdina než hrdina. Líbilo se mi, ze Emilia nebyla nana, která vzdycha a ochka pokaždé když Viciouse potká ale žena pevne nohama na zemi ale občas si ulitne a nebojí se Viciouse zrušit jak jarni sníh. Podobného magora jako byl Vicious jsem v knižce dlouho nepotkala. On to totiž fakt byl nějaký,, pad'' jestli socio nebo psycho nevím já psychologii nestudovala ale byl tak chudak nenormální, že mne to bavilo číst hlavně kuli němu.

EvaSupovic
09. října

Přečteno, líbilo se, tečka :-D

3