Hledání vytouženého dne

Hledání vytouženého dne https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/246312/bmid_hledani-hledani-vytouzeneho-dne-YAs-246312.jpg 4 648 110

Hledání série

První díl nové série od bestsellerové autorky Manželské smlouvy. Kate Seymourová vlastní velmi úspěšnou seznamovací agenturu a nadto má zvláštní dar vycítit, kdy se ve vzduchu vznáší skutečná láska. To jí ale v nejmenším nepomůže, když do agentury vtrhne rozezlený (ale zatraceně sexy) právník Slade Montgomery. Tvrdí, že její podnik je podvod…a jestli ne, ať mu Kate pomůže najít tu pravou ženu. Problém je pouze v tom, že Kate se do něj zamilovala sama…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Searching for someday , 2013

Nel-ly
12.08.2015 4 z 5

Ono tam vlastně nění nic nového, zvlášť zajímavého ani originální (i když to v tomhle žánru ani nečekám), a přesto to působí tak nějak správně. Hlavní postavy jsou fajn, příběh je fajn, ta trocha "kouzla", co Probstová přidává do svých knih mi vždycky přišla spíš divná a tady je "divnější", ale budiž... a nejvíc se mi asi líbilo propojení s předchozí sérií a zmínka o postavách, které by se asi mohly stát v budoucnu hlavními.
Taky je to čtivé, ale zase kniha i rychlejšímu čtenáři vydrží na dva večery, což je fajn, z mini knížek jsem pak v depresi, že to hned skončilo a je mi líto peněz (no co, jsem chudá :D)

kristyna2349
06.08.2015 3 z 5

Předchozí sérii jsem zatím nečetla, ale tato kniha mě příliš nezaujala. Asi jsem čekalo trochu víc. Taky mi vadila ta kouzla, to byl pro mě rušivý element.

barbuskaa
04.08.2015 5 z 5

Knížka byla fajn.. ale myslím si, že předchozí série mě asi bavila trochu víc..

trynitrix
20.07.2015 5 z 5

Kniha super trochu relaxu při čtení, se seznamovací agenturou dobrý nápad Kate mi byla sympatická i když trochu naivní :-D a Slade (bože to jeho jméno hrůza :-D ) byl taky fajne uměl dobře provokovat. Trochu tajemna s dotykem a malá vsuvka z předchozí série .Plno hvězdiček dávám knize hlavně za Roberta jelikož jeho příběh byl podle pravdy a koukla jsem i na FB jeho profil krásný psík ( Rockin' Robert )

Michelle93
17.07.2015 3 z 5

Kniha byla hezká, ale o dost slabší než její série manželství.

Jenny3
14.07.2015 4 z 5

Krásná kniha, pohodová, četla se skvěle. Doslova jsem ji zhltla za 2 dny, nemohla jsem se od knížky odtrhnout . :) Příběh se mi moc líbil, těším se na další pokračování. Od této autorky to je moje první kniha a určitě si přečtu i sérii Manželství.

JanaDor
12.07.2015 4 z 5

Hledáte dobře napsanou romantickou pohádku k odpočinku nebo na dovolenou? S klidným srdcem vám mohu doporučit tuto knihu. Velmi dobře se čte, má sympatické hrdiny, je zde trochu kouzla ve znamení pravé lásky na celý život a je to slaďák jak vyšitý. Ale milý slaďák. Pro romantické duše s trochou jemné erotiky napsaný.
Nejsem z ní nebesky unešená, protože mi tam malinko něco chybělo. Já totiž mám ráda u romantiky, když je napsána tak, že mě z ní jakoby mrazí a dech se mi tají :-) . Ale obláčkově růžových tajíco-mrazících knih je pro mě opravdu málo. Z romantických knih je prostě velmi povedená.

Samira
11.07.2015 5 z 5

Úžasná, přesně to jsem potřebovala. Nenásilně navazuje na předchozí sérii, ale zárověň vytváří nový svět. Není potřeba znalost předchozí série, i když její milovníky potěší přítomnost oblíbených postav a ty, co ji neznají určitě k přečtení naláká.
Původní série se mi líbila, ale z téhle jsem doslova nadšená, má rozhodně něco navíc. Postavy byly neskutečně živé, okouzlující a zábavné, smála jsem se opravdu hodně a taky dost nahlas. Celý příběh měl zvláštní půvab, který na mě prostě zafungoval. Vložený příběh pejska Roberta, chytl za srdce.
Nemůžu se dočkat dalších dílů, nejvíc se však rozhodně těším na příběh Wolfeho, svého oblíbence.
Krása, nejen na léto. Doporučuji!

Beni
05.07.2015 5 z 5

Čtenářská výzva 2015 - KNIHA S KOUZLY

Dočteno. Jedním slovem - úžasné. Moc se mi líbilo, jak byla kniha propojená s předchozími díly. Trochu toho "nadpřirozena" tomu dalo tu pravou šťávu :-)
Doufám, že toho vydají v ČR více od této autorky :-)

EvaSupovic
01.07.2015 5 z 5

Měla jsem tu čest číst ve slovenštině, kterou osobně miluji :-D A musím říct, že se mi kniha opět strašně moc líbila a četla se skoro sama. Rozhodně zajímavě propojena z předchozí sérií "Manželství .....". Takže za mě plný počet a těším se moc na další díl :-D Tato spisovatelka patří mezi mé TOP :-D

sex láska pro ženy rodina USA (Spojené státy americké) romantika panenství

Jennifer Probst
americká, 1969
2013  80%Manželská smlouva
2015  81%Hledání vytouženého dne
2014  78%Manželská past
2019  81%Miluj mě jakkoli
2014  81%Manželský omyl

Kniha Hledání vytouženého dne je v