Bitva o Hex Hall

Bitva o Hex Hall https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/214191/mid_bitva-o-hex-hall-214191.jpg 4 642 121

Hex Hall série

< 3. díl

Na Sophii Mercerovou je toho poslední dobou moc. Jen co si zvykla na to, že je démon, a naučila se své neobyčejné schopnosti ovládat, jí je Rada zase odebrala. Archera a tátu viděla naposledy v hořícím vězení a jedinými spojenci mají být nyní Branickovy. Shodou okolností odvěcí nepřátelé Prodigia.

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: ekniha , Knižní klub

Spell Bound , 2012

kolacky
08.12.2019 4 z 5

Moc pěkné, všechny tři díly. Bála jsem se, že to na mě stařenku bude až moc "young adult" záležitost, ale Sophie a spol. mě mile překvapily/i. Všem rozhodně doporučuju.

Kacennnka
04.11.2019 5 z 5

Po tom, co autorka předvedla v Démonovi jsem ani nečekala, že se mi to bude líbit. No, světe div se, fakt do bylo dobré!

wotana
29.07.2019 5 z 5

Poslední díl dočten :-) Fakt super série, napínavé od začátku do konce. Vřele doporučuji.

orangerose
11.06.2019 5 z 5

pěkně zakončená serie :)

DeKo1996
08.04.2019 5 z 5

Nádherná série plná kouzel, přátelství, lásky, odvahy..
Krásně napsáno. Konec jsem čekala trošku jiný, ale jsem nadšená..
Skvělé postavy, které jsem si zamilovala.

klara2531
03.04.2019 5 z 5

Neuvěřitelně uzasny❤️❤️❤️ včera sem dočetla druhý díl a nemohla jsem se dočkat třetího, tak jsem si ho stáhla a do rána přečetla. Úžasná kniha ❤️

Nika320
28.03.2019 5 z 5

Velice povedená série... SPOILER musím ale přiznat, že mě mrzelo, jak dopadl Cal

deedulka
30.11.2018 4 z 5

Musím uznat, že závěr knihy se autorce povedl. Podívat se Brannickovým na zoubek, propátrat historii Sophie a Archera, popasovat se s dalšími démony, mrknout se do podsvětí a to celé doprovázené vtipnými hláškami Sophie...prostě nenáročná oddechová fantasy, u které jsem se bavila.

Laughtubbe
18.04.2018 5 z 5

Zazvonil zvonec a této série je konec. Bylo mi to upřímně líto. Tak jsem si zvykla na Sophii, Elodie, Archera a vlastně i na všechny ostatní. Je to opravdu krásný příběh. Akce za akcí. Úžasný závěr. Vůbec jsem to nečekala. Kdo si je přečte neprohloupí. Troufám si říct, že se k ním opět vrátím.

Devil-Ivet
27.02.2018 4 z 5

Skvělé zakončení série. Sice mě zklamalo peklo a samotná bitva na konci knihy (to mohlo být rozepsáno víc), ale i tak to bylo dobré. Sophie a její sarkasmus. Elodie jako duch. Ty dvě jsem si hodně oblíbila :)

bookworm_plants
26.11.2017 5 z 5

Úžasná série, úžasný závěr.
Bavilo mě to do poslední stránky, je mi tak líto Cala, přirostl mi k srdci víc než Archer.. :-)
Jen je škoda že, tuhle sérii moc nikdo nezná, já jsem ji uviděla u jedné booktuberky a jsem za to ráda. :-)
Nemám co, dodat. :-)

Turmee
08.09.2017 4 z 5

SPOILER:

Proč neumí většina autorů vyřešit milostné trojúhelníky jinak než vraždou jednoho z milenců? Není to fér. Ani vůči postavám ani vůči čtenářům. Ne, že bych nevěděla, jak to všechno skončí, ale stejně jsem si čtení užila. Příběh byl svižný, postavy sympatické a všechno se krásně vyřešilo.

boucner
01.09.2017 2 z 5

Na to, že je to třetí díl, tak slabota. Nejméně stránek a naprosto nesmyslně zrychlený děj, bez pořádného vysvětlení, hlavní hrdinku všichni milují, jen se na ní podívají a dokáže lusknutím prstu přemoci kdekoho staršího, protože je prostě nejsilnější a basta...jako perlička na dortu je její povýšení nakonci...

Pamima
31.08.2017 4 z 5

Krásně ukončená trilogie. Když to shrnu, první díl byl asi nejlepší. Hned za ním by se umístil Boj o Hex Hall a na posledním místě by byl díl prostřední. Pravděpodobně to bude mít každý čtenář jinak, určitě vás od čtení neodrazuji. Tato série mi zpříjemnila letní prázdniny, a proto pokud chcete sáhnou po nějaké oddechovce, je toto správná volba.
SPOILER:
Moc mi je líto Cala. Ale smutek mě ihned opustil, když jsem se dočetla, že je na Hex Hall jako duch a muže vidět Sophii. To jsem si oddechla.
Knihu doporučuji všem, kteří mají rádi fantasy svět a nevadí jim velmi zamotané rodinné vztahy.

Jůšo
31.07.2017 5 z 5

Juhuuu to byla jízda! Moc ráda bych si dala další díl, ale nakladatelství ho už neplánuje vydat, což je opravdu škoda.

jolca-jolly0953
18.07.2017 5 z 5

Krásné zakončení. Brala bych i další díly. Jen je mi líto Cala, ale jinak celá trilogie nádherná.

TerraNova
02.04.2017 5 z 5

Nádherné zakončení téhle série. Myslím, že se povedlo, stejně jako první dvě knihy téhle trilogie. Sice bylo jasné, jestli to skonči happy nebo sad, ale i tak to nebylo čistě jenom jedno. Hlavně to na konci mě dostalo a to jsem myslela, že mě to tak nedostane, protože jsem věděla, co se stane. Určitě celou sérii doporučuji. :) Dělá radost a já jsem ráda, že mě kamarádka dokopala k tomu si to přečíst a propůjčila mi celou sérii.

katallinka
19.03.2017 4 z 5

Příjemné a trošku překvapivé zakončení této série.

kaja5622
20.01.2017

Možná to bylo tím, že jsem měla trochu pauzu, před tímto dílem, ale byl nepatrně slabší než ty předchozí a přesto naprosto úžasný.

KaileyBlot
30.12.2016 5 z 5

Úžasné zakončení celé téhle skvělé série!
Prostě to nemá chybu. Nebyla kapitola, která by mě nebavila. A je vlastně prakticky nemožné odlepit se od této knížky, protože to největší napětí je vždycky na konci kapitoly, což nás nutí číst dál a dál. Ale jako nestěžuju si! :D
Kdybych to měla celkově zhodnotit, tak tyhle knížky prostě zbožňuju. Rozhodně se řadí k těm nej knížkám, co jsem kdy četla. A jsem ráda, že je mám doma.

Strašně moc doporučuju!