Bitva o Hex Hall

Bitva o Hex Hall https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/214191/mid_bitva-o-hex-hall-214191.jpg 4 642 121

Hex Hall série

< 3. díl

Na Sophii Mercerovou je toho poslední dobou moc. Jen co si zvykla na to, že je démon, a naučila se své neobyčejné schopnosti ovládat, jí je Rada zase odebrala. Archera a tátu viděla naposledy v hořícím vězení a jedinými spojenci mají být nyní Branickovy. Shodou okolností odvěcí nepřátelé Prodigia.

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: ekniha , Knižní klub

Spell Bound , 2012

estelina2300
12.10.2014 5 z 5

Skvělá kniha, ale takové konce nesnáším. Sice je to hezké ukončení, ale co se bude dít dál??

estelina2300
07.10.2014 5 z 5

Skvěla trilogie (zase), ale ten konec!! Takové konce nesnáším. :)

zuza.floderova
23.06.2014 5 z 5

Suprové pokračování prvního dílu. ;)

Misa25
10.06.2014 4 z 5

Celá série je čtivá a oddechová. Doporučuji :)

Kačík
20.05.2014 5 z 5

Třetí díl byl výborným završením celé ságy, jsem ráda, že to takto dopadlo. Rozhodně doporučuji k přečtení :-)

Michaela98
27.04.2014 5 z 5

Super knížka, jako všechny z této série. Je to jediný díl, u kterého jsem nebrečela. :D
Na konci knížky mi bylo líto, že už končí, že už Sophiiny příhody nepokračují. Doufám, že autorka napíše další knihy, které se přeloží do češtiny a vyjdou u nás, protože jsem si ji díky trilogii oblíbila.
Knížku mohu všem doporučit! :)

trynitrix
20.04.2014 4 z 5

První dva díly se mi líbili více ale i trojka taky nebyla špatná konečné rozuzlení děje a konec dopadl jak měl.

barca8336
18.04.2014 5 z 5

Když jsem si četla recenze na tuhle knížku, tak mě docela zarazilo, jak jste tady někteří psali, co se tam stalo. Potom co jsem si četla tenhle díl už jsem vlastně věděla, co se tam stane, tak mě to nepřekvapilo. Příště aspoň u těch komentářů pište BACHAA SPOILER!! :-(( ...Jinak ke knize chci říct, že se mi moc líbila, celá tahle série byla super, úžasná, skvělá. :-)

snilek.holka
02.02.2014 3 z 5

Myslím si, že to byl zajímavý závěr a jestli mám hodnotit celou sérii, nebylo to špatné. Bylo tam dost humoru což je pro mě velké plus. Příjemná oddechovka

Knihomolka Rů
03.01.2014 5 z 5

Dokonalé zakončení série. Z této trilogie jsem upřímně nadšená a je mi líto že nebude ještě aspoň dalších dvacet dílů :) Strašně se mi líbí vtipný styl, jakým autorka píše a Sophii Archera i Jennu jsem si strašně oblíbila. Těchto knih se naprosto nemohu nabažit :D Ale bylo mi líto že umřel Cal, ačkoli jsem ho neměla tak ráda, jako Archera, do kterého jsem se naprosto zamilovala :D

locin
03.01.2014 4 z 5

Závěrečné rozuzlení kouzelné trilogie. Obětování života pro druhého, kterého miluješ. Nad vodou podrží přátelství a při životě láska rodičů a možná i přítele?? Líbí se mi ráz, kterým spisovatelka psala. Doufám že si od ní ještě něco přečtu. :)

PriMula
10.11.2013 5 z 5

Boží kniha! :D Měla vtip, romanci, dobrodružství a mé oblíbené fantasy. Miluju tu knihu a strašně mě mrzí že je poslední! :( :)

RosMeggie
07.11.2013 5 z 5

Úžasné zakončení celé přeúžasné série... Tuhle sérii jsem si zamilovala, a jsem přesvědčena o tom, že se jen tak neodmiluju... :)... Moc všem knihu (a pochopitelně i celou sérii) doporučuju... (P.S. Ale myslím si, že druhý díl je krapet lepší...)

hobelka
28.10.2013 5 z 5

Celá série je velmi čtivá, napínavá ale hlavní důvod proč se mi kniha líbí je ten, že mi sedí Sophiin (autorčin) humor :)

Kate.S
07.09.2013 3 z 5

Kvalitní úroveň této knihy pro mě zůstává stejná jako u těch předchozích dílech. Opět se jedná a jednoduše psanou a místy zábavnou knihu. Dá se tu také najít nějaká ta akce a romantika. Očekávala jsem ale trochu víc. U čtení jsem si odpočinula. Jediné, co mě trochu zasáhlo, byla nečekaná smrt mého oblíbence Cala. Byla jsem pro Sophie a Cala. Archer mi totiž není moc sympatický. Jinak závěr se ale autorce povedl.:)

DariDerek
28.08.2013 5 z 5

Tleskám, tleskám, série je to hezká, ale když to nepokračuje, tak si připadám jako nedochozená stezka :o))) Krásné ukončení, perfektní třetí díl a o tom, jak moc mě to bavilo svědčí i to, že jsem tři knihy přečetla za tři dny :D jsem dojatá, spokojená a je moooc fajn :) Strhující poslední díl, perfektum!!!! :D

Canney
20.08.2013 4 z 5

Konec celé sérii se mi na jednu stranu opravdu líbil, ale na tu druhou neskutečně naštval. A myslím, že nebudu sama, když řeknu, že tohle opravdu nebylo nutné. Přesto bych Hex Hall určitě doporučovala přečíst. Celá série se totiž nese v zábavném duchu a určitě se u ní zasmějete a oblíbíte si postavy. Jsem také zvědavá, jaké je spin-off série. Doufám, že u nás také vyjde.

Sima:)
16.08.2013 5 z 5

Super zaver knizky ale je mi lito Cala :(

PiperW
03.08.2013 3 z 5

Nejraději mám druhý díl, tento mi příjde jako nejslabší z trilogie, ale rozhodně všechny tři jsou super a stojí za přečtení

Niki
28.07.2013 4 z 5

Skvělá trilogie, ale konec byl velmi jednoduše vyřešen, jako všechno v této trilogii, proto nižší hodnocení.