Hledání vytouženého dne

Hledání vytouženého dne https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/246312/bmid_hledani-hledani-vytouzeneho-dne-YAs-246312.jpg 4 648 110

Hledání série

První díl nové série od bestsellerové autorky Manželské smlouvy. Kate Seymourová vlastní velmi úspěšnou seznamovací agenturu a nadto má zvláštní dar vycítit, kdy se ve vzduchu vznáší skutečná láska. To jí ale v nejmenším nepomůže, když do agentury vtrhne rozezlený (ale zatraceně sexy) právník Slade Montgomery. Tvrdí, že její podnik je podvod…a jestli ne, ať mu Kate pomůže najít tu pravou ženu. Problém je pouze v tom, že Kate se do něj zamilovala sama…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Searching for someday , 2013

Pedruska01
12.08.2016 5 z 5

Nová série, přesto tu je propojení s předešlou - a není to vůbec špatné, právě naopak. Autorka rozhodně nezklamala, stále dokáže držet tu svoji příčku pohodově vysoko. Kniha se čte úplně sama a postavy jsou nejvíc sympatické. Odpočinková romantika s kapkou erotiky. Nestává se, aby autorka svůj závěr knihy neozdobila happyendem, ale i tak jsem čekala do poslední chvíle, jak to dopadne. Prostě dokáže vždy vymyslet dva naprosto odlišné protiklady, ale přitom naprosto dokonalé kusy skládačky, co do sebe zapadnou. A ten epilog byl milý, z pohledu někoho jiného. :)
Taky mě autorka dokonale navnadila teda až na třetí pokračování této série, kde bude Gen a Wolfe, protože v tomhle díle to bylo hooodně hustý, i když jen náznak. Každopádně, nebudu přeskakovat, těsím se na další knihu od téhle dámy, která psát prostě umí! :)

Mikik
20.07.2016 5 z 5

Mně se knihy téhle autorky prostě líbí :-). Krásný styl psaní, konec nikdy nezklame a hlavní hrdinové neskutečně sympatičtí. :)

liletka_a
05.07.2016 4 z 5

Celkem povedená a zajímavá kniha, jediný můj problém s ní byl ten, že jsem se nemohla donutit ke čtení a když jsem se začetla, tak se mi jí zase nechtělo odkládat a tak to se mnou šlo až do konce.:D Hlavní hrdinka Kate mi byla moc sympatická s jejím ''spolubydlem" Robertem tvořili sehranou dvojku, ke které se posléze přidává Slade a jeho "jemné" balící manévry oba okouzlí a tak dostává ženu i psa v jednom..:D Líbilo se mi, že se tam objevily i páry z předchozích knih a za mě dobrý, jsem zvědavá na příběhy spolumajitelek..;)

MissBlack
01.07.2016 4 z 5

Pravdou je, že podle anotace jsem čekala něco docela jiného, ani nevím proč. O to bylo moje překvapení větší, když jsem začala číst :) Pokud se dá ona mnou přečtená kniha zařadit z většiny do nějakého konkrétního žánru, hodnotím v jeho rámci a tady jsem nemohla jinak, než 4 hvězdičkami. Protože v rámci žánru je to prostě nadprůměr.
Dialogy jsou chytré (jiné slovo mě nenapadá :D) - sarkasmus, slovní přestřelky Kate a Sladea, žádné "tuposti", postavy nejsou plytké, každá má svou minulost (a leckdy nelehkou), kniha je plná citů, což mám velmi ráda, krásné metafory, najdete v ní i humor a i když víme, jak ten příběh skončí, je to pořád dobrý příběh, který by jinak než dobře skončit prostě neměl :)

Turquoise
26.06.2016 3 z 5

Příjemná oddechovka z prostředí seznamovací agentury, na které jsem zatím v knihách nenarazila. :)

Terka18
24.05.2016 4 z 5

Hezká a příjemná romantická oddechovka. Jen jsem čekala jak to nakonec dopadne, jestli autorka potěší a bude hezký konec nebo ne. Ale vše v pořádku.

luciefeix
18.05.2016 3 z 5

romantická oddechovka

kika 13
12.04.2016 3 z 5

Mě se román moc dobře nečetl.Erotických scén bylo na mě až dost.

LilianaFalcon
06.04.2016 4 z 5

Lepší než všechny manželské smlouvy a pasti dohromady ;-) I když byli oba dost tvrdohlaví a vzpurní a ke konci už to bylo moc natažené, ale prostě to bylo zatím to nejlepší, co jsem od autorky četla.

pichova.veru
05.02.2016 5 z 5

Kniha je perfektně čtivě napsaná. Je lehké se ztotožnit s hlavní hrdinkou.

Kočičáci
03.02.2016 5 z 5

Jennifer je mistryní ve svém žánru. Když sahám po jejích knihách, očekávám relax, zábavu a pravda taky trošičku té erotiky :-) Moje očekávání byla naplněna a já jsem si příběh v čele s Kate a Sladem užila.
Nejvíc jsem si oblíbila Roberta, a když jsem se na konci dozvěděla, že je to opravdický pejsek, úplně mě to dostalo.
Už jsem fanynkou jeho facebookových stránek Rockin´ Robert :-D
Závěrem moudrá slova Robertova:
"Nikdy se prostě nesmíte vzdát naděje, ani když jste zlomení."

Mišule_11
18.01.2016 5 z 5

Kniha se mi líbila, i když podle mě by mohl být trošku jiný a lepší konec, ale rozhodně mě kniha nezklamala! :)

mysacka
18.01.2016 5 z 5

výborná oddechovka, autorka mě baví. Doporučuji. V originálu je zatím pět knih, tak jsem zvědavá kolik jich výjde u nás. Těším se

Sonula25
15.01.2016 4 z 5

Autorka píše velmi pěkné, erotické a někdy a i legrační příběhy. Už se nemůžu dočkat, až vyjde další díl. :-)

jitka7
13.01.2016 3 z 5

Autorka píše vtipné knížky, což už dokázala předtím. Kniha se mi líbila, ale mám trošku pocit, že to bylo zdlouhavé a moc utahané. Ale nebyla to špatná kniha.

cukrovka
28.12.2015 5 z 5

Příjemná vtipně napsaná romantika. Dojemný vložený příběh psa a zajímavé propojení s předchozí sérií manželství z miliardářem.

Šánka
04.12.2015 5 z 5

Zase jedna pěkná, s vtipem napsaná, romanticko - erotická série. Bavila jsem se, po napínavých detektivkách je to velmi příjemná oddechovka, kde jsem vypla a jen se nechala unášet tou pohádkou pro dospělé. A za toho čtyřnohého chlupáče je to u mě za jasných 5*.

Evule114
22.11.2015 5 z 5

Pravda, ten epilog mě dostal :D, ale jinak knížka byla naprosto skvělá, jen ve mě nechala otázku, proč Kate měla špatný pocit ze své přítelkyně? Doufám, že další díl bude o jejich přátelích.... nemůžu se dočkat pokračování :-) Každopádně tato knížka neměla chybu :-)

Ivy
11.11.2015 5 z 5

Romantika jak má být. Od této spisovatelky jsem četla jen první díl Manželské smlouvy (kterou jsem naprosto milovala) a tak si mlhavě vzpomínám na jisté společné rysy, kterých se spisovatelka rozhodla držet a udělala jen dobře - dokonce mě to přivedlo na myšlenku, že bych si měla napsat taky svůj seznam požadovaných vlastností (joo, prober se, je to jen knížka -.-" :D).
Nejlepší postava knihy - jak jinak než pes :D.

Bookworm_213
09.11.2015 4 z 5

Jak jistě tušíte, kniha má opravdu předvídatelný konec. Dlouho jsem se bránila si ji přečíst, protože mi přišlo zbytečné cpát do takového příběhu ještě jakési nadpřirozeno. Kniha je podle mého úsudku dobrá i bez tohoto daru. Nicméně mi to v ničem nevadilo a při čtení jsem nekroutila nevěřícně hlavou, nýbrž jsem si užívala knihu do sytosti. Není to žádný náročný kousek, a tak jsem ji zhltla během jednoho odpoledne, a dokonce i teď s odstupem času přemýšlím, že bych si ji klidně přečetla ještě jednou.

sex láska pro ženy rodina USA (Spojené státy americké) romantika panenství

Jennifer Probst
americká, 1969
2013  80%Manželská smlouva
2015  81%Hledání vytouženého dne
2014  78%Manželská past
2019  81%Miluj mě jakkoli
2014  81%Manželský omyl

Kniha Hledání vytouženého dne je v