Hříchy Hollywoodu

Hříchy Hollywoodu https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/419931/bmid_hrichy-hollywoodu-8cT-419931.jpg 4 334 82

NE VŠECHNY PROTIKLADY BY SE MĚLY PŘITAHOVAT… Cole Masten je herec, kterého opustila jeho superslavná manželka. Dokonalý hollywoodský manžel se tak stává nejžádanějším hollywoodským nezadaným mužem. Jde z jedné party a jedné postele do druhé a město Los Angeles se musí mít na pozoru. Summer Jenkinsová je děvče z malého městečka Quincy ve státě Georgia. Summer umí dobře vařit, v posledním ročníku na střední ji zvolili za nejkamarádštější holku školy, ale pak přišlo fiasko se svatbou… Tihle dva pocházejí ze dvou naprosto odlišných světů a jejich životy se nikdy neměly protnout. Pak si Cole přečte knihu o městečku, v němž žijí šťastlivci, kteří vydělali jmění na akciích Coca-Coly. O šest měsíců později už vystupuje ze soukromého tryskáče na prašném letišti v Quincy a spolu s ním přichází i Hollywood a jeho hříchy. Summer od začátku ví, že s Colem budou jen problémy. Jak pro jejich město, tak i pro ni samotnou. Protože ne všechny protiklady by se měly přitahovat…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Mystery Press

Hollywood Dirt , 2015

pollyn
11.08.2021 4 z 5

Moc se mi líbila její hrdost. Byla ohromná hrdinka :)

Jita160
02.07.2021 5 z 5

Pro mě hlavní hrdina Koky kohout. Zaujalo vás to?
Kdo potřebuje milý nenáročný příběh dvou rozdílných lidí,které spojil film tak neváhejte.
Sumer velmi chytrá a neústupná žena, které se předsvatebni hostina změnila v peklo,shání prostředky aby zapomněla a ujela vzpomínkám.
Cole jak jinak než bohaty a arogantní blbec,který si myslí že má vše...peníze,slavu a krásnou ženu.Ouha i tací se mohou spléct.
Moc jsem se bavila, doporučuji.

lihate
21.06.2021 4 z 5

"Láska znamená, že v někom naleznete druhou část svojí duše."

Co napsat... Faktem zůstává, že jsem očekávala naprosto něco jiného, a myslím, že hlavně kvůli tomu jsem se nemohla ze začátku začíst. Navíc mě zprvu dost zmátlo, že kapitoly, které nevypráví Summer jsou psané v er-formě, což jsem ještě u žádné jiné knihy nepotkala. Hned po několika kapitolách jsem ale pochopila, že to není jen o plytkém tlachání, ale že si oba nesou svou minulost s sebou a budou s ní chtě nechtě bojovat. Povedlo se mi začíst se a v druhé části knihy se mi nešlo odtrhnout. Přesto, že mě kniha nevystřelila z trenek, jsem se nenudila, zasmála se a celkově se mi příběh líbil. Energie a napětí mezi hlavními postavami, jejich uštěpačné a nadrzlé rozhovory a celkové prostředí filmu, prostě miluji.

„Trčím tady ve vyklizené oblasti s asistentem stojícím na stráži ve městě, do kterého už nepatřím, jdu pozdě na rozhovor se svojí manželkou a jejími právníky – kteří byli před pitomými šesti měsíci ještě mými právníky –, abychom projednali rozdělení života, ve kterém jsem byl docela šťastný. Normálnost je v Hollywoodu tak pokřivená jako dohody, které uzavíráme.“
„Žiješ tady, pracuješ v průmyslu. Ale nemusíš jím být.“

tereza1198
27.05.2021 4 z 5

Ano, je to plné totálního klišé, ale já se bavila. Přesně takovou pohodovou, odpočinkovou knihu jsem potřebovala. Bohatý sexy herec a hubatá holka z Georgia. No jak by tohle mohlo dopadnout? Zajímavé jsou i vedlejší postavy.

Jurajovamaka
03.03.2021 3 z 5

Pohodové čítanie pre milovníčky romantiky. Krásni a hrdí hlavní hrdinovia, atraktívny námet, detektívna zápletka, vplyv minulosti a samozrejme šťastný koniec. ✌

malazluta
03.02.2021 2 z 5

Nudný a poměrně hloupý příběh...

jankka0s
10.12.2020 1 z 5

Takové plkání, prostoduchost a průhlednost příběhu od začátku do konce jsem už dlouho nečetla. Ani jako oddechovka se to nedá, protože to je neskutečně tupé, včetně krajně nesympaticky zpracované hlavní hrdinky, která má být asi něco jako žena vamp a přitom je to jen kr..va. Uf, nechápu to hodnocení zde.

Tammy11
27.11.2020 1 z 5

Núďo...:-(

čtenářka301
28.10.2020 2 z 5

Vážně to drhlo. Anotace lákavá, podlehla jsem vábení na lehké čtení na pláž a nepovedlo se. Variace na Popelku v ničem originální, hlavní postava mě permanentně štvala, přestože měla působit jako utlačovaný a všemi stíhaný rebel. Nevím, co na knize vzbudilo takovou senzaci.

Vendulik
18.10.2020 1 z 5

Kniha byla nudná. Ani závěr to nezachránil. Pro mě veliké zklamání. Musel jsem se do čtení nutit

tynka65
05.10.2020 3 z 5

Kdo by nemiloval Hollywood?.. Příjemný romantický příběh se skvělými hlavními hrdiny. Summer je skvělá, strašně mě bavilo jak je přímá a Cola stírá a nebere si k němu žádné servítky... No a Cola musí milovat každá ženská, prostě krásný kus chlapa, který je pozorný a láskyplný (teda až nakonci) . A to vzájemné popichování bylo opravdu osvěžující ... Určitě mrknu na další knihy od autorky..

suzanne1997
05.10.2020 4 z 5

Příběh je stoprocentně zajímavý. Krásně se čte a už od první stránky si čtenář připadá jako by byl jeho součástí. Na škodu není ani střídání popisu z pohledu Cola a Summer. Plusem jsou i krátké kapitoly. Ale ... Kniha je skvělá asi do tří čtvrtin, pak začíná autorka z ničeho nic přeskakovat a jakoby už ten příběh chtěla mít za sebou, rychle všechno vyřešit a pořádně se tomu ani nevěnovat. A přesně tohle se mi na knize nelíbilo. Všechno tak krásně plyne a já čekám na pomalé pokračování a ne konec během třiceti stran. Kdyby si s tou poslední částí autorka pohrála a pořádně ji rozvedla, byl by příběh perfektní. :)

Terez9119
21.09.2020 4 z 5

Mělo to spoustu klišé, ale četlo se to příjemně. Milostné scény do filmu tlačila autorka stejně urputně a okatě jako hlavní hrdina. Cole je sladký hrdina, i když ze začátku je typická hollywoodská hvězda. Jeho vztah ke Kokymu je jedinečný. Summer je celou dobu trochu nesympatická, ale zase není žádná blbka. Fajn příběh, který bez větších zvratů plyne k neodvratnému šťastnému konci.

Maruš.D
18.09.2020 4 z 5

Nejvíce jsem si oblíbila Kokyho. Hned jsem měla chuť jet do krámu si takového mazlíčka pořídit :D
Moc jsem od knihy nečekala, ale přijemně mě překvapila. Příběh měl hlavu i patu, chemie zde fungovala na jedničku a styl psaní mi v celku vyhovoval. Neměla jsem problém ani s jednou postavou, nebylo jich zbytečně moc, což je za mě plus, že se neztrácíte v příběhu. :-)

keselylenka
13.09.2020 5 z 5

Za mě přesně splnila očekávání víkendového oddechu. Lehce se četla, romantika i erotika fungovala.

xena_petra
09.09.2020 5 z 5

Tuhle knihu jsem si už od prvních stránek zamilovala a pokračovalo to až do konce. Rozhodně jsem se u toho i zasmála. Je to jedna z mojich nejoblíbenějších knih a to jsem jich opravdu přečetla hodně.

Anniee
06.09.2020 4 z 5

Jak já miluju tyhle pomalý love/hate romance. Prvních cca sto stran bylo sice pomalých až až, ale zbytek knihy to vynahradil.
Hlavní hrdinka má mozek (!!), hlavní hrdina na začátku moc ne, ale tak už to u chlapů bejvá. Prostředí je dost jiný než jsem zvyklá, ale je to příjemná změna. Celkově je to moc fajn, úžasný vedlejší postavy, úžasně vystavěnej příběh, perfektně fungující chemie.

PetraBery
22.08.2020 4 z 5

Chemie mezi Summer a Colem fungovala na jedničku, pohodová, vtipná, moderní verze pohádky, jak chudá dívka / žena ke štěstí a lásce přišla. Mě se to četlo moc dobře, takže 4 zasloužené hvězdy.

Kubikuli
22.08.2020 3 z 5

Jsem na vážkách mezi 3 a 4 *.. knížka je místy hodně vtipná, svým způsobem i originální. Koky tomu dodává šmrnc. Místy je však zbytečně zdlouhavá a nudná a máte chuť ji odložit.. Postavy bych zhodnotila jako celkem v pohodě. Slavný hollywoodský herec, a obyčejná bloncka z vesnice. Jako proč ne :) Pohádka pro dospělé, jak dělaná :)

Kešu1981
21.08.2020 5 z 5

Za uvítací dárek - Kokyho dávám plný počet. Tak skvěle sem se už dlouho nepobavila.

zfilmováno milostné romány erotika Hollywood herci

Alessandra Torre
americká, 1985