On

On https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413417/bmid_on-LfE-413417.png 4 949 219

Him (Baronet) série

Jamie a Ryan bývali nejlepší přátelé. Léto, které spolu strávili na hokejovém táboře, patřilo k nejzábavnějším, jaké kdy zažili. A pak Ryan svého kamaráda bez vysvětlení odstřihl. No a co, že se poslední noc opili a uzavřeli sázku? Nic se přece nestalo, tak proč z toho dělat vědu? Ryan Wesley té hloupé sázky, z níž se stala zkouška jejich přátelství, i po čtyřech letech lituje. Uzavřel ji jenom proto, že byl do Jamieho zamilovaný. Když proti sobě budou jejich univerzitní týmy hrát, má konečně šanci se kamarádovi omluvit. Stačí však jeden jediný pohled na Jamieho a Wes po něm touží víc než kdy dřív. A teď spolu ještě mají trénovat mladé hokejisty. Během šesti týdnů na hokejovém táboře se Jamie o dávném kamarádovi dozví několik věcí a jednu významnou zjistí i sám o sobě. Varování: Obsahuje milostné scény, koupání na Adama a důkaz, že oznámit své rodině přes sociální sítě, že jste gay, je docela ošemetný nápad.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Him , 2015

amanek
25.01.2020 5 z 5

Jedním slovem - velká romantika. Na konci mi i slza ukápla. Moc jsem jim to přála, ať už si všechno řeknou a jsou spolu šťastní.
Těším se na druhý díl.

pavlikova9332
22.01.2020 5 z 5

Kniha byla velmi čtivá vtipná. Příběh Wesleyho a Jameiho mě fakt velice zaujal. A bylo osvěžující přečíst si o začínajícím vztahu dvou chlapů. Ruku na srdce, kdo alespoň jednou nepřemýšlel jaké by bylo mit sex s osobou stejného pohlaví. A popis sexu? Tomu komu se to nelíbí ať to přeskočí. Mám ráda knihy těchto autorek a těším se na další díl.

delatrix
22.01.2020 5 z 5

Knížka se mi velmi libyla a to především díky tomu jak byla romantická. Rozhodla jsem se že budu číst taky taky druhý díl. Všem ji doporučuji

Pája699
20.01.2020 5 z 5

Tak tohle byla neskutečná jízda :-) Nikdybych nevěřila, že mě příběh o dvou homosexuálech takhle nadchne. Prostě PECKA a knize nemám co vytknout!! Příběh Wesleyho a Jameiho mě fakt bavil. Přečteno za jedno odpoledně a jsem zvědavá, jak kniha MY bude pokračovat. Těším se...

avalonek
13.01.2020 5 z 5

Povedené čtení.Sice až moc sexuálních scén gayů,ale i tak to bylo moc pěkné čtení,na jaké jsem od autorek zvyklá.

Ewiczka_areebah
11.01.2020 5 z 5

Na rovinu - ke čtení téhle knížky jsem se nějakou dobu nemohla rozhodnout. Nemám nic proti gayům, ale nelákalo mě číst erotickou knihu o vztahu dvou mužů přesněji jsem se obávala erotických scén. Začala jsem ji číst v rámci čtenářské výzvy. Kniha mě ale rychle vtáhla do děje, velmi rychle plynula a stejně tak rychle jsem ji i dočetla. Jsem mile překvapená.

Nikyna8
01.01.2020 5 z 5

Wau, tak to byla jízda, plná erotického jiskření zamilovanosti mezi muži. Moc pěkně se to četlo. Jdu hned na druhý díl.

TomTomis
26.12.2019 3 z 5

Musím říci, že jsem se bavil, ale na druhou stranu... tohle bylo lehké gay porno. No možná i víc za hranou... Místy naivní až hrůza (myslím ohledně sexu). Příběh jednoduchý, čtenářsky bude asi oblíbený (i když si říkám, co může mít hetero část populace z toho, že čte pořád o tom, jak dva kluci spolu mají sex...) Kdyby se vystříhaly všechny sex.scény a scény , kde se řeší sex, , asi by z knihy zbyl velmi plytký příběh. I přes to mají některé nesex.scény svoje kouzlo. Určitě nelituji, že jsem to přelouskal. Druhou část si asi taky časem vezmu a přečtu. Doufám, že se neponese ve stejném duchu...

ondras666
18.12.2019 5 z 5

Ke knize jsem přistupoval s velkým despektem, protože nemám moc rád červenou knihovnu. Ale na tento žánr v podání dvou kluků jsem byl zvědavý.
A docela mě tohle autorské duo překvapilo. Děj je svižný, kniha se hodně dobře čte, obzvláště díky střídání kapitol podle jednotlivých kluků. Navrch erotické scény, které tak nějak svévolně zapadnou do celkového pojetí a nevyzní nijak vulgárně. Celkově to do sebe ladí, i když ten konec je hodně přeslazený.
Neopomenu si zde ale jedno malé srovnání s českým autorem Alexanderem Stainforthem a jeho sérii MM romancí Boss a Alfa boss. Tak nějak je to vlastně to stejné... A stejně jako u něj si kladu otázku, kde autorky vzaly inspiraci?

ves.lucie
17.12.2019 5 z 5

s hodnocením jsem čekala, až dočtu obě knížky :-) musím říct, že jejich příběh je naprosto úžasný :-) pár „Wesmie“ je prostě cool a kluci se mi líbili už v knihách, kde se o nich zmiňovalo :-) Knížky jsem hltala, jak mi čas dovolil a byla jsem nadšená. Ne každému může být toto téma příjemné a autorky se nebály peprných scén, které to celé krásně okořenily  za mě velká spokojenost a jsem ráda, že nám bylo odhaleno, jak to všechno začalo 

Kočičáci
08.12.2019 5 z 5

Ufff... tak na tohle jsem nebyla připravená :-D
Abyste tomu rozuměli, nafrkám si žádanky do knihovny a po (zpravidla) delší době, mi začnou knihy chodit (většinou všechny naráz) a já vážně nemám tušení, co jsem si to objednala (nechávám se ráda překvapovat). A teda tohle bylo překvapení ve všech směrech.
Pokud nejste příliš úzkoprsí, nevadí vám spousta sexu mezi dvěma mladými, krásnými a vysportovanými hochy, tak vzhůru do čtení! Bylo to žhavé, romantické a vtipné zároveň, já jsem si to užila!

anet8843
08.12.2019 5 z 5

Já jsem zatraceně hodně překvapená! Je to už několik měsíců, co jsem četla Hodnej kluk (jenom, protože byla avizovaní gay svatba), a ještě dneska si pamatuju, že místo erotického napětí jsem se nasmála! Bylo to totálně směsné a asexuální, takže jsem k této knize přistupovala velmi obezřetně. A musím říct, že proti první knize to bylo skvělé. Autorkám se dokonale povedlo vystihnout atmosféru i reálnost dané situace. Chyběly divné hlášky a pipinkovské chování (jako například, když v první knize hlavní hrdinka šla na svatbu svého bratra bez kalhotek nebo pořád myslela na KRÁSNÝ penis toho burana). Erotika zde byla dle mého názoru vkusná, ale hodně žhavá. Skoro mě až děsí, že autorky umí výborně vystihnout gay romantiku / erotiku, ale z žen dělají primitivní, nadržené slepice. Já jsem si to prostě užila, i když nejsem zrovna fanynka ženské erotické tvorby.

Jeninas
01.12.2019 5 z 5

Jakmile jsem začala číst, ihned jsem věděla, že s Wesem a Jamiem mě čekají skvělé chvilky. Jsou totiž roztomilí a vtipní a naprosto k sežrání. Nikdy jsem nečetla knihu o gayích a netušila jsem, jak se k tomu postavím. Ale místo nemastný holky a chlápka k pomilování tu byli hned dva takoví chlápci a tu pipinu jsem si ušetřila. Zároveň jsem zjistila, že gayové jsou v posteli úžasně vynalézaví... Takže kdybych nebyla žena, tak jsem zaručeně gay... Chápete :-D
Ale teď vážně: myslela jsem si, že je to už dneska celkem normální, že se nad tím nikdo nepozastavuje, ale došlo mi, že to není pravda. Být jiný vyžaduje odvahu jak blázen, protože na vás plno lidí hledí skrze vaši jinakost. V první řadě jste pro ně gay a až v druhé řadě něčí syn/hokejista/skvělej kluk. Přitom sexuální orientace je hluboce osobní záležitost.
Přečteno za dva dny a noc mezitím byla fakt krátká. Takže to nečtěte, pokud potřebujete psát disertaci ;-D

wendulka321
30.11.2019 5 z 5

Super oddechovka.

Teriiii
29.11.2019 5 z 5

Tady snad ani nemám, co říct, co vytknout. Bylo to krásné. Úžasné! Na knížku jsem se moc těšila a vlastně mi konečně splnila přání - chtěla jsem si přečíst kvalitní příběh dvou dospělých mužů a tady se mi to splnilo. A hokejové prostředí? To bylo velice vítaným bonusem.
Wes i Jamie jsou skvělí hrdinové. :) Knížku jsem slupla za jeden den a ihned musela navázat druhým dílem. Prostě bomba. Chtělo by to více takových knih.

Ivet1990
25.11.2019 5 z 5

Této knihy jsem se dosti bála. Nevěděla jsem jak bych zvládla číst knihu s takovou tématikou. Vzhledem k tomu, že jsem četla knihu hodný kluk kde se tito kluci okrajově párkrát ukázali, mi stačilo k tomu, abych si je oblíbila. Je pravda, že prvních cca 30 - 50 stránek bylo pro mě těžký, ale pak s každou další stránkou jsem se do toho dostávala víc a víc až jsem si uvědomila, že i když je to jiný než co jsem do teď četla, je to hodně čtivé, vtipné a zajímavé. Tento příběh jsem si vážně hodně užila a moc mě to bavilo číst. Určitě tato kniha na mě udělala mnohem větší dojem než předešlí díly hodnej kluk a zůstaň. Určitě doporučuji, protože to stojí za přečtení a já se vrhám na další díl i když ví jak to vše nakonec dopadne.

Knihomolka97
20.11.2019 5 z 5

Nikdy bych nevěřila, že jednou budu číst knihy s LGBT tématikou...Čtu to a žeru to! :-D
Kráásný příběh, vtipný, milý, jiný. Wes i Jamie velicí sympaťáci, moc jsem jim fandila.
Bylo teda hodně zajímavé číst žhavé scény dvou mužů. :-D
Chvilkama jsem byla dost naměkko a na konci mi zůstal připitomělý úsměv na rtech. :))

SBH
18.11.2019 5 z 5

Tak jo, jsem úchyl. Mně se to prostě líbilo. Ale fakticky moc. A asi mě kniha zachránila od skoku pod metro. Vypnula jsem mozek a tento exitus nebyl rušen žádnými do očí bijícími nesrovnalostmi. Zasmála jsem se často a nahlas. Hrdinové byli maximálně sympatičtí. No, skutečnému páru gayů se podobali asi jako kočárek pro panenky kosmické raketě, ale o co jde? Hrdinové romantických knih takoví bývají zákonitě. Bylo to sladké a romantické a zábavné a... Tyhle tři úplně stačí.

Fixa08
17.11.2019 5 z 5

Skvělá, žhavá romantika, nemohla jsem se odtrhnout. Těším se na druhý díl ????!

misak94
12.11.2019 5 z 5

Wesmie! prostě nádhera. Styl je skvělý a moc jsem chtěla vědět, jak to s těmi dvěma bylo už od přečtení Hodnej kluk. Dočkala jsem se a jsem vděčná :) charaktery hlavních postav nejsou povrchní, jsou propracované, nepředvídatelné a i když víte jak kniha skoční, čtení si vážně užijete