Hrdina ekniha

Samostatný příběh od autorky oblíbené série Dublin Street. Pro Alexu Hollandovou byl vždycky hrdinou její otec… dokud nezjistila, že ona a její matka nebyly jedinou rodinou, kterou měl. Zrazená a nejistá se snaží aspoň uspět ve své profesi, ale když má v popisu práce schůzku s Cainem Carrawayem, povolí jí nervy. Tenhle nádherný, úspěšný muž je s její minulostí až příliš spojený. Jak se tedy vlastně stalo, že kývla na jeho nabídku stát se jeho asistentkou? Přestože Caine není právě vzorný šéf, navzdory minulým i čerstvým sporům je to k sobě začíná táhnout....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/399968/hrdina-wMK-399968.jpeg 4.1455

Hero (2015)

Vydáno: (ekniha), Ikar (ČR)

Kniha Hrdina

Adele0511

Za mě teda bohužel zklamání. Knihy od této autorky mám hodně ráda, ale tahle knížka...:-( Začátek nebyl špatný ale asi cca po 30 stránkách jsem už jen rychle listovala a pak přečetla až konec, který měl zase spád. Za mě teda nuda

Pedruska01

Kniha se hodně dobře a rychle četla. Měla myšlenku či směr, se kterou jsem se bohužel nesčetněkrát setkala, ale důležité vždy je pak využít pořádně ten nápad, což bylo výborně podchycené a zpracované. Nic levného. Za což jsem ráda a cením si toho.
Hlavní hrdinka byla naprosto báječná a nenechala si nic líbit. Dokázala si dupnout anebo naopak ustoupit. Byla příjemná a dost vtipná především ve spojení druhého hlavního hrdiny - Caina. Ten chlap se mi líbil. Byla to taková již stereotypní klasika - krásnej, bohatej, namakanej a úspěšnej podnikatel, který se jen tak neváže a v posteli je bůh, ale díky nápaditému a bohatému příběhu měl své mouchy a můry, tudíž jde veškerá dokonalost trochu stranou. Trochu mě mátl, když se z ničeho nic naštval a začal nesmyslně jednat - to jsem pak měla tendenci zjistit, co mu zase šibe. A to bylo často. :D Dost mě bavilo to jejich společné kočkování. To jeho věčné komandování a vyšilování, to její vrácení úderu a hraní na nervy. Smála jsem se nahlas, povedená dvojice.
Dost jsem si oblíbila i dalšího chlapa z postav, který nedostal tolik prostoru, a to Henryho. To flirtování s Lexie a provokování Caina - ten bídák si to užíval a já s ním. :) Výborná byla i Effie.
Moje první setkání s autorkou a za mě spokojenost, doporučuji, těším se na další z jejich děl. Nebylo to nic těžkého, i když úplně jednoduché vzhledem vývoji a zápletce v ději to nebylo, ale určitě to mohu označit jako pohodové a oddychové čtení. :)

uminaa
31.12.2018

Jednoducho som od tejto autorky zatiaľ žiadnu zlú (alebo horšiu) knihu nečítala :)

inom
31.12.2018

Tuto knihu jsem poprvé četla před dvěma lety. No nepamatuji si, že bych si ji takhle užila. Upřímně, ani jsem si nepamatovala o čem byl její děj. Nevím, jestli to bylo proto, že jsem knihu tehdy četla slovensky nebo jsem jen na ni nebyla připravena, ale rozhodla jsem se jí dát druhou šanci. A tuto šanci nelituji, protože kniha byla úplně boží. Musím se přiznat, že u mě je Hrdina nejlepší autorčina kniha a asi mi nezbývá nic jiného jen dát 5 hvězdiček a doporučovat knihu ostatním. :)

Lofda
30.12.2018

Autorku mám ráda, pro mě píše čtivě. Ale i když kniha utíkala a dobře se četla, byl to příběh pro mě z úplně jiného světa, všichni krásní a bohatí.. Není to jen milostný příběh, je to i o tom, jak se někdy vztahy dokáží zamotat. Celkově hodnotím jako lepší v tomto žánru, byl tam vtip i zvraty, ale vracet už se k ní nejspíš nebudu.

Lejdus
20.09.2018

Kniha byla super! I když jsem si knihu půjčovala kvůli autorce, která píše erotické romány, přesto mi tento element v příběhu tak neimponoval. Velmi se mi líbila linie příběhu, jeho děj, napětí a že jsem nevěděla, jak se to tedy bude dál vyvíjet. Trochu mi to připomnělo podobné téma jako 50 odstínů šedi. Chtěla bych si od autorky přečíst i jiné knihy, už se těším :)

devildeny
28.08.2018

Tu třetí hvězdu dávám za poslední čtvrtinu knihy, kdy konečně přišla alespoň nějaká akce. Bohužel už mě unavují témata šéf-sekretářka, takže toto prostředí mě v knize moc nezaujalo. Ostatní autorčiny knihy mě bavily podstatně více.

Leninkka
05.08.2018

Čtivá kniha. V půlce jsem se začala trošku nudit a myslela že knihu odložím. Ale pak se to opět rozjelo a já ji dočetla na jeden zátah. Musím říct, že mě kniha nakonec mile překvapila.

misak94
31.07.2018

Zajímavá kniha, rozhodně poutavý příběh, chvílemi jsem měla slzy v očích. Jak moc je vidět, jak nás naše rodiny ovlivňují. Spokojenost

domina
01.06.2018

Kniha se četla dobře, místy to bylo moc zdlouhavé a Caine nebyl úplně ideálně propracovaná postava, furt se vraceli k jednomu a tomu samému problémů, který v podstatě problémem ani nebyl .. ale jo, dobré..

Enthu
10.05.2018

Musím říct, že na této knize mě především bavil vztah mezi hlavními hrdiny. Někdy jsem i měla chuť je profackovat, aby se konečně vzpamatovali, ale postupně času jsem si na to zvykla, ba dokonce jsem si to i oblíbila. A některé pasáže mi i způsobily úsměv na rtech.

ves.lucie
08.05.2018

Tak tento Hrdina .. Caine .. me v dobrem slova smyslu "sejril" celou knihu a opravdu jsem mela pocit, ze by si zaslouzil jednu vzpamatovavaci na kazde druhe strance. Ale to by nesmelo byt Lexie, ktera si sla tvrde za svym a nenechala se zastrasit. Paradne mu odsekavala a davala mu to holka pekne "sezrat" .... drama v zaveru mi lehce postavilo do late mou nervovou soustavu, nebot jsem si rikala co jeste prijde .... a prisel :-) Prisel "heppik" a ja vam s klidem knihu doporucim a sama se odporoucim k dalsi :-) Diky ti ma Hrdinko, ze diky tobe ctu :-)

LenRan
23.04.2018

Na začátku jsem se docela nudila, pak se to trochu rozjelo, ale jinak nic extra. Dalo se to, ale je to taková tuctovka.

Szekynka
02.04.2018

Čekala jsem klasickou dějovou linku typu: vzplanutí, problém, smíření a happy end. Né, že by tato kniha byla nějak extrémně odlišná, ale autorka mě docela překvapila vložením pár překvapujících okamžiků. Postavu Lexie a Caina jsem si oblíbila. Líbilo se mi, ale jak si ji podával jako asistentku a zahrnoval ji nesmyslnými úkoly. Stejně, tak se mi líbila její temperamentní povaha. Odpočinkové čtení.

Lucai
27.03.2018

Oddychové čítanie....Nepáčila sa mi až tak ako séria Dublin street, ale nesklamala...túto autorku mam proste rada......

langova.katka
01.02.2018

Myslela jsem si, že jdu najisto, ale tato kniha mě trochu zklamala. Nelíbila se mi tolik jako např. Jamaica Lane, kterou jsem hltala i ve frontě v Kauflandu. Ale pořád na tento žánr ta z lepších, rozhodně. A mělo to velmi zajímavou zápletku, to jeho tajemství. Takže dobré.

LivN
28.01.2018

Miluju Smanthu Youngovou a miluju její knihy. Hrdina byl fenomén! Mám ráda knihy typu namyšlený ,arogantní ,ale přitom strašně sexy ŠÉF a sekretářka,která ho nesnáší,ale časem se jí začne líbit a skončí to sexem a nakonec se do něj zamiluje. Doporučuji je to vzrušující knížka.

tereza..23
26.01.2018

Další jedinečný příběh. Od jedinečné autorky. :-)

Onceuponthetime
13.01.2018

Kniha se četla rychle a opravdu dovolila čtenáři vypnout a odpočinout si, což oceňuji, protože je to někdy opravdu potřeba. Jako v každé eroticko-romantické knize někdy mi hlavní hrdinka lezla na nervy a měla jsem chuť na ní křičet: PROČ?!?! PROČ TO SAKRA DĚLÁŠ?!?! Ale to už v těchto knihách bývá, hlavní hrdinka dělá ty nejhorší možný rozhodnutí.
Pokud si chcete odpočinout tak neváhejte a čtěte.

Maggie168
05.01.2018

Přečteno na jeden zátah, kniha se mi líbila! I když je to trošku klasické klišé, ale zápletka byla zajímavá a určitě si knihu zase někdy v budoucnu ráda přečtu!

cukrovka
04.01.2018

Čtivá oddechová romantika. Příjemné byly vtipné Alexiny komentáře.

Monbon
03.01.2018

toto bola wau ze kniha, paci sa mi Alexin charakter, aj cele gradovanie deja, zmlsla som ju za jedno popoludnie :-)

shay
28.12.2017

Pro mě zatím nejlepší knížka od autorky.

Petruse21
21.11.2017

Jako pohádka pro dospělé proč ne, ale už se s těmi záhadnými typy, co mají tragickou minulost a shodou okolnosti jsou v balíku, roztrhl pytel.

učtenávčelka
08.11.2017

Musím říct, že mi vadí neschopnost autorky pokračovat plynule v ději, takže popisuje den za dnem, každou kávu a zakopnutí, pak přeskočí 3 týdny a vrátí se k tomu, co se dělo. To není styl psaní, co by mi vyhovoval.
Co mě vyloženě iritovalo, byly duchaplné, rozumné analytické rozhovory o tom, co se právě stalo mezi hlavními hrdiny a podrobné rozebírání detailů, kdy si vzájemně přesně řekli, co kdo jak cítí.
Dovršil to zhýralý otec, celou dobu považován za černou ovci rodiny, který přiznává, že je slaboch a hrozný otec a jak se s tím musel vyrovnat.
Zkrátka došlo jen k špatnému zařazení žánru, je to daleko spíš takové eroticko-psychologické fantasy.

liletka_a
23.10.2017

Pedantský šéfík a jeho nezdolná zaměstnankyně..:))Klasika, která mě stále ještě neomrzela.. :) U Caina jsem trošku postrádala takové to charisma, které tě srazí na kolena..Naopak velmi se mi líbila Lexi, její odolná povaha, důvtip a inteligence dodávaly knize šmrnc..No co se budeme povídat, nic nového pod sluncem, ale za mě ano! :)

jani.ruzicko
20.10.2017

příběh se mi líbil... chvílemi jsem ze začátku nemohla Cainovi přijít na jméno, pak se to ale zlepšilo, nehledě na to, že Lexi si ho dobře dávala... =D v druhé polovině trochu drámo, ale tím lépe =)

Amitiel76
08.10.2017

Mé první setkání s touto autorkou, a hned jsme si sedly do noty.... Skvěle napsaná knížka. Dokonce i mírně napínavý děj, romantika, psychologické vykreslení hlavních postav a jejich "kostlivců ve skříni".
Jen označení knihy - jako "erotická romance" mi tady moc nesedí. Té erotiky je tam jen tak poskrovnu, a opravdu vkusně, na rozdíl od jiných knih. Ale myslím, že je to jenom dobře :-) Nic se nemá přehánět. O to víc si pak člověk užíval to jiskření a přitažlivost mezi hlavními hrdiny.
Za mě plný počet hvězdiček, a hned se vrhám na autorčinu další knihu :-)

ajla5
01.10.2017

Nelíbilo se mi to. Stránky jsem přeskakovala a dočetla jsem jen ze zvědavosti na konec.

PawlušQa
04.09.2017

Musím říct, že mi tato kniha připadala trošku jiná než ostatní. Nebyla dle mého zase tolik předvídatelná jako ostatní knihy této autorky, protože většinu jejích knih jsem prokoukla velmi brzy. Samozřejmě, že člověk očekává happyend, protože takové romány jsou. Málokterý má smutný konec. Tato kniha se mi moc líbila a velmi ráda si ji přečtu znovu. Hodně se mi líbila dynamika dialogu a zvraty, které v knize nastaly. Trošku mi připomněla mou oblíbenou sérii od Sylvie Day: Crossfire. Pokud si člověk potřebuje pročistit hlavu, určitě je to dobrá volba a za mě mohu jen doporučit.