Horúce srdce

Horúce srdce https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/166301/horuce-srdce-166301.jpg 4 136 18

Straton Family série

Hlavná hrdinka Courtney Hartová v detstve akoby zázrakom prežila prepad Indiánov, ktorí chceli pomstiť nespravodlivosť páchanú na ich najbližších. Život jej zachránil poloindián Chandos, ktorý si nevie nájsť miesto ani vo svete bielych, ani medzi farebnými. Po čase sa cesty mladých ľudí znovu pretnú. Hoci sa Chandos bráni prehlbujúcej sa náklonnosti ku Courtney, útrapy, ktoré prežívajú na spoločnej ceste, ich postupne zbližujú. Vzájomné sympatie týchto mladých ľudí prerastú v hlbokú lásku.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

A heart so wild , 1986

helenkan
17.02.2021 5 z 5

Tak jsem si splnila další téma. Zároveň si připomněla jednu bezva romantiku a mojí oblíbenou spisovatelku. Jsem ráda, že její knihy zdobí mojí knihovnu.

Saraken
08.10.2020 5 z 5

Uz z nazvu knihy je jasne ze sa jedna o pribeh plny romantiky a lasky

cukrovka
07.05.2020 5 z 5

Velmi čtivá romantika. Je zde vše jak má být. Drsňák, který pomáhá a kráska, která pomoc potřebuje. Vzájemného jiskření bylo tak akorát a nebezpečí jsme si taky užili.

helenkan
04.10.2019 5 z 5

Jéé,tohle já můžu. :-) Super!

oresvo
17.08.2019 5 z 5

Tahle knížka se mi velmi líbila. Bylo to malinko jiné prostředí než u většiny knih. Dobre se to čte a příběh si pamatuji i po letech .

avalonek
27.03.2019 5 z 5

Přečteno znovu a jediný co k tomu můžu říct je Áááááááááách...

Lembac
01.11.2017 5 z 5

Nemluvny Chandos, statecna Courtney, Indiani, pomsta, smrt a laska. Moc krasny a dojemny pribeh. Doporucuji. :-)

DUNIKO
15.03.2017 5 z 5

Pěkné čtení.

avalonek
12.08.2016 5 z 5

Zaslouží si místo v mé knihovničce..Naprostá nádhera.

moudivlacek
18.10.2015 5 z 5

Je to krásný příběh, divoký západ s indiány a láska mezi mužem, vyrůstajícím mezi nimi,a mladou dívkou, která je nucena čelit tvrdé realitě. Krásné, doporučuji.

havrmoni
22.12.2014 5 z 5

Western a romantika,proč ne. Hrdinka na můj vkus moc ubrečená,ale ne fňukna,takže dobrý :-). Taky má zpřeházené stránky .

jaja1989
27.05.2014 5 z 5

husta knizka

miruska1
29.09.2013 5 z 5

Veľmi zaujimavy a napinavy pribeh. Da sa povedať že som ho prečitala jednym dychom. Možem len doporučiť.

jaja10
02.04.2013 5 z 5

Tento román od Lindsey se mi moc líbil. Rohodně stojí za přečtení. .-)

Evaevelína
19.01.2013 4 z 5

kniha je pěkná,spíš jako westernový román.Moc mě bavilo ji číst a některé gialogy mezi hrdiny byli úžasný.Ještě podotknu ke knize co vlastním,mám tam zpřeházený stránky 61.63,62,64 jak se toto mohlo stát??.Máte taky někdo takový problém?

kika 13
25.11.2012 2 z 5

Opravdový román pro ženy spíše místy červená knihovna.

Kaety
15.11.2012 5 z 5

Kniha patří k těm nejlepším od J. Lindsey, hlavní hrdinka je trochu naivní, ale sympatická a hlavní hrdina se chce pomstít těm, kteří mu tak hrozně ublížili (v knize je to detailně líčeno, na můj vkus až moc, ale na rozdíl od ostatních autorek je to asi jen slabý odvar).
Jinak je to moc pěkné čtení, bavilo mě více, než jeho volné pokračování Chci jen tebe.

Senza Jenka
25.11.2011 3 z 5

Důvody, proč si jeden o druhém mysleli, že je mrtvý, jsou poněkud pofidérní. Courtney je trochu hysterická a Chandos nevyrovnaný, ale jinak je to slušný průměr.