Hot Boys

Hot Boys https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/137588/bmid_hot-boys-65984bdf513cc.jpg 4 628 142

Hot Boys série

Hot Boys si říká skupina striptérů, kteří pravidelně přivádějí do varu návštěvnice nočního klubu Red Wolf. Jedním z nich je Chris, přitažlivý muž krátce po třicítce, který začíná být dosavadním životem unavený a uvažuje o konci striptérské kariéry. Na jednom představení poznává fotografku Taru, která drze odolává jeho šarmu a vypracované postavě. Provokuje ho a dráždí a Chrise to k ní přes počáteční antipatii silně táhne. Snaží se ji získat, ale Tara se jakémukoliv sblížení brání. Ona jediná totiž ví, že v jejím životě je temný stín, kterému se snaží uniknout. Někdo natolik nebezpečný, že se obává o svůj život, i všech, kteří jsou jí blízcí…... celý text

Blančitos
03.06.2014 3 z 5

Nebylo to špatné a místy jsem se velice dobře bavila. :)

Lenka.Vílka
26.05.2014 3 z 5

Libilo se mi, moc...moc...moc...nevim, jak dal komentovat, takze asi tak..
velice dobre ;)

Veronika.C
26.05.2014 4 z 5

Knižka mě opravdu mile překvapila ... pořádně jsem se u ní zasmála ... těším se na Hell Boys

Péťa11
12.04.2014 5 z 5

Velmi mě knížka překvapila. Když jsem zjistila že je knížka od české autorky, tak se mi ji moc číst nechtělo. Ale ještě že jsem začala. u knížky jsem se pořádně zasmála. dokonce jsem si musela některé komentáře mobilem vyfotit abych se zase mohla tak dobře zasmát. a ten konec... mohla by klidně napsat knížku o chrisově bráchovi :) můžu jen doporučit

vaili
07.04.2014 5 z 5

Velmi příjemné překvapení, i když se řadí mezi erotické knihy myslím, že tam patří spíše jiné např. Božský bastard ... kde je sexu mnohem více. Toto je dokonalá kniha napsaná ženou z pohledu muže a je až neuvěřitelné jak dokázala zachytit chování a reakce..nebude to asi profil každého muže, ale já minimálně pár takových z okolí znám, kterým ubíhají myšlenkové pochody stejným směrem :) opravdu jsem se pobavila a to hodně :)

drbohlav
19.02.2014 4 z 5

no... knížka byla spíš o Hot boyovi než o Hot boys. Doufala jsem, že autorka se více rozepíše o prostředí striptérů. Nicméně hnidopicha ze mě spíš dělá fakt, že knihu napsala česká autorka. Jinak musím uznat, že kniha je vyprávěná velice lehkou, dobře čitelnou formou.

evasamankova
26.01.2014 2 z 5

Humorná oddechová romantika, ale přiznávám, čekala jsem víc. Bylo tam poměrně hodně hluchých míst, u kterých jsem se nudila.

barborelka
28.12.2013 4 z 5

Není někde už ukázka z Hell boys...? ;-)

Blauny
18.12.2013 5 z 5

Kniha mě velmi pobavila, byla svěží, vtipná, romantická, napínavá a "HOT"!

Katie46
12.12.2013 4 z 5

Skvělá kniha. =D Nečekala bych, že mě něco takového bude bavit. =)

Frost
10.12.2013 5 z 5

Přiznám, že jsem ze začátku přistupovala ke knize trošku s despektem. Lavina Padesáti odstínů mi svého času dost lezla na nervy a tady jsem si nebyla jistá, jestli sena mě nebude zkoušet něco podobného. Stačilo ale pár stránek a byla jsem definitivně ztracena:) když pominu pěkně ubíhající děj a sympatické postavy, tak mě do kolen pravidelně dostával humor, kterým jsou stránky knihy prodchnuté. Miluju ironii a sarkasmu, takže tohle je má nota! :)

zoew
22.10.2013 3 z 5

Dovolím si oponovat některým uvedeným komentářům - hluchá místa tam jsou a pro mě dost často. Nejvíc mě bavila první čtvrtina knížky (kdy ONA JEHO nechce). Pak se nechá ukecat, vše začne být romanticky přeslazený a zalitý slunce a kromě konfliktu s jejím bývalým se v podstatě skoro nic neděje (teda až na to "jedno" = perfektní sex). Docela často jsem měla dojem, že čtu nějakou odnož Padesáti odstínů, až na to, že hlavní hrdina není perverzní miliardář a hlavní hrdinka není úplně blbá a naivní jako Anastázie. Ale abych nebyla až příliš kritická - vzhledem k tomu, že je to autorčina prvotina, tak to zase tak špatný není, jen mi připadá, že tak úplně nevyužila potenciál, který tohle téma (profese striptéra) nabízelo. Použité hlášky a tím i v podstatě celá knížka jsou opravdu vtipný, i když docela často jsem v tom cítila ryze český humor (a české reálie: " .....za mlhou hustou tak, že by se dala krájet" ........ chyběl už jen rybníček Brčálníček), což ovšem na celkové kvalitě neubírá, spíš naopak.

JajaAP
20.10.2013 5 z 5

WOW, tak tahle kniha mě dostala, je prostě úžasná. Je erotická, napínavá, romantická a neuvěřitelně zábavná. U některých hlášek mi tekly slzy smíchu. Bavila jsem se od první stránky po poslední a rozhodně se k ní brzo vrátím. Chris byl skvělý a obdivuju autorku, že psala z pohledu chlapa a já jí vážně věřila každý slovo. :-)

Brambu
10.10.2013 4 z 5

Striptéři, wau. Samozřejmě mi moje zvědavost nedovolila o tuto knihu přijít a musím uznat, že nahlédnout do světa striptérů bylo rozhodně poučné =) Nejen že mě kniha moc bavila (kterou ženskou taky ne =D), ale rozhodně mě autorka překvapila svojí otevřeností. To máme rády! Trošku mě akorát zklamal příběh "v pozadí" aneb příznivé přijetí striptérství, ideální rodina žijící mimo město, ... zkrátka nudná šeď obyčejnosti života. Veřím, že s další knihou i toto autorka vychytá.

Edite
26.09.2013 5 z 5

Skvělá od začátku do konce.. chvílemi romantická i napínavá
Další díl by být ani nemusel, kniha skončila tak, jak by kniha končit měla.. ale pokud by další díl přece byl.. přečtu si ho hned!,

sisulisa
25.09.2013 5 z 5

Kniha sa mi veľmi páčila. Bavila som sa pri nej od začiatku do konca. Určite si kúpim ďalšiu časť ak ju autorka napíše. :-)

honey321
17.09.2013 3 z 5

Super oddechovka. Ze začátku jsem si říkala: další slaďárna s klasickým dějem. Ale nezvyklé prostředí striptýzového klubu udělalo své a můžu jen doporučit:)

ciniminisek
09.09.2013 4 z 5

Pěkná odreagovačka, s pěkným koncem. Trošičku přikořeněný příběh napínavou scénkou. Já doporučuji a znovu potvrzuji, že čtení od této spisovatelky, je super záležitost.

mumin63
02.09.2013 5 z 5

Tato kniha byla mou první e-knihou zakoupenou v Palmknihách za neuvěřitelných 49 Kč! A rozhodně jsem nebyla zklamaná - vtipné, svěží a na to, že to píše žena a je to napsáno z pohledu muže - výstižné.

Lensiiee
23.08.2013 5 z 5

Pro mě překvapení roku. Takhle si představuju oddechový román pro ženy a navíc neuvěřitelně vtipný. Díky autorce za Chrise a spol. Kdyby to byl Pepa a Matouš s Frantou, bylo by to úplně o něčem jiném.

erotika

Část díla