Bitva o Hex Hall

Bitva o Hex Hall https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/214191/mid_bitva-o-hex-hall-214191.jpg 4 642 642

Hex Hall série

< 3. díl

Na Sophii Mercerovou je toho poslední dobou moc. Jen co si zvykla na to, že je démon, a naučila se své neobyčejné schopnosti ovládat, jí je Rada zase odebrala. Archera a tátu viděla naposledy v hořícím vězení a jedinými spojenci mají být nyní Branickovy. Shodou okolností odvěcí nepřátelé Prodigia.

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: ekniha , Knižní klub

Spell Bound , 2012

h.romca
15.07.2013 5 z 5

Skvělá série, napětí, zápletky, smutek, zlost, vtip a romantika... Doporučuji přečíst, čte se to neuvěřítelně rychle, na konci mi bylo smutno, že už to končí:-D

Mi.Mlc
15.06.2013 5 z 5

Úžasný příběh, úžasné postavy, úžasná trilogie!

BooksLucyKing
08.06.2013 5 z 5

Strhující! Teda, že ji zhltám za nějaké tři hodiny mě nenapadlo. Bezvadný konec. Opět zde byli suprové hlášky, akčních momentů k prasknutí, ale i smutné chvíle. Vůbec bych nepohrdla nějakým pokračováním. Něco jako Hex Hall po pěti letech, ale obávám se, že se asi nedočkám. Co už. Celá série stojí za přečtení, odreagujete se, nasmějete se a zároveň budete obklopeni magií a napětím, co víc si přát?.

janulle1997
22.05.2013 5 z 5

Tato série knih patří mezi mé nejoblíbenější. Je plná nečekaných zvratů a Sophii se vždy stane to nejhorší a nejméně očekávané. V prvním díle jsem vůbec nečekala a dost mě dostalo, že Archer je od Oka.

Mikisan
29.04.2013 3 z 5

Asi moc jednoduše urychlený závěr, Cala mi bylo opravdu líto...

Posli
06.04.2013 4 z 5

Pod slovem bitva si člověk většinou představí něco velkého, ale závěrečná rozepře mi moc jako bitva nepřišla, ale dejme tomu... Sophie je stále sympatická, vtipná, i když trochu naivní puberťačka a role hlavní hrdinky jí opravdu přísluší. Kniha se četla opravdu rychle. Je to napsáno velmi čtivým stylem. Autorka ví, kde má popisy rozvádět, a kde naopak ne, aby to čtenáře nenudilo. V knize se dočkáme i smutných chvílí a to přidá příběhu na vážnosti. U Archera jsem se nemohla rozhodnout, jak ho mám vnímat a nakonec jsem si ho zvolila mezi oblíbené postavy. Asi jsem neodolala:D Nemůžu se rozhodnou, který díl ze série byl nejlepší. Hodnotím to asi jako jedno z nejlepších oddychových čtení.

Selendra
26.03.2013 5 z 5

Snad nejlepší díl z celé trilogie...ale ten konec, ten teda byl :) Doporučuju

bookcase
22.03.2013 4 z 5

Dobrá trilogie, čte se jedním dechem

Nicoletka
04.03.2013 5 z 5

Božské. Skvělý příběh, nápaditý. Akorát jsem si přála, aby Sophie skončila s Calem, umřít mohl Archer, to by se mi zamlouvalo více. :D Ale ani tak to není špatné. Celou sérii všem doporučuji, úžasná oddechová knížka, která se velmi rychle čte. :)

orangerose
18.02.2013 5 z 5

mně se líbí celá série, smutné je že Cal zemřel z toho jsem byla smutná , ale dopadlo tak je s Sophie a Archerm. :)
díl je nejlepší celé série

Nellushka
16.02.2013 5 z 5

Úžasná série, taktéž kniha. Cala jsem patřičně oplakala, sice by to bez toho už nebylo ono, ale přeci jen - byl to Cal :D Ale jinak tuhle sérii miluju, tenhle díl byl asi nejlepší :D

muchomurka
28.01.2013 4 z 5

Nejlepší ze všech tří dílů. Líbil se mi spád děje i konec (až na chudáka Cala).

ciniminisek
09.01.2013 5 z 5

Nejlepší díl ze všech. V příběhu bylo napsáno přesně to, co od knih vyžaduji. Dokonalí konec, výborné hlavní postavy. Příběh doporučuji a autorce děkuji za krásnou sérii.

mercerka
27.12.2012

Nejlepší..... :( jen si myslím že skončila trochu otevřeně :/ to mně zamzelo jinak dokonalá.. :)

Rose18
11.11.2012 5 z 5

Dokonalý závěrečný díl :) ... Jsem zvědavá, co si pro nás Rachel připraví ve spin-off sérii.
Btw, miluju Archera a jeho hlášky! :D

Majulinek
03.11.2012 5 z 5

Úžasné zakončení této trilogie :)

marci132
31.10.2012

Docela se mi líbila.Jenom jsem čekala napínavější konec, ale jinak celkem ušla :).Jediné co mě naštvalo bylo že umřel Cal.

Ronnie16
27.10.2012 4 z 5

Knížka nezklamala, naopak hezky překvapila. Pobavila, rozplakala, napjala a tak dále, a tak dále.
Hezká, ale nevím, jestli bych ji četla víc krát za sebou jako některé jiné tituly.
I tak doporučuju. 4*

dqenisa
13.10.2012 5 z 5

Mě se také kniha líbila. Byla, je to dobrá trilogie. No a ten konec byl velice hezký a dojemný. Opravdu to stálo za to. Vážně dobrý příběh.

MilovniceKnih
07.10.2012

Jedno slovo : Úžasná ! opravdu nezklamala :) mrzí mě že je poslední :)