Ruckus: Šílená láska

Ruckus: Šílená láska https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413457/bmid_ruckus-silena-laska-mKp-413457.png 4 792 138

Hříšníci série

Rosie Říká se, že život je krásná lež a smrt bolestivá pravda. Je to pravda. Nikdo mě nedonutil cítit se víc naživu než ten, kdo mi neustála připomíná, jak mi utíká čas. On je moje zakázané jablko. Také je to bývalý přítel mé sestry. Předtím, než mě odsoudíte, ale musíte vědět: Že to já ho viděla první. Že to já jsem po něm jako první zatoužila. Že to já ho první milovala. O jedenáct let později vtrhl do mého života a chce dostat druhou šanci. Dean Cole se chce stát mým rytířem na bílém koni. Jenže co když přijel pozdě? Ruckus Říká se, že ty nejjasnější hvězdy mají nejkratší život. Je to pravda. Ve světě, kde je všechno nudné, Rosie září jako hvězda Sirius na nebi. Před jedenácti lety nás osud rozdělil. Tentokrát se ale nehodlám vzdát. Rosie LeBlancové zjistí, jak tvrdě dokážu bojovat, abych dostal to, co chci.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Ruckus , 2017

keiko33
15.10.2020 5 z 5

Za mna super. Dean bol uplne iny, ako Vic. Bol taky soumen, no v sukromi mal svoje problemy, o ktorych nevedeli ani hot holes. Co sa tika Niny, cakala som nieco ine. Rosie to mala tazke so svojou chorobou. Je tazke zit s tym, ze sa asi nedozijete ani styridsiatky. To ze bol Dean s dvomi sestrami davam za vinu Rosie. Keby Milly neustupila, netrpeli by tolko a neprisla by o roky s Deanom.

leník511
30.09.2020 3 z 5

Sice to pořád nebude patřit mezi mé nejoblíbenější knihy tohoto žánru, ale líbilo se mi to víc jak Vicous a epilog byl vážně krásný...

salča
20.09.2020 4 z 5

Láska,sex,přátelství,lež,nemoc a závislost-to vše vystihuje příběh Deana a Rosie.Příběh s nepředvídatelnou zápletkou a napínavým koncem.

Kiuska
09.09.2020 2 z 5

Oproti prvnímu dílu u Viciouse bylo tohle o něco lepší a občas i vtipné. On už je menší magor, ale stále sebestředný jako blázen. Rosie si mě ale získala pro její silnou vůli žít a být samostatná. Jejich příběh už se četl o něco lépe.

Nel-ly
04.09.2020 2 z 5

Lepší (ale lepší než Vicious jsou i noviny Metro), chvílema i sranda. On méně psychopat. Zápletka zajímavější.

Hloupý? Určitě.
Uvěřitelný? Tak o to nám v těchhle knihách nejde.
Čte se to dobře? Ano.
Budu to chtít ještě někdy číst? Ani náhodou.

pipa36
01.09.2020 3 z 5

Příběh dalšího ze čtveřice FHH, tentokrát Deana. Dobře se to četlo, místy to bylo i vtipné, ale překvapení se nekonalo. Deanův přístup k dobývání ženy jeho srdce byl z jedné strany přímočarý a zarputilý, z druhé strany lehce egoistický (spíše ve smyslu že věděl, co chce než ve smyslu přehlížení zdravotního stavu své vyvolené). Jen mám (asi trvalý) problém s přeslazenými konci v tomto typu knih. Sice sama nevím, jak jinak by měly končit, ale takové to pohádkové "...a žili šťastně až navěky..." mě neuspokojuje. Za mě 3*.
Konec léta - konec knižního pankáčství.

PandickaAdka2
29.08.2020

(SPOILER) Podľa mňa lepšie ako jednotka, aj keď nemám rada hlavných hrdinov ktorý pretiahnuť všetko čo sa dá.. a ona musí byť tiež dobre blbá že jej nevadí ked trtká každý deň inú.. a ešte keď spal s jej sestrou.. ja by som o takého ani bicykel neoprela.. chvála bohu za ten koniec, ten bol super.

Majka1979
18.08.2020 5 z 5

V porovnaní s predošlým dvoma bola táto trošku slabšia, ale určite stála za prečítanie. Vzťah Deana a Rosie je trošku iný ako tie medzi ostatnými z ich partie. Dôvody sú jasné, jej choroba a jeho život, ktorý nebol vôbec tak jednoduchý ako si všetci mysleli. A otvorí sa hlavne Rosie a ona sa zveri do rúk jemu. A samozrejme nechýba aj podpora najbližších a aj partie šialených kamarátov, no to k tejto šialenej partii patrí. A samozrejme sa dozvedáme aj o živote ostatnych párov ????
Už teraz sa neviem dočkať, kedy začnem čítať ďalšiu časť ????

petrulka
10.08.2020 odpad!

Nuda, samá klišé, navíc špatně napsané..ufff

meda2007
05.08.2020 5 z 5

Libi se mi jak autorka prolina minulost s pritomnosti a dava nam nahlednou proc je to tak jak je. Take jsou super pohledy obou hlavnich postav. Tento pribeh se trosku tahnul ale potrebovala jsem to docist co nejdriv. Musela jsem proste vedet jak skonci Rosie. A i v epilogu me autorka napinala jako strunu a napsala to skoro az na konec.

Kubikuli
02.08.2020 3 z 5

Trentův příběh se mi líbil o chlup více, nejen pro to, že měl o dost větší jiskru. Tenhle námět byl taky pěkný, nemoc vs. závislost, ale zbytečně to pohltilo celou knížku. Takže některé pasáže už byly až moc. Každopádně je super psaní kapitol z pohledu obou.. :) Myslím, že všechny příběhy stojí za přečtení. Postavy se v knížkách hezký prolínají :)

etell
30.07.2020

Tento príbeh ma bavil najmenej z tejto série. Asi mi nesadli postavy.

jitka7
29.07.2020 3 z 5

Příběh Vicouse byl prostě top. Trošku pohádka a klišé, ale na druhou stranu hezký popis minulosti s přítomností. Rosie byla podle mého gusta, jízlivá, optimistická a konec příběhu, to byla prostě pohádka.

Kakatja
26.07.2020 5 z 5

Zase super. Líbilo se mi to prolínání minulosti, jak to bylo z pohledu Ruckuse a Rosie. Opět potvrzení toho, že každý má svého démona. Avšak příběh Viciouse byl lepší ...

AliceTief
08.07.2020 4 z 5

Super počteníčko, chlapec trošku přelétavý, ale nakonec stál pouze o tu jednu, trochu pohádka ale dobře napsané a krásně se četlo =)

Ditules
08.07.2020 3 z 5

Rosie mi z první knihy docela přirostla k srdci, o to víc jsem se těšila na její příběh. Oddechovka.

AnnieR.
01.07.2020 4 z 5

Zatím jsem četla jen Ruckus a Defy, ale chystám se i na ostatní.

Ruckus: Šílená láska
Je to krásná kniha s pěkným příběhem. Jelikož jsem začala Ruckusem, tak nevím jak se Dean choval v předešlé knize. Ale tady byl naprosto v pohodě. Vlastně skoro žádný hádky a romantika mezi Rosie a Deanem se mi líbila, až na to že Dean byl trochu holkař, ale takhle to v takových knížkách bývá. Určitě si přečtu někdy znova a těším se až se mi do ruky dostanou všechny.

zuzana0307
24.06.2020 5 z 5

Och môj...! Ja naozaj nemám dosť. Toto môžem čítať asi až do konca života. Postavy boli úžasné. Ruckus bol nie len sexy, ako sme už očakávali, ale mal aj svoje nežné chvíľky. Rosie bola diagnostikovaná cystická fibróza, vedela, že jej život môže byť veľmi krátky a nepredvídateľný. Ona sa však nevzdávala, bojovala ďalej, avšak chcela byť samostatná - uz vôbec nechcela, aby sa s ňou zaobchádzalo ako v rukavičkách. Jedinú vec, ktorú odmietala bola láska, nechcela, aby bola krátka a spôsobila aj niekomu inému bolesť.
Dean bol tým, čo vo svojom živote nič nepotreboval, s dokonalou kariérou, peniazmi, ktoré mohol minút na čokoľvek. V knihe však bola časť z jeho života, ktorá mi úplne zlomila srdce a vôbec som niečo také nečakala. Verte mi, ak ste si v predchádzajúcej časti znepriatelili Deana, teraz mu prosím dajte šancu. A Rosie je jednou z najsilnejších hrdiniek, o akých som čítala.

Zuzana207
22.06.2020 3 z 5

Na knihu som sa doslova vrhla, naladená z predošlých častí. Ale musím povedať, že Rosiina choroba bola pre mňa nemilým prekvapením. Žiaľ, pri práci som v kontakte s chorými ľuďmi, takže miesto oddychu som mala pocit akoby som zas prišla do práce. Inak príbeh je pekne spracovaný, oceňujem Deanov láskavý prístup k Rosie. Ale u mňa tentokrát to nie je na plný počet hviezdičiek.

Jejunka
21.06.2020 5 z 5

Moc jsem se na knihu těšila a jsem opravdu spokojená. Tohle jsou knihy ke kterým si dokážu představit že se vrátím. Vicious byl fakt top. Tohle teda byla taky dost dobrý. Teď se už trepu na třetí díl