Hot Boys

Hot Boys https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/137588/bmid_hot-boys-65984bdf513cc.jpg 4 628 142

Hot Boys série

Hot Boys si říká skupina striptérů, kteří pravidelně přivádějí do varu návštěvnice nočního klubu Red Wolf. Jedním z nich je Chris, přitažlivý muž krátce po třicítce, který začíná být dosavadním životem unavený a uvažuje o konci striptérské kariéry. Na jednom představení poznává fotografku Taru, která drze odolává jeho šarmu a vypracované postavě. Provokuje ho a dráždí a Chrise to k ní přes počáteční antipatii silně táhne. Snaží se ji získat, ale Tara se jakémukoliv sblížení brání. Ona jediná totiž ví, že v jejím životě je temný stín, kterému se snaží uniknout. Někdo natolik nebezpečný, že se obává o svůj život, i všech, kteří jsou jí blízcí…... celý text

jája820
27.02.2018 5 z 5

Knížka se dobře četla a jsem ráda že je knížka napsaná z pohledu muže. Jenom škoda že není napsaný další pokračování o bratru Chrise.

Luciga
03.02.2018 2 z 5

Přečetla jsem, brala jsem příběh jako oddychovku, když jsem si nemohla vybrat, co budu číst.
Nicméně vcelku čtivé, příběh alá červená knihovna s detektivní zápletkou navrch... své nadšené čtenářky (že by to mohl číst chlap si nemyslím) si jistě najde :).
Vlastně ani nevím, jak jsem se ke knize dostala. Určitě vím, že se k ní nevrátím a po jiné knížce dané autorky nesáhnu (v nejbližších letech určitě, ale nikdy neříkej nikdy). Dvě hvězdy za to, že autorka samu sebe nenazývá spisovatelkou, nýbrž pisálkem a v tom případě si je jistě zaslouží.

Kočičáci
31.01.2018 4 z 5

Pokud potřebujete vypustit páru a pobavit se, určitě vás kniha nezklame. Milá partička striptýzových hezounů Hot Boys v čele s Chrisem vás pěkně rozparádí. Chrisova lovestory s Tarou nabírá pěkné obrátky a je mírně okořeněna ataky bývalého přítele.
Kniha je plná typických českých obratů, které mě velmi bavily, ale jaksi mi neseděly do prostředí Chicaga.
Na lopatky mě ovšem dostala drogová bandička v čele s Medvídkem Pú - zhulenej Iáček, Tygr sjíždí extázi - hu hu hu hú, Prasátko na houbičkách a Sova je jasnej dealer :-)
Určitě se nasmějete!

Ninde
16.12.2017 5 z 5

Vůbec jsem se nemohla odtrhnou,strašně jsem se nasmála opravdu doporučuji

mazlak
19.11.2017 4 z 5

Klidná a oddechová kniha. Příběhů z pohledu může jsem ještě moc nečetl, ale bylo to opravdu skvělé. V příběhu je i detektivní zápletka sen šťastným koncem. Určitě se v brzké době vrátím i pro druhý díl.

Evka3814
18.11.2017 5 z 5

Oddychové počteníčko na dlouhé večery

Peťule115
07.11.2017 4 z 5

hlavní hrdina chlap (docela mě bavilo číst z tohoto pohledu), zajímavá zápletka (ex co je magor) - mile mě to překvapilo ... věřím, že k této knize se ještě vrátím (i když se neřadí do těch mých TOP kousků ke kterým se vracím pravidelně)

cukrovka
09.10.2017 5 z 5

Příjemná čtivá oddechovka. Je zajímavé číst příběh z pohledu chlapa. Jen nevím jestli bych byla nadšená z toho, že můj přítel dělá striptéra.

Evule114
26.09.2017 5 z 5

Naprostá bomba :-) od začátku mě kniha chytla, hlavně proto, že byla z pohledu chlapa, za to jsou určitě body navíc. Jediné, co se mi nelíbilo byl ten zasraný psychopad, ale to by nebyla Marková, aby nám tam něco takového nedala. Jinak sexy, vtipné i napínavé, tak jak to mému srdci lahodí :-) za mě skvělé počtení, od kterého jsem se nemohla odtrhnout... jen se přiznám, z druhého dílu mám trošku obavy, ale určitě jsou zbytečné :-)

havrmoni
12.04.2017 5 z 5

Pohled chlapa,můj sen.Vtipné a sakra bezva čtivé. Teď jsem četla pár knih napsaných jen z pohledu hrdinky,proto jsem tak nadšená. Příklad toho proč: On řekne,, a do prdele" a je v tom obsaženo vše a podle tónu ( který si musíte jen představit) víte co tím myslel. Ona:jedna až dvě stránky myšlenek mezi otázkou a odpovědí. Přičemž se musím vrátit zpět,páč jsem ve změti jejích myšlenek,zapomněla o čem je řeč.
Takže tohle bylo takové chlapsky ,,stručné" a po dlouhé době a spoustě knih vím,že k téhle se budu vracet.

susinka
14.03.2017 4 z 5

Začátek se mi líbil, pak to bylo trošku nudnější. Líbil se mi pohled chlapa a laškování mezi Chrisem a Tarou. Jakmile jí dostal, tak to pro mě přestalo mít šťávu. No uvidíme jestli se pustím i do pokračování.

pestas
12.03.2017 4 z 5

Oddechove cteni, nic velkeho jsem od knihy neocekavala a mozna proto me nezklamala, naopak celkem prijemne potesila. Bylo to ctive a nebyl to uplne klasicky romanek.

veru.nika
06.03.2017 2 z 5

Nemohu si pomoci, ale jsem zklamaná. Nadchla jsem se Znamením vlka a Krvavým pískem a čekala jsem od této knihy víc, nic takového nepřišlo. Mrzí mě to :(

zbožňuju_knihy
26.02.2017 2 z 5

Nelíbil se mi vůbec styl, jakým bylo napsané, celou dobu jsem měla pocit, že muži přemýšlí úplně jinak. Naprostá nuda a šeď.

Verrrunka
20.12.2016 4 z 5

Musím uznat, že v rámci žánru je to spíše nadprůměr a v rámci české ženské literatury taktéž. Místy mi vadily některé ryze české výrazy, když je teda děj stylizovaný do Ameriky. Což je škoda, ale chápu, že u nás by se asi striptérská skupina úplně nehodila. Někdy až moc velké tlačení na pilu, ale napětí bylo celkem dobře vygradované. Jo, dobrá oddychovka...

Lea
30.10.2016 4 z 5

Vcelku originální, vtipné, čtivé. Na můj vkus možná trochu moc tlačené, aby autorka vystihla mužskou mysl. Na takovou spisovatelku, která by to svedla bravurně včetně té perverzní stránky, jsem asi ještě nenarazila, ale tím to nechci shazovat. Tenhle pokus řadím mezi ty povedenější. Nicméně když to porovnám s Tori, hrdinkou její další knihy, tam se v postavě vypravěče trefila lépe. Podtrženo sečteno - je to celkově spíš nadprůměr v českých vodách, ale v paranormálkách s ženskou hrdinkou je autorka ještě o kus lepší.

Elčokča
30.09.2016 5 z 5

Je to jedna z mála knih napsaných z pohledu muže, které věřím, že muž takhle uvažuje... Vtipné hlášky, moc dobře se čte.

kikina114
07.09.2016 5 z 5

Když jsem si četla o čem kniha je, měla jsem docela pochybnosti. Ale je to pecka! Takhle jsem se už dlouho u knihy nenasmála. Doporučuji!

Fizulka71
01.08.2016 5 z 5

U téhle knihy jsem v podstatě řvala smíchy od začátku do konce. Autorka naprosto úžasně popsala myšlení a názory chlapa, co se živí striptýzem, a vážně to nemělo chybu. Netuším, jestli to takhle chlapi ve skutečnosti vážně mají, ale jako ženu mě to pobavilo moc!!!

paprika75
11.06.2016 5 z 5

Kniha se mi dostala do ruky a neměla jsem ponětí o co jde, ani kdo je autor. Bavila jsem se téměř celou dobu a říkala jsem si, že překladatel odvedl fakt dobrou práci. Až po přečtení jsem prohnala autora googlem a zjistila, kdo je M.T.Majar. Pro mne 5*. Doporučuji.

erotika

Část díla