Bitva o Hex Hall

Bitva o Hex Hall https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/214191/mid_bitva-o-hex-hall-214191.jpg 4 642 121

Hex Hall série

< 3. díl

Na Sophii Mercerovou je toho poslední dobou moc. Jen co si zvykla na to, že je démon, a naučila se své neobyčejné schopnosti ovládat, jí je Rada zase odebrala. Archera a tátu viděla naposledy v hořícím vězení a jedinými spojenci mají být nyní Branickovy. Shodou okolností odvěcí nepřátelé Prodigia.

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: ekniha , Knižní klub

Spell Bound , 2012

najkou
27.10.2016 5 z 5

Nemůžu uvěřit že už je konec. Skvělá série. Pořád nad příběhem přemýšlím, a to se mi nestává u každé knihy.

Lokina
11.10.2016 5 z 5

Skvělé zakončení série, jen ten konec, no pár slz se uronilo :'( Škoda, že není pokračování, tahle série mě bavila, měla šmrnc, dějově to bylo poutavé, vtipné dialogy, pochopitelný a lehký styl psaní. Takže podtrženo sečteno, jsem nad míru spokojená, ikdyž série je určena mladším čtenářkám.

ChciOdŽivotaVíc
04.10.2016 4 z 5

Musím říct, že tahle kniha je opravdu krásným zakončením série. Celá série byla skvělá, plná akce a pro náročné období jako dělá. Jestli hledáte nenáročná text, tohle pro vás opravdu to pravé.

skipiii
14.09.2016 4 z 5

Příjemná trilogie, která je přečtená během chvilky. Nenáročný text i děj, rozhodně není na škodu si jednou za čas přečíst takovou oddechovku, kde nechybí láska ani napětí. Rozhodně doporučuji spíše mladším čtenářkám :)

BarkaS
13.09.2016 3 z 5

Grand finale nebylo až tak grand, přiznávám. I tak jsem ale neodolala a na ebay objednala poslední knihu autorky, které se zatím nedostalo českého překladu. Prostě: Když musíš, tak musíš.

Adel13
09.08.2016 5 z 5

Skvělá série rozhodně doporučuji pro nenáročné čtenáře. :-)

Alethea_k
09.08.2016 5 z 5

Mísí se ve mně mnoho pocitů. Znechucení, radost i smutek z toho jak to dopadlo, smutek - protože to skončilo a spousta dalších...
Po dočtení prvního dílu jsem si myslela, že to bude jedna z průměrných sérií, ale druhý a třetí díl byl samá akce. Uvědomila jsem si, že nic tak originálního jsem nečetla - (kromě Harryho Pottera samozřejmě :D)
Smekám před autorkou a doufám, že si celou sérii někdy přečtu znovu.

pink_ivy
30.06.2016 3 z 5

Bylo to dobré, ale zase mě to tolik nenadchlo. První díl se mi asi líbil nejvíc, tady ten mi přišel kvalitou stejný, jako předchozí. Dobře se to četlo, příběh ušel no, hodnotím průměrně, protože mě to nezaujalo natolik, abych se k tomu chtěla někdy znovu vrátit. 3*

vlkove
29.05.2016 5 z 5

Úžasná série plná zvratů, akce, lásky a hlavně sarkasmu. Já miluji humor téhle knihy, mám ráda Sophii, mám ráda Archera, no prostě tuhle trilogii zbožňuji.
Uznávám tyhle knihy jsou nenáročné čtivo vhodné na jeden či dva večery ale i přesto doporučuji.
Poslednímu dílu série Hex Hall dávám pět hvězd.
A mimochodem, ty obálky jsou krásné.

HODNOCENÍ SÉRIE: 90 %

SeverusSnape
16.05.2016 5 z 5

Tak takovýto konec jsem opravdu nečekala.Byl to pro mne hotový šok,který se neobešel bez slz :'(

Luciluc
25.03.2016 4 z 5

Konec série se celkem povedl. Překvapilo mě rozdělení knihy do třech částí, nejvíce se mi líbila část první, nejméně část druhá. Sarkastických a vtipných hlášek tu bylo méně než v předchozích dvou dílech, ale i tak jsem se místy zasmála ("zhasla jako naštvaná světluška", "..by mi bylo fuk, kdybys byla ninja, kterého poslali z budoucnosti zničit duhy a koťátka."). Škoda, že není další pokračování, ráda bych věděla, jak to bude celé pokračovat.

POZOR SPOILER:

První část se mi líbila hlavně kvůli tomu, že jsem se dozvěděla pravdu o Sophiině matce a o všem co se týkalo Brannickových. Mělo to spád a bylo to zajímavé. Druhá část mi přišla zvláštní, o dost méně zajímavá..(scéna: Sophie a Archer jdou do sklepa pátrat, co tam Lara schovává a ještě si u toho střihnou líbačku :D Nic proti, jen to mohlo být jinde a v jinou chvíli... nehodilo se mi to do té "pátrací scény".. ) Třetí část - cesta do podsvětí - od toho jsem čekala víc, navíc jsem začala tušit, že to s Calem asi nedopadne moc dobře. No a pak samotná bitva. Casnoffovy se "vzdaly" moc snadno a rychle, paní Casnoffová, celou dobu letargická a mimo se najednou zničeho nic probere, ovládne Laru a skoro dobrovolně se vzdá..trochu zklamání, čekala jsem víc překážek a boje..A pak smrt Cala. To mě naštvalo a rozesmutnilo zároveň, byla to (po Sophii) moje nejoblíbenější postava. Sice zůstal jako duch na Hex Hall, kde to miloval, ale měla bych ho raději živého. Elodie byla někdy na ránu, ale nakonec mi snad i přirostla k srdci. Kromě Cala happy end na všech frontách.

Liana
20.03.2016 5 z 5

Celá trilógia sa mi veľmi páčila. Bola neskutočne čtivá a páčil sa mi štýl humoru, ktorý bol takmer na každej stránke. Skvelá kniha na odreagovanie a pobavenie. Odporúčam.

rarášek
07.03.2016 5 z 5

Skvělý závěr. Ta věc s Brannickovými, Archer a Cal a závěrečná bitva. Jsem ráda, jak to nakonec dopadlo s Archerem a Sophií, ale moc mě zasáhlo to, co se stalo Calovi, protože jsem ho měla velmi ráda. Ale konec dobrý, všechno dobré. Nádherný závěr celé trilogie a moc jsem si čtení všech tří dílů užila spolu se Sophií, Calem, Archerem, Jennou a dokonce i s duchem Elodie. Byloto moc fajn. :)

šipulka
01.02.2016 5 z 5

Škoda, že je konec.

Aggie.
09.01.2016 5 z 5

Úžasné zakončení úžasné série. Musela jsem se odtrhávat od knížky, abych jí neměla přečtenou moc rychle a já si jí mohla užívat o něco déle. Je to vtipný, poutavý, napínavý... Prostě bezva.

Annie23
23.12.2015 5 z 5

Úžásná kniha, celá série je úžasná. Tato série je moje nejoblíbenější sérii ze všech :-)
Můžu ji jen všem doporučit. Jen je škoda, že tato série už skončila a nechtějí vydat School spirits, která je o Izzy Brannickové (sesřenice Sophie). :-(
Ale jinak nemůžu dát jinak než pět hvězdiček.

Linu
19.12.2015 5 z 5

Skvělá série a ještě lepší zakončení...

EvaSupovic
11.11.2015 5 z 5

Celá série byla skvělá. Dlouho jsem jí odkládala, ale byla fakt skvělá a teď mě mrzí, že jsem ji nepřečetla i dříve. Miluji fantasy a tahle mě rozhodně nezklamala :-D

stepka3765
13.10.2015 4 z 5

Napínavý díl, super zakončení série :)

TheMelorry
11.10.2015 5 z 5

Tenhle díl se mi líbil opravdu hodně. Akorát závěr mě na jednu stranu potěšil, ale na druhou stranu i rozesmutnil. Je mi jen líto, že série tímto dílem končí....