Hora mezi námi ekniha

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Přichází bouře a provoz na letišti je ochromen. Ashley se bojí, že nestihne vlastní svatbu, na chirurga Bena čekají pacienti. Ačkoli se nikdy neviděli, objednají si spolu charterový let, aby se dostali domů dřív. Jejich letadlo se ale zřítí a oni se ocitají uprostřed zasněžených hor bez naděje na záchranu. Dramatický boj o přežití v extrémních podmínkách v nich probudí sílu, o níž neměli tušení. Hledají k sobě vztah, přehodnocují minulost a v extrémních podmínkách bojují o život... Podlehnou v mrazivé pustině zraněním těla a duše, nebo znovu uvěří v lásku?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/365411/hora-mezi-nami-MUP-365411.jpg 4.4598
Vydáno (ekniha), Motto

Kniha Hora mezi námi

DanaKa81

Příběh o lásce a přežití v extrémních podmínkách mě moc bavil. Ani filmová verze nebyla špatná, ale vadily mi v ní odlišné charaktery hlavních hrdinů od těch knižních. Kniha je výborně napsaná a úplně mě pohltila

janasim

Ano, postavy a ani samotný příběh není moc pravděpodobný, ale já ho s Benem a Ashly prožívala až do konce a moc jsem jim fandila. Závěr mě překvapil a nemůžu říct, že by mě během celého příběhu nemrazilo.

Lemurka

Mám ráda takový typ knížek, kde se děj odehrává v krásné nevšední přírodě, sníh a mráz, k tomu boj o přežijí po leteckém neštěstí. Oba hrdinové se mi zdáli spíš nereální. Knihu si ráda někdy zase přečtu.

adelagr

Výtečná kniha plná dobrodružství, zimy, sněhu a neuvadající naděje. Držela jsem jim palce celou knihu. I když byl konec na mě až moc rychlý, i tak neztratil příběh na půvabu. Dobře napsaná kniha :o)

Scathia

Velmi napínavý příběh o tom, že síla vůle daleko převyšuje lidské možnosti. Taktéž se mi líbila paralela manželky, která odmítá opustit své děti, aby přežila, stejně tak, jako hlavní hrdina, který nechce opustit svou zraněnou spolucestující, i když výrazně snižuje svoji šanci na přežití.

mirabl

(audiokniha). Tohle se může líbit asi jen holkám. Ta druhá část čtenářské obce, kterou Stvořitel vybavil také logickým myšlením, se u toho musela umlátit smíchy, včetně zde zmíněného "odborníka" Beara Gryllse. Flešbeky a hlášky typu "... ale měl jsem to radši udělat" mě vytáčely do červena. Pokud by se někdo zajímal o seriózní survival "romanci", doporučím spíše knihu La Loba (Alan Russell) ... případně hardcore verzi, jo, to je ta finální část Terroru (Dan Simmons).

Jessica007

Kniha se mi moc líbila. Romantika, láska, ideály, hrdinství.. Také dobrodružství. Prostě krásná.

Burák

Příběhy lidí, kteří přežijí nepřežitelné patří k mým nejoblíbenějším. O téhle knize jsem se dozvěděla až když loni běžel v kinech stejnojmenný film. Na film jsem se chystala, ale dřív se mi do ruky dostala knižní podoba. No, a teda doufám, že film bude o dost lepší a knižní předlohou se nechal jen inspirovat. Sice se to četlo dobře, samotná dějová linka taky nebyla špatná, ale napínavé to prostě nebylo a "šokující" rozuzlení jsem tušila po třetině knihy. Mnohem víc než nějaké dobrodružné drama, je tahle kniha romancí a óda na manželskou lásku a manželství. Podařilo se mi to dočíst, dokonce jsem to přečetla celkem rychle, takže to asi nebylo zas tak zlé, ale tuším, že leckdo by knihu odložil a už by se k ni nevracel.