Vášnivý duel

Vášnivý duel https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/404048/mid_vasnivy-duel-xB2-404048.jpg 4 75 18

Ve čtvrté knize z cyklu Hříšní ctitelé je Niall Lindsey, hrabě z Margrave, nucen po souboji opustit Anglii. Protože doufal, že jeho tajná láska Brilliana Payneová půjde s ním nebo na něj alespoň doma počká, velice ho zasáhlo, když ho po dvou měsících otec informoval, že se Brilliana provdala za Reynolda Trevora. Po sedmi letech dostává Niall milost, ale musí ji vykoupit splněním úkolu, který mu zadalo ministerstvo vnitra a na který dohlíží jeho přítel Fulkham. Niall je po návratu do Anglie nucen znovu se setkat s nyní ovdovělou Brillianou a po předstíraném zasnoubení začít společně pátrat po bandě padělatelů bankovek, spojených nějak s jejím otcem. Jejich dávno pohřbené city se ve společnosti toho druhého znovu dostávají na povrch, až Niall uvažuje, kdo je nebezpečnější, jestli tajemný padělatel, nebo žena, jež ho znovu tak rychle okradla o srdce...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

The Pleasure of Passion , 2017

karamelka57
24.07.2022 5 z 5

Zboznujem znovuvzkriesene stare lasky, takze ja som si "pochutnala". V predoslom diele mi Brilliana pripadala nezazivna, mdla, nemastna-neslana a tu pozrimeze aka vasniva rebelka sa z nej vyklula :)))

moudivlacek
27.01.2022 5 z 5

Miluji příběhy této autorky, všechny její série si užívám, a tuto též. Na příběh Nialla jsem se moc těšila a rozhodně mě nezklamal.
I když ze začátku to nevypadá, Niall a Bree mají společný úkol od lorda Fulkhama, který je důležitý pro oba dva i jejich rodiny. Přesto a možná právě proto oba dva zjišťují, jak se změnili po tolika letech od jejich rozchodu. A na povrch vyplouvají utajená tajemství a pravdy, které měly zůstat "schované".
Příběh opravdové lásky, příběh o tom, co po dvojicích dřív žádala společnost a rodina, a co vlastně zamilovaní té doby chtěli vlastně sami.
Moc se těším na díl s lordem Fulkhamem.

ariel platto
12.01.2021 1 z 5

Neskutečně zdlouhavé a dokola se furt omílající úvahy hlavních hrdinů. Kniha mi nic nedala.

cukrovka
28.12.2020 5 z 5

Tak jak už jsem u této autorky zvyklá opět pěkné čtení. V rámci tohoto žánru autorka dokáže dobře nakombinovat lásku, dobrodružství, erotiku i trochu detektivního pátrání. Svižné, příjemné čtení.

vcielka
17.07.2020 4 z 5

Celkom prijemny pribeh. Kym Bree v predchadzajucej casti bola taka nemastna neslana, teraz bola celkom mila. Pacili sa mi ich rozbroje na zaciatku. Skoda, ze tak rychlo vyslo nedorozumenie najavo a uz voci sebe nepocitovali taku zradu. Trosku by sa mi pacil pribeh viac, keby sa viac ponatahovali :)

Maruš.D
12.06.2020 4 z 5

Niall se mi líbil, těšila jsem se na jeho příběh, už jen kvůli jeho činům v předešlém díle. Kdo mě trochu zklamal byla Bree, která naštěstí potom dostala docela rozum. Líbil se mi na ní Její talent v kresbě, který byl proti ní trochu zneužit. Jinak se kniha četla moc pěkně, nebyla dlouhá, ani nudná a hezky si u ní odpočinete. :-))

mariva
29.10.2019 4 z 5

I když jsem nečetla jiné knihy ze série, dala se kniha číst samostatně. Docela příjemné odpočinkové nenáročné čtení.

munka
27.05.2019 5 z 5

Ďalšie pokračovanie príbehu, ktorý sa začal odchodom Nialla do cudziny a teraz jeho návratom domov. Romantika, trochu napínavá zápletka a očakávaný koniec. Teším sa na Fulkhama.

Terisek99
11.12.2018 5 z 5

Kniha se mi líbila. Zajímalo mě jak dopadne Niall.

LilianaFalcon
07.11.2018 3 z 5

Něco téhle knížce prostě chybělo nebo možná naopak přebývalo?
Přijde mi, že detektivní zápletka nebyla tak silná, aby vynahradila poměrně rychlé rozuzlení komplikovaného vztahu mezi Bree a Niallem.
A nějak mi celkově neseděl konec, kde autorka úplně překopala povahu jedné postavy. Jasně, že je normální vytáhnout sem tam nějaké polehčující okolnosti, ale tohle bylo prostě příliš.

alzbeta4340
18.09.2018 5 z 5

Na tuhle ústřední dvojici jsem se těšila a vůbec mě nezklamali.
Dá se číst i samostatně, ale pokud znáte předchozí díly série, určitě si knihu ještě víc užijete.

mikika
29.08.2018 4 z 5

když si člověk vybaví, o co šlo v předchozích dílech, je fajn, jak to do sebe zapadá, jak se postavy propojují. jinak průměr.

Ditules
23.08.2018 3 z 5

,,Sabrina, ta nezklame nikdy!", jak mi řekla paní průvodčí ve vlaku, když mě nachytala s touhle knihou. A měla pravdu. Opět skvšlá zápletka. Akorát teda jméno Brillianna... :D

Maruš.D
31.07.2018 4 z 5

Jak už jsem jednou psala, Sabrina J. Nemůže zklamat a ani u této knihy to není jinak. Kniha je vtipná, napínavá, zajímavá, není nudná a zamilujete si ji, jako všechny ostatní :-))

havrmoni
15.07.2018 4 z 5

Líbila se mi o trochu víc než první díl,ale míň než předchozí dva. Bree jsem nepřišla na chuť už v tom minulém díle a tady to nebylo lepší. A taky tu bylo pár hluchých nezáživných míst,plných opakujících se myšlenek.

Zuzuli026
12.06.2018

Super séria.No zbožňujem všetky jej knihy.Ak hľadáte dobrú autorku historických románov z kvapkou dobrodružstva a pekne napísanými milostnými scénami určite po nej siahnite.

rampapa
06.06.2018 5 z 5

Knížka se mi moc líbila Neill a Bree jsou prostě úžastní. ❤❤Vřele doporučuji.

lenka9778
06.06.2018 5 z 5

Tak po dlouhé době jsem byla s knížku spokojená a zhltla ji na jeden nádech. I epilog mě uspokojil, a už se těším na Fulkhama. :)