Tancuj, tancuj, tancuj

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Tancuj, tancuj, tancuj je voľným pokračovaním bestselleru Hon na ovcu. Hrdina príbehu sa vracia na Hokkaido, kde pred rokmi zažil dobrodružstvo pri hľadaní tajomnej ovce. Zároveň tam prišiel o svoju priateľku, ktorá zmizla z hotela Delfín bez stopy a už sa k nemu nikdy nevrátila. Rozhodne sa nájsť ju. Na mieste, kde voľakedy stál starý, ošarpaný hotel, stojí moderný, komfortný hotel Delfín. Po zamestnancoch starého hotela však niet nikde ani stopy. Jediným stvorením, ktoré naďalej prežíva v útrobách starého hotela, je Baran. Hlavný hrdina sa tiež stretáva s Gotandom, známou filmovou hviezdou. Ich stretnutie nie je náhodné. Ich kombinácia poukazuje na jednu z tienistých stránok súčasného života, ktorou je neúmerne veľký vplyv masmédií....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/60_/6069/big_tancuj-tancuj-tancuj-1lS-6069.jpg 4.3270
Série:

Myšák 4.


Žánr:
Literatura světová, Romány

Vydáno: , Slovart (SK)
Originální název:

ダンス・ダンス・ダンス (Dansu dansu dansu), 1988


více info...
Nahrávám...

Komentáře (47)

Kniha Tancuj, tancuj, tancuj

lukaskmn1
13. června

Naprosto geniální.

misa.novakova
07. června

Autora mám moc ráda, proto jsem pro výběru do čtenářské výzvy neváhala a vybrala tuto knížku. Opět nezklamal, vtáhl do děje a nedokázala jsem knihu odložit


tamara1351
23. května

(+ SPOILER) Můj Murakami mi rozumí:). Nádherné čtení,čisté, krystalické a přímé,bez mnoha odboček.Takové poklidné,ale velmi čtivé,vtipné i dojemné.
Závěr,to je dokonalost sama.Střezte se své třinácté komnaty nebo vás pohltí nadobro.

IvaKo
30. března

Murakami je už dávno mým oblíbencem, takže mě jeho styl psaní nepřekvapuje, naopak mě baví. Přesto se mi zdálo, že asi v polovině knihy děj nějak ustrnul a začal mě trochu nudit, prostě už bylo až dost těch popisů jídla, oblečení, hudby a celkového nicnedělání hlavní postavy, ale v závěrečné části se věci naštěstí pohnuly a dočtení příběhu zase bylo potěšením. Celkově mám z této knihy trochu slabší dojem než z jiných.

Maky78
20. března

Můj první Murakami.
Asi jsem měla začít jinou knihou. Do půlky knihy jsem se nějak ztrácela, nebyla “propojená” ale potom jsem se chytla a nešlo přestat.

"Něco objevíme a pak si dáme co nejvíce záležet, abychom to zkazili. Najdeme si něco sněhobíle čistého a pak na to nakydáme co nejvíc špíny. Mezi lidmi se tomu říká informace."

jiri77
19. března

Tak jsem se protančil s hlavním hrdinou touto skvělou knihou ,a opět skvostné čtivo. Murakamiho mám poslední dobou velmi rád, hodně se mi líbí, jak píše čtivě a prolíná reálný svět s fantazii.

ViktorieMars
16. března

Kniha nebyla vůbec špatná, děj byl velmi zajímavý, akorát ty prvky nadpřirozena mi přišly trochu zbytečné, ale budiž. Tři hvězdy dávám proto, že závěr byl nijaký a to mě zklamalo.

Katy_71
17. února

Skvělý Murakami, ještě lepší než Hon na ovci, hrdinu tohohle příběhu jsem si vyloženě oblíbila.

1