Hot Boys

Hot Boys https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/137588/bmid_hot-boys-65984bdf513cc.jpg 4 628 142

Hot Boys série

Hot Boys si říká skupina striptérů, kteří pravidelně přivádějí do varu návštěvnice nočního klubu Red Wolf. Jedním z nich je Chris, přitažlivý muž krátce po třicítce, který začíná být dosavadním životem unavený a uvažuje o konci striptérské kariéry. Na jednom představení poznává fotografku Taru, která drze odolává jeho šarmu a vypracované postavě. Provokuje ho a dráždí a Chrise to k ní přes počáteční antipatii silně táhne. Snaží se ji získat, ale Tara se jakémukoliv sblížení brání. Ona jediná totiž ví, že v jejím životě je temný stín, kterému se snaží uniknout. Někdo natolik nebezpečný, že se obává o svůj život, i všech, kteří jsou jí blízcí…... celý text

Sandrina.p
10.02.2015 1 z 5

Nebyla jsem schopná dočíst. Skončila jsem někde u stý stránky a ta knížka mě tak strašně rozčilovala, že jsem to nedokázala. Tohle je moje první kniha, kterou jsem nedočetla.

Laf
30.01.2015 5 z 5

Pro mě úplně parádní počtení. Jsem ráda, že jsem si ji konečně mohla přečíst. Docela změna oproti všem bysnysmanům, právníkům aj. jako hlavní hrdinové. A hlavně humor, který tam nechybí a opravdu se u toho člověk i nasměje :)

LucyNej
24.01.2015 5 z 5

České autory moc nečtu, ale jsem ráda, že tady jsem udělala vyjímku

snilek.holka
18.01.2015 3 z 5

hodně lehké počtení. Nechybí tomu sice místy správný vtip, ale nic co by člověka vyloženě nadchlo...takový pruměr, který nepotěší, ale ani neurazí. Kniha pro zahnání nudy :)

Helena Lacková
16.12.2014 5 z 5

Skvělá kniha, všem vřele doporučuji

malazluta
05.11.2014 3 z 5

Vtipná, nenáročná oddechovka, nebyl to špatný příběh, ale ani nijak skvělý, vhodné k zahnání nudy.

Satan666
05.11.2014

Nevím, co si o téhle knize myslet. Je plná vtipů, sarkastických poznámek, má správnou dávku erotiky, ale hrozně ohraný příběh..Jednoduchý a nezáživný...Taková knížka na zabití nudy..

Karolína18
05.10.2014 2 z 5

Na knihách si nejvíce vážím schopnosti mě pohltit. Tuto dovednost bohužel tato kniha nezvládla. Ačkoli byla zajímavá a velmi čtivá, správně erotická i zamilovaná, prostě mě nedostala. Doporučuji pro chvilky, kdy nechcete nad ničím přemýšlet.

dubakm
09.09.2014 4 z 5

Popravdě, hodně jsem se bála další knihy s nálepkou,, erotický román". Ale zbytečně, protože tahle kniha byla jiná než všechny odstíny, bastardi.... Byla drsná, byla tvrdá, nadávky létali jak při zápasu 5. ligy ale byla hlavně VTIPNÁ. Jak já se u ní bavila, vždyť jen takové rozebírání drogového kartelu v Medvídkovi Pů dá bránici zabrat :-))) Děkuji p. Majar za smíchem naplněné odpoledne.

baterka.gs
27.08.2014 5 z 5

Tenhle úlovek podepsaný autorkou mám z ostravského knižního veletrhu. Myslím, že moc tady nejde ani o zápletku či děj.. ale ty popisy, ten způsob psaní. No wow. Normální velmi čtivé péčko..důsledky si domyslete sami :)

Samira
24.08.2014 5 z 5

Čekala jsem dobrou knihu, ale i přesto předčila má očekávání. Skvělá, vtipná, svěží, napínavá, syrová a čtivá!!! Miluju části z mužova pohledu, celá kniha z jeho pohledu byla prostě dokonalá. Skoro se opravdu divím, že to nepsal chlap. Zajímavé prostředí, poměrně drsná, ale výborná zápletka a samorostlé detailně zpracované charaktery. Už, aby vyšel další díl. Rozhodně doporučuji!

Terry11
23.08.2014 3 z 5

"Na druhou stranu nebyl dost chlap na to, aby se mu postavil. Myslím, aby se postavil Sethovi, aby bylo jasno. Ten dvojsmysl fakt nebyl záměrnej. Hehe."

Nevím o spisovatelce zhola nic, jen jsem četla její Znamení vlka a to mě přivedlo k této knize. Ten příběh je milý, i psaní v první osobě mužského rodu mi přišlo zábavné, zvláště když čtenář (-ka) čte, co si jako myslí chlap, ale je naprosto zřejmé, že takhle bohužel muži nefungují. Přestože je děj zasazen do amerického prostředí, je z mnoha odkazů jasné, že musí jít o českou spisovatelku, a mně to ani trochu nevadilo. Líbila se mi autorčina obliba homonym, často je využívala k poukázání pestrosti češtiny (!), jen si myslím, že je nemusila tak vysvětlovat, však on by nám ten jazykový vtip došel i tak.
Ten kriminální dějový prvek byl poněkud zjednodušeně pojednán, působil naivně a nereálně, pro mě by mohl být klidně vynechán. Z některých obratů a prvků v knize bylo cítit, že autorka ještě není vypsána, protože Znamení vlka bylo o poznání lepší. Jak stylisticky, tak dějově.
Přesto jsem si knihu ráda přečetla. Jako odlehčené intermezzo mezi Dostojevského a Prousta :-) je ideální.

Lentilka2
16.08.2014 3 z 5

Nebylo to špatné, ale podle mě asi moc zdlouhavé.

Lenny33
07.08.2014

Fajn, tak tohle není můj šálek čaje...
Ale tato kniha mi svým stylem vyloženě nesedla. Postavy zajímavé, to ano. Ale přišlo mi to tak... hrubě(?) napsané. Končím po 100 stránkách.

Aires
03.08.2014 5 z 5

Hot Boys si zaslouží plný počet hvězdiček.Kniha mě při čtení celou dobu bavila, zvláště hlášky Chrise.Příběh je zahuštěný tak neuvěřitelnou dávkou sexappealu, erotiky a charismatem Chrise, že snad žádnou ženu nenechá chladnou.Může se zdát, že jde jen o jednoduchou, prostou romanci bez nějaké větší pointy, ale opak je pravdou.Kniha je i plná akce a napětí souvisejícím s Tařinou minulostí.Chrise si po pár stránkách oblíbíte a tak mu jistě odpustíte i pár jeho negativních vlastností, jako je přílišná sebedůvěra a občasná arogance.:D

kacaaba
27.07.2014 4 z 5

Kniha se mi moc líbila. Romantika, ale i pěkně jsem se u toho bavila a dost se nasmála. Příjemné čtení, těším se na další knihy této autorky...taky mě dost překvapilo, že je s ČR.

machrus
24.07.2014 4 z 5

Asi se opakuju,ale když já na té dovolené tuhle knihy opravdu četla a musím říst,že jsem se u knížky smála.

paja0903
09.07.2014 5 z 5

Moc jsem se u téhle knížky bavila i když jsem tam občas byli pasáže u kterých jsem se nudila, ale určitě si jí ještě někdy předčtu

Extasy
01.07.2014 5 z 5

Skvělé počtení! Bavila jsem se celou dobu a kupodivu mě ani moc nepřekvapilo to chlapské smýšlení :) Tuhle knížku doporučuju!

SindyEM
27.06.2014 4 z 5

Super kniha, super oddychovka. Ozaj veľmi prekvapila a bavila tým, že bola písaná z pohľadu mužskej hlavnej postavy...zápletka tak akurát, niektoré scény možno nudili, ale veľa ich nebolo a naopak počet scén, pri ktorých som si od smiechu vyplakala oči bolo neúrekom. Niektoré hlášky ma fakt dostávali. Občas som mala fakt dojem, že knihu písal chlap a nie žena. A tým sa kniha od ostatných tohto žánru veľmi odlišovala. Vrelo odporúčam :)

erotika

Část díla