Hořkost lásky

Sympatická fotografka India Taylorová, kdysi slavná, splní přání manžela a vzdá se slibné kariéry, aby mohla založit rodinu a vychovat děti. Jenže čas letí a pocit jisté vnitřní prázdnoty Indii zmáhá. Řadu let rozdávala lásku, péči, drahocenný čas a energii. S hořkostí teď poznává, že zůstává pořád nedoceněná. Smí tedy manželka a vzorná matka čtyř dětí s touhou po osobním uplatňení pomýšlet po čase na návrat ke své milované profesi? India si prosadí svou, přestože ztrácí svého manžela, setkává se s charismatickým milionářem Paulem, který jí sice nezahrne hurikánem citů, jejím dětem ale zajistí rodinný přístav naplněný vyrovnanou láskou a tolerancí. Nový román Danielly Stellové, jedné z nejpopulárnějších autorek, je příběhem o naději, o tom, že se člověk nesmí nikdy vzdát..,. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/4256/horkost-lasky.jpg 3.419

Vydáno: , Ikar (ČR)

Bittersweet, 1999

Kniha Hořkost lásky

13.10.2017

Na žádný wow to sice nebylo, ale zase tak strašný taky ne. Četla jsem už i mnohem horší knížky.

dzejn187
19.03.2017odpad!

Příšerná knížka plná klišé, po tomhle si už v životě nic od téhle "spisovatelky" nepřečtu.

Rup
22.10.2015odpad!

Řekl bych, že už si autorka vydělala dost, tak proč si proboha nenajme nějakého spisovatele, který by těm blábolům dal alespoň trochu inteligentní literární formu.