Hora mezi námi

Hora mezi námi https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/365411/bmid_hora-mezi-nami-MUP-365411.jpg 4 1140 384

Přichází bouře a provoz na letišti je ochromen. Ashley se bojí, že nestihne vlastní svatbu, na chirurga Bena čekají pacienti. Ačkoli se nikdy neviděli, objednají si spolu charterový let, aby se dostali domů dřív. Jejich letadlo se ale zřítí a oni se ocitají uprostřed zasněžených hor bez naděje na záchranu. Dramatický boj o přežití v extrémních podmínkách v nich probudí sílu, o níž neměli tušení. Hledají k sobě vztah, přehodnocují minulost a v extrémních podmínkách bojují o život... Podlehnou v mrazivé pustině zraněním těla a duše, nebo znovu uvěří v lásku?... celý text

bosorka78
22.10.2017 5 z 5

Co k tomu říci....,to si každý musí přečíst ,zažít a pak pochopí. Vyznání Benovi lásky ke své ženě bylo neskutečně nádherné. Doporučuji všem kdo má rád dobrodružství,hory,lásku a knihy nad kterými se ještě dlouho přemýšlí.

Jane417
17.10.2017 5 z 5

Romantický, smutný, dojemný a hlavně dobrodružný příběh! Novinářka Ashley a lékař Ben... dva lidé, kteří se neznají, se zřítí do hor, když pilot jejich letadla dostane infarkt. V tu chvíli jim začíná těžký boj o přežití... Zvládne se Ben postarat o vážně zraněnou Ashley a dostat ji zpět do civilizace, když kolem jsou jenom hory, sníh, mráz, led a divoká zvířata? Dokáží ujít přes 100 km drsnou divočinou? Snad... část příběhu tvoří vzpomínky na Benovu ženu Rachel, která ho drží při životě a díky které se nevzdává i ve chvílích, kdy už je i on na pokraji sil. Obě dějové linky jsou čtivé... nenechají vás přestat číst, protože musíte vědět, jak to bylo a jak to bude. Možná je v knížce pár nesrovnalostí, nelogičností a těžko uvěřitelných věcí. Možná je konec předvídatelný, nic to ale nemění na tom, že je děj napínavý a krutě krásný.

Samsullka
16.10.2017 5 z 5

Krásná.

bookcase
10.10.2017 5 z 5

Neuvěřitelně silný, dojemný příběh, který ve vás zanechá dojem ještě dlouho po přečtení.